Skocz do zawartości

Nów 05.05.2019r.


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Zastosowałam dwa rozkłady,pierwszy zwalony od Arbogasta, drugi znany wszystkim ;)

 

1 - Co tkwi w głębi ciemności w Tobie, co jest niewidoczne, o co znowu potkniesz się w ciemnościach nocy. 9 kielichów
2 - Co zacznie być widoczne, co właśnie wschodzi. Paź kielichów
3 - Co zacznie świecić ponad ciemną ścieżką, jaki klucz nocy. Rycerz Mieczy
0 - Ty, Twój Cień, karta przełożenia ze spodu talii. Rydwan

 

Znowu będę chciała być sama,kurcze,ja to jestem trudna jednak. Chyba mi lepiej w stanie singla. Ktoś może naciskać na więcej w tym Rycerzu, mój cień mówi,ze boję się iść do przodu.

 

 

1-co trzeba odpuścić od siebie Umiarkowanie 
2.co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej 7 mieczy
3. co jest teraz twoim największym nabytkiem. Kochankowie
4.Jak Świat(otoczenie) wpływa na Ciebie Król bulaw Kapłanka
5.Co możesz i musisz dać innym. 5 mieczy
6.Co zacznie się w twoim życiu z nową fazą księżyca Koło Cesarz As mieczy
7.lekcja którą trzeba wynieść z pierwszych 6 pozycji. As buław Gwiazda Królowa Monet

 

Nie jest mi pisany spokój na ten miesiąc, widać,ze będę musiała kłamać,kombinować, kręcić coś, moim nabytkiem jest nowy związek,poza tym widac,że meżczyzna będzie bardzo mocno o mnie zabiegał. Ja muszę wymagac, tak wygląda jakbym  miała nie być zbyt miła.  Zaczną się zmiany w relacji. Lekcją jest miłośc do samej siebie i noszenie wysoko głowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
5 godzin temu, Inez2503 napisał:

 

1 - Co tkwi w głębi ciemności w Tobie, co jest niewidoczne, o co znowu potkniesz się w ciemnościach nocy. 9 kielichów- chyba troszkę samolubstwo 
2 - Co zacznie być widoczne, co właśnie wschodzi. Paź kielichów- jakieś zauroczenie, oferta uczucia 
3 - Co zacznie świecić ponad ciemną ścieżką, jaki klucz nocy. Rycerz Mieczy- jakieś nerwowe sytuację, stres 
0 - Ty, Twój Cień, karta przełożenia ze spodu talii. Rydwan- wstrzymujesz się z działaniem, oglądasz sie do tyłu 

 

Znowu będę chciała być sama,kurcze,ja to jestem trudna jednak. Chyba mi lepiej w stanie singla- ja w tym złego nic nie widzę.  

 

1-co trzeba odpuścić od siebie Umiarkowanie - rozciąganie w czasie jakichś spraw 
2.co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej 7 mieczy- nie pokazywać swoich planów/ zamiarów innym, być sprytnym w swoim postępowaniu, troszkę kłamać jesli trzeba, poszukać informacji zanim wkroczysz na nowy teren 
3. co jest teraz twoim największym nabytkiem. Kochankowie- para kochanków 
4.Jak Świat(otoczenie) wpływa na Ciebie Król bulaw Kapłanka- jest tu jakiś facet w twoim otoczeniu który o Ciebie zabiega a ty go sprawdzasz za pomocą tarota na portalu www.ezoforum.pl 
5.Co możesz i musisz dać innym. 5 mieczy- zrób tak byś była wygrana a nie przegraną w konflikcie 
6.Co zacznie się w twoim życiu z nową fazą księżyca Koło Cesarz As mieczy- zdarzenia losowe sprawia że będziesz musiała podjąć jakąś decyzję związana z facetem typu cesarz 

7.lekcja którą trzeba wynieść z pierwszych 6 pozycji. As buław Gwiazda Królowa Monet - mimo stresu, trudnych decyzji zadbaj o siebie, o swój wygląd. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Pierwszy rozkład: tak, dobrze Ci sam na sam z sobą, chcesz mieć komfort emocjonalny, Rydwan w pozycji cienia też może mowic, że za mocno Ci się chce kontrolować swoje życie, i przez to nie możesz ruszyć do przodu. Niby otwierasz się na flirt, dajesz szansę nowemu uczuciu, ale przy tym jesteś bardzo-bardzo krytyczna w nawiązaniu do nowych partnerów, mogą cię drażnić (Rycerz).

 

Drugi rozkład:

Co trzeba od siebie odpuścić: spokój, stabilne i bezpieczne życie

Trzymać przy sobie jak najbliżej: giętkość, odpowiednie stosowanie zachowania do sytuacji, może czasem warto ściemniać, niż powierzać swoje tajny

Twój największy nabytek: potrafisz podejmować dobre decyzji i słuchać swoje serce

Jak otoczenie wpływa na ciebie: widzi mi się tu tajemniczy związek z bardzo zainteresowanym tobą mężczyzna

Co możesz dać innym: doświadczenie negatywne, nauczyć innych z dumą przegrywać

Co się zacznie: przypadkowo się czegoś dowiesz o Cesarzu,

Lekcja: odtwórz się na nowe, pozwól innym być zauroczonymi przez ciebie, bądź lśniąca i dumna i ciesz się tym :)

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.05.2019 o 18:04, Inez2503 napisał:

1 - Co tkwi w głębi ciemności w Tobie, co jest niewidoczne, o co znowu potkniesz się w ciemnościach nocy. 9 kielichów
2 - Co zacznie być widoczne, co właśnie wschodzi. Paź kielichów
3 - Co zacznie świecić ponad ciemną ścieżką, jaki klucz nocy. Rycerz Mieczy
0 - Ty, Twój Cień, karta przełożenia ze spodu talii. Rydwan

może chciałabyś zacząć żyć pełną piersią, o nic się nie martwić. Może też zaczniesz działać w tym kierunku niczym rycerz mieczy wprost do celu .

W dniu 5.05.2019 o 18:04, Inez2503 napisał:

 

1-co trzeba odpuścić od siebie Umiarkowanie 
2.co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej 7 mieczy
3. co jest teraz twoim największym nabytkiem. Kochankowie
4.Jak Świat(otoczenie) wpływa na Ciebie Król bulaw Kapłanka
5.Co możesz i musisz dać innym. 5 mieczy
6.Co zacznie się w twoim życiu z nową fazą księżyca Koło Cesarz As mieczy
7.lekcja którą trzeba wynieść z pierwszych 6 pozycji. As buław Gwiazda Królowa Monet

 

 

musisz być czujna, pilnować swojego. Nabytek tutaj chyba zaznacza się w postaci związku albo jakaś osoba trzecia albo ktoś kto tutaj koło Ciebie krąży. Jeżeli tam się coś dzieje albo jeśli coś się zadzieje, to może warto wyrazić uczucia co Cię boli albo co myślisz. Co się zacznie z fazą księżyca być może coś trzeba będzie sobie wyjaśnić, może coś uciąć? Musisz chyba komuś zakomunikować swoje własne odczucia i myśli.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 5.05.2019 o 18:04, Inez2503 napisał:

Zastosowałam dwa rozkłady,pierwszy zwalony od Arbogasta, drugi znany wszystkim ;)

 

1 - Co tkwi w głębi ciemności w Tobie, co jest niewidoczne, o co znowu potkniesz się w ciemnościach nocy. 9 kielichów
2 - Co zacznie być widoczne, co właśnie wschodzi. Paź kielichów
3 - Co zacznie świecić ponad ciemną ścieżką, jaki klucz nocy. Rycerz Mieczy
0 - Ty, Twój Cień, karta przełożenia ze spodu talii. Rydwan

 

Znowu będę chciała być sama,kurcze,ja to jestem trudna jednak. Chyba mi lepiej w stanie singla. Ktoś może naciskać na więcej w tym Rycerzu, mój cień mówi,ze boję się iść do przodu.

 

 

1-co trzeba odpuścić od siebie Umiarkowanie 
2.co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej 7 mieczy
3. co jest teraz twoim największym nabytkiem. Kochankowie
4.Jak Świat(otoczenie) wpływa na Ciebie Król bulaw Kapłanka
5.Co możesz i musisz dać innym. 5 mieczy
6.Co zacznie się w twoim życiu z nową fazą księżyca Koło Cesarz As mieczy
7.lekcja którą trzeba wynieść z pierwszych 6 pozycji. As buław Gwiazda Królowa Monet

 

Nie jest mi pisany spokój na ten miesiąc, widać,ze będę musiała kłamać,kombinować, kręcić coś, moim nabytkiem jest nowy związek,poza tym widac,że meżczyzna będzie bardzo mocno o mnie zabiegał. Ja muszę wymagac, tak wygląda jakbym  miała nie być zbyt miła.  Zaczną się zmiany w relacji. Lekcją jest miłośc do samej siebie i noszenie wysoko głowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobry czas,choć wiele się działo. Spotkania z nowym panem,  powrót do pracy i nawał obowiazków, spokój wewnętrzny :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...