Skocz do zawartości

Uczucia


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

1. Świat - zaczynam nowy etap i jestem otwarta na nowe

2. Co przeszkadza/ wspiera - Krol monet - raczej wspiera moja postawa wiem czego chce - stabilności, sama buduje swoja niezależność 

3. Świadomość - Kapłan Sad  - postępowanie zgodnie ze swoimi zasadami, przepracowanie karmy  

4. Podświadomość - działam 

5. Przeszlosc - 10 buław - odchodzi duzo obowiązków, brak wsparcia 

6. Bliska przyszłość - Koło Fortuny Kapłan - zdarzenie losowe, moze na mojej drodze stanie mężczyzna ktory ma podobne zasady 

7. Moja postawa - 8 pucharow 2 puchary - odejście od tego w zyciu co mnie nie cieszyło w poszukiwaniu lepszej jakości 

8. Otoczenie - rycerz buław Krol buław - duzo mezczyzn kusi 

9. Obawy/nadzieje - 7 mieczy 6 pucharow - nie wracać do tego co było w przeszłości a nie miałam sensu

10. Dalsza przyszłość - Wisielec (Cesarz As monet ) Krol buław 6 monet królowa buław - albo nie prędko pojawi sie odpowiedni mezczyna, na pewno chodzi o kogos kogo nie znam albo relacja ktora bedzie miała zupełnie inny początek. Karty sie powtarzają gdyż dokładam z drugiej tali  

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Świat to faktycznie nowe możliwości. To zakończony jeden etap I dosłownie okno na Świat przez które możesz zobaczyć to czego się nie spodziewasz 

 

Król monet - albo jakiś facet, a jeśli takowego nie widzisz wokół to po prostu Twoja ustabilizowana sytuacja materialną. Król monet to takie własne imperium. To bardzo Ci pomaga. 

 

Kapłan- jasny cel, jasne zasady, przemyślane decyzje. Po prostu wiesz czego oczekujesz, ale też czekasz trochę aż samo przyjdzie. Bo kapłan mało ruchliwe stworzenie. 

 

? Jaka karta na podświadomość?  Sąd?  Jeśli tak to w głębi ciągnie Cię do stworzenia rodziny, do tego żeby oddzielić to co było od tego co jest i zaczynać z czystą kartka od nowa. Karta odrodzenia czy powrót na właściwe drogi. To może oznaczać że z pewnych rzeczy np nie zdajesz sobie sprawy...

 

10 bulaw mija.... I dobrze bo to karta przemęczenia, przytloczenia. Może stare znajomości Ci ciążyly. Może miałaś myśli depresyjne. Może męczył Ci stan w którym ciągle się coś nie udawało... ten stan mija 

 

Koło fortuny Kapłan nadchodzi zmiana... I to dobra zmiana... bo z 10 bulaw czyli przytloczenia przychodzi obrót o.180 stopni a więc lekkość, łatwość. W kapłanie jest zrozumienie i mądrość życiowa. Zatem myślę że inaczej spojrzysz na swoje życie i odkryjesz wartość w tym co do tej pory nie miało większego znaczenia. Bo kapłan to też przewartosciowanie jakiś spraw... tutaj uczuciowych. Podejścia do związków. Oczekiwań od mężczyzny itp

 

Postawa zostawiasz za sobą to co było chociaż nie łatwo I nie lekko bo 8 pucharów czyli z ciężkim sercem i idziesz w nowe 2 pucharów otwarta na nowe związki i uczucia.

 

W otoczeniu faceci gorący, seksowni, pewni siebie, ale też tacy wpadajacy na chwilę I jadący dalej. 

 

Obawa przed zdradą w 7 mieczy, bo to karta braku uczciwości. Nadzieja na wielką miłość w 6 pucharów bo to karta wręcz takiej bezwarunkowej miłości. 

 

Dalsza przyszłość. Poznasz ale nie prędko. Wisielec zawiesza sprawy I każe spojrzeć na wszystko inaczej. Jest kandydat docelowy w Cesarzu tym bardziej że przy nim as denarow a więc będzie to wielki dar od losu dla Ciebie.  

Z innej talii K i Q bulaw a w środku 6 denarow.... fajna będzie z Was para, temperamenta ale relacja na jasnych zasadach... tutaj nie będzie jakiegoś wielkiego halo... stąd w nadziei pewnie wyszła ta 6 pucharów... bo 6 denarow mówi o pewnej równowadze w relacji... Ty coś z tego masz... ja coś z tego mam... 

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...