Skocz do zawartości

Rada - interpretacja


Gość pytam32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pytam32

Cześć, potrzebuję pomocy w interpretacji kart. Niedawno robiłem rozkład na miłość, jasno wyszło że dziewczyna mnie kocha ale nie będzie tego okazywać.

Dziewczyna chodzi do mojej klasy, obaj mamy po 20 lat.

Dziś  zadałem pytanie Co zrobić aby zdobyć dziewczynę (imię), korzystając z tego rozkładu oraz wyszły mi takie karty:

1.Co robić ? Paź Denarów,
2.Dlaczego powinienem to robić? Kapłan
3. Jaki wynik będzie jak to zrobię? 3 Kielichy

4.Czego NIE robić?  9 Buław
5 .Dlaczego nie powinienem tego robićŚmierć
6.Co będzie jak zrobię to czego nie powinienem? Rycerz Buław

 

Według moich interpretacji:

1. wnioskuję jedynie abym czytał jakieś poradniki o partnerstwie? Nauczyć się dobrze uwodzić dziewczynę? 

2. Tą kartę bardzo ciężko mi zinterpretować, widzę  tylko że moje poprzednie działania wzbudzą w niej mocne uczucie do mnie..?

3.  Wyczytuję szczęśliwe zakończenie planów, szczęście w miłości czyli uda mi się nią zdobyć.

 

4. Nie powinienem tracić nadziei, nie mogę się poddać, osiąść na laurach.

5. Ponieważ utracę ją zawsze i wpadnę w mocna depresję..

6. Możemy zostać tylko znajomymi, przyjaciółmi

 

Z góry dziękuję za interpretację 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Paź denarow oznacza nowe doświadczenia, propozycje, przedstawienie sprawy jasno. 

Kapłan mówi o tym, że ktoś jest niedostępny w relacji, ale też mówi o tym że coś jest wartościowe. Ta dziewczyna dla Ciebie jest wartościowa ale też i niedostępna. 

3 kielichow mówi o fajnej relacji, takiej zabawowej I raczej na luzie. To nie jest karta poważnego podejścia do sprawy. Mogą być fajne randki, fajny seks, ale nie widać w tej karcie ani miłości ani poważnego związki. 3 pucharów to są fajne emocje.

 

9 bulaw - karta zdystansowania I przeczekiwania. Czyli nie odsuwaj się, nie zastanawiaj się nie wiadomo nad czym, bo samo nie przyjdzie. 

Śmierć oznacza definitywny koniec relacji. Niektórzy transformacje widzą w tej karcie. Ale ja bym tu widział taka transformacje że z tego co jest nie będzie nic. 

Rycerz bulaw no konkurent przyjedzie I zwinie Ci ją sprzed nosa...

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest jasna jak będziesz próbował, składając rożne propozycje spędzenia wspólnego czasu, pomocy w nauce,  by sie do niej zbliżysz masz szanse na fajna znajomość.  Oczywiście zachowując przy tym klasę o czym mowi Kapłan. 

Jesli będziesz sie dystansował zaprzepascisz szanse, a ktos inny wykorzysta szanse. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
2 godziny temu, pytam32 napisał:

1.Co robić ? Paź Denarów,

Robić postępy: okazywać uwagę, robić male kroczki naprzód. Wykaż swoje poważne zamiary. Daj temu szanse :)

2 godziny temu, pytam32 napisał:

2.Dlaczego powinienem to robić? Kapłan

Jest szansa na poważną relacje, lub odnajdziecie z nią łączność w tym, co dotyczy poglądów, filozofii, zasad. To jest ważna więż, szkoda jej stracić :)

3 godziny temu, pytam32 napisał:

3. Jaki wynik będzie jak to zrobię? 3 Kielichy

Coś ruszy: zaczniecie razem gdzieś chodzić, spędzać czas, zapowiada się przyjemnie :)

3 godziny temu, pytam32 napisał:

4.Czego NIE robić?  9 Buław

Nie dystansować się, nie opierać sie, dość ładnie nawiązuje do poprzedniego pytania: wykaż konkretne zainteresowanie osobą ;)

3 godziny temu, pytam32 napisał:

5 .Dlaczego nie powinienem tego robićŚmierć

Bo nie powstanie z tego niczego, możesz stracić osobę

3 godziny temu, pytam32 napisał:

6.Co będzie jak zrobię to czego nie powinienem? Rycerz Buław

Zgodzę się z tym, że znajdzie się inny chętny... Działaj - po woli, z zasadami, ale działaj ;)

 

Powodzenia Ci życzę i śmiałości :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Droga pomocy w nauce jest dobrą drogę, ale trzeba uważać żeby nie zostać na stałe "pomocnikiem" a przejść na chłopaka/partnera.
Czyli wyczuć właściwy moment kiedy wasza relacja ulega zmianie., ale jeśli brak wam doświadczenia w randkowaniu takie wyczucie - kiedy i o co chodzi, może być utrudnione.  W sytuacji kiedy jej pomagasz masz ten plus, że możesz ją poobserwować, przyjrzeć jej się i lepiej ją poznać oraz zobaczyć o co jej w życiu chodzi.

Piszę zobaczyć, a nie zapytać, bo to co Ci powie może mijać się z jej działaniem, powód - zależy jej na opinii innych i chce być akceptowana, w tej sytuacji miej świadomość że i chłopaka na partnera może wybierać sobie według tej zasady - niestety to taki dziwny wiek kiedy opinie koleżanek, czy presja grupy może być ważniejsza niż słuchanie własnego serca.

Przyjrzeć się jej, jej koleżankom(!) jak się zachowują, posłuchać jakie mają poglądy na związki, chłopaków i na spokojnie podjeść do tego, ze świadomością że tak naprawdę to ona sama jeszcze może nie wiedzieć jakiego chce związku i właśnie czego naprawdę chce od życia.

Karta 9 buław w odpowiedzi czego Nie robić informuje - nie szukaj winy w sobie, nie czuj się gorszy, nie dołuj się, nie zafilksuj się na niej, że jak Cię odrzuci to świat się skończył i całe życie będziesz o niej myślał, albo analizował co poszło nie tak, a potem pojawi się żal i zarazem negatywna opinia na temat kobiet/powodem jest obawa że mogą okazać się takie same jak ta która Cię porzuciła, więc z góry je deprecjonujesz/ i problemy z wejściem w następny związek na co wskazują karta Śmierci i karta Ryc Buław, więc po prostu teraz, przy tej relacji weź na luz, bądź elastyczny. Miej świadomość że jesteś jeszcze młody i wiele przed Tobą, poznasz, nauczysz się, możesz spotkać kolejne fajne dziewczyny.

Bądź dobrej myśli :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
18 godzin temu, pytam32 napisał:

Co robić ? Paź Denarów,- uważam że powinieneś się konkretnie za nią brać, okazywać zainteresowanie, zaprosić ją gdzieś, powoli poznawać, małymi kroczkami ale do celu, może najpierw zakolegowac 
2.Dlaczego powinienem to robić? Kapłan
3. Jaki wynik będzie jak to zrobię? 3 Kielichy
- ja po tych 2 kartach widzę jakoś tu małżeństwo 
4.Czego NIE robić?  9 Buław- nie oddalaj się od niej , nie trzymaj się na dystans, nie bocz się i nie bądź zazdrosny czyli wprost przeciwnie do paźia denarow 
5 .Dlaczego nie powinienem tego robićŚmierć- bo się to poprostu skończy 
6.Co będzie jak zrobię to czego nie powinienem? Rycerz Buław- jakiś skok w bok tylko nie wiem kogo lub ktoś inny się koło niej zakręci

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...