Skocz do zawartości

Czy sprzedam tu rower? ZWERYFIKOWANY


84justi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sprzedam tu rower (i walizke) dosc szybko przed powrotem do kraju,wobec tego nie musze sie martwic o transport rowera do kraju po lądowaniu ;-)

Czy cena będzie zadowalająca (i pojeżdże jeszcze w planowanym czasie na rowerze tu;)) w sensie rezerwacja przez kogoś(mała zaliczka) i rower później sprzedany

 

wyszly mi dzis karty:

2 Kielichow + 7 Denarów + As Buław

 

As Buław to sukces, ale 7 Denarów nie do końca, więc jak interpretować?

podrawiam

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, panna.marta napisał:

Moim zdaniem sprzedaż się wydłuży. 7 monet to karta długo oczekiwania.

dziekuje czyli pewnie nie,bo w ciagu tygodnia musialabym tu sprzedac:(

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Moim zdaniem sprzedasz tam rower, 2 kielichow to umowa  , 7denarów to przedłużenie w czasie i skorzystanie z rowera tak jak jeszcze chcesz, wprawdzie 7 den też przeciąga, ale w tym rozkładzie  jest za nią as bulaw- czyli coś zadzieje się szybko i skończy pozytywnie. Powinno być po Twojej myśli, powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.05.2019 o 17:52, Sarah2020 napisał:

Moim zdaniem sprzedasz tam rower, 2 kielichow to umowa  , 7denarów to przedłużenie w czasie i skorzystanie z rowera tak jak jeszcze chcesz, wprawdzie 7 den też przeciąga, ale w tym rozkładzie  jest za nią as bulaw- czyli coś zadzieje się szybko i skończy pozytywnie. Powinno być po Twojej myśli, powodzenia:)

dam znać, jak wyszło ;-)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

długie te 7 monet... ;) 

 

Czy sprzedam tu rower

wyszly mi dzis karty:

2 Kielichow + 7 Denarów + As Buław

As Buław to sukces, ale 

 

as buław to często podjęcie jakiejś próby, mnie z sukcesem bardziej kojarzy się np. 6 kijów

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ava55 napisał:

długie te 7 monet... ;) 

 

Czy sprzedam tu rower

wyszly mi dzis karty:

2 Kielichow + 7 Denarów + As Buław

As Buław to sukces, ale 

 

as buław to często podjęcie jakiejś próby, mnie z sukcesem bardziej kojarzy się np. 6 kijów

tzn?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...