Skocz do zawartości

Self Love


Gość ThePhoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ThePhoenix

Czy kocham siebie 

5 denarow Wieża 4 pucharów 

Myślałam że tak ale wg kart chyba nie

Karty mogły pokazać że miałam deficyt milosci I zewnętrzne wydarzenia sprawiły że ją odrzucam ale i praca nad systemem wierzeń mogła mi zmienić to na plus, 4 pucharów mówi o nadmiarze więc może jednak tak, może nawet bardzo ;) co sprawia że nie czuje że jej potrzebuje. 

 

Czym dla mnie jest miłość 

Paź denarow Śmierć Królowa Pucharów 10 bulaw As denarow 

Miłość sprawia że przechodzę wewnętrzne transformacje, chyba wiem że nie trwa ona wiecznie, zmieniam sie dzięki niej przez co nabrałam cech pucharowej. paź denarow i pucharowa skierowane są w kierunku śmierci, nastawiam że się skończy się i ze będzie boleć. Miłość jest dla mnie ciężarem i mnie emocjonalnie przytłacza. 

Ciekawie jest wiedzieć jak postrzegam miłość i jak mnie zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Jesteś bardzo skromna i w Twym życiu wydarzyło się coś co nie pozwala na tą chwilę pokochać całkiem siebie. 

 

2. Miłość dla Ciebie jest skarbem o który zabiegasz, chcesz kochać i być kochana ale w związku z jakąś zmianą w Twym życiu ( tez wydarzenie z pierwszego rozkladu) tkwi jakieś obciążenie które nieco Cię blokuje na tą chwilę w tej kwestii. Tak to widzę  spontanicznie, na tą chwilę .

 

Odnośnik do komentarza

Nie akceptujesz siebie, masz duzo deficytów, stosujesz wobec siebie jakieś destruktywne zachowania na co wskazuje Wieza. 4 puchary to bardziej niechęć. 

 

Czym dla ciebie jest milosc - ratunkiem myślisz ze zmieni to Twoje zycie i bedzie Ci lżej...ale tylko milosc do siebie samej moze zmienić zycie na lepsze ...powodzenia i wysyłam duzo cieplej energii 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

1. Wieża jest symbolem zburzenia granic ego, także zupełnie Ci brakuje egoizmu (5 monet, Wieża), ale oprócz tego jednak jest w tobie jakieś emocjonalnie zniechęcenie wobec siebie, brak akceptacji. Może nie chcesz widzieć w sobie czegoś co sprawia lub sprawiło ci kiedyś ból... Zupełnie irracjonalna, emocjonalna niechęć do jakieś części samej siebie.

2. Miłość jest dla ciebie przeżyciem głęboko odmieniającym ciebie emocjonalnie, możliwe, że powodującą ciężkie emocje, poświęcenia wielkiej ilości sił, ale jesteś do tego przygotowana. Jest to dla ciebie szansa na rozwój - całkowita odmianę siebie (paź monet patrzący w kierunku śmierci). Jest to dla ciebie nabytkiem o wielkiej wartości (As monet). Tak to widzę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...