Jump to content

Self Love


Guest ThePhoenix

Recommended Posts

Guest ThePhoenix

Czy kocham siebie 

5 denarow Wieża 4 pucharów 

Myślałam że tak ale wg kart chyba nie

Karty mogły pokazać że miałam deficyt milosci I zewnętrzne wydarzenia sprawiły że ją odrzucam ale i praca nad systemem wierzeń mogła mi zmienić to na plus, 4 pucharów mówi o nadmiarze więc może jednak tak, może nawet bardzo ;) co sprawia że nie czuje że jej potrzebuje. 

 

Czym dla mnie jest miłość 

Paź denarow Śmierć Królowa Pucharów 10 bulaw As denarow 

Miłość sprawia że przechodzę wewnętrzne transformacje, chyba wiem że nie trwa ona wiecznie, zmieniam sie dzięki niej przez co nabrałam cech pucharowej. paź denarow i pucharowa skierowane są w kierunku śmierci, nastawiam że się skończy się i ze będzie boleć. Miłość jest dla mnie ciężarem i mnie emocjonalnie przytłacza. 

Ciekawie jest wiedzieć jak postrzegam miłość i jak mnie zmienia. 

Link to comment
Guest Noa20

Jesteś bardzo skromna i w Twym życiu wydarzyło się coś co nie pozwala na tą chwilę pokochać całkiem siebie. 

 

2. Miłość dla Ciebie jest skarbem o który zabiegasz, chcesz kochać i być kochana ale w związku z jakąś zmianą w Twym życiu ( tez wydarzenie z pierwszego rozkladu) tkwi jakieś obciążenie które nieco Cię blokuje na tą chwilę w tej kwestii. Tak to widzę  spontanicznie, na tą chwilę .

 

Link to comment

Nie akceptujesz siebie, masz duzo deficytów, stosujesz wobec siebie jakieś destruktywne zachowania na co wskazuje Wieza. 4 puchary to bardziej niechęć. 

 

Czym dla ciebie jest milosc - ratunkiem myślisz ze zmieni to Twoje zycie i bedzie Ci lżej...ale tylko milosc do siebie samej moze zmienić zycie na lepsze ...powodzenia i wysyłam duzo cieplej energii 

Link to comment
Guest Nice

1. Wieża jest symbolem zburzenia granic ego, także zupełnie Ci brakuje egoizmu (5 monet, Wieża), ale oprócz tego jednak jest w tobie jakieś emocjonalnie zniechęcenie wobec siebie, brak akceptacji. Może nie chcesz widzieć w sobie czegoś co sprawia lub sprawiło ci kiedyś ból... Zupełnie irracjonalna, emocjonalna niechęć do jakieś części samej siebie.

2. Miłość jest dla ciebie przeżyciem głęboko odmieniającym ciebie emocjonalnie, możliwe, że powodującą ciężkie emocje, poświęcenia wielkiej ilości sił, ale jesteś do tego przygotowana. Jest to dla ciebie szansa na rozwój - całkowita odmianę siebie (paź monet patrzący w kierunku śmierci). Jest to dla ciebie nabytkiem o wielkiej wartości (As monet). Tak to widzę :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...