Jump to content

Jak się będę czuć na spotkaniu 18 maja


Guest ThePhoenix

Recommended Posts

Guest ThePhoenix

Wybieram się na całodniowy warsztat z Matt Khan z koleżanką. 18 maja akurat mamy pełnię księżyca w skorpionie w ścisłej koniunkcji do mojego księżyca w skorpionie więc zaciekawiona postawiłam karty:

 

Głupek 3 denarow 7 mieczy Siła Królowa bulaw 

Będę podekscytowana na początek, spotkam wielu ludzi i będziemy pogłębiać naszą wiedzę duchową, 7 mieczy może będą jakieś olśnienia jako ze to Merkury w wodniku, może być trochę emocji w Sile ale poradzenie sobie z nimi                        in compassionate way- polskie tłumaczenie mi nie pasuje, a na koniec może gdzieś wyjdziemy. 

Edited by ThePhoenix
Link to comment
Guest Nice

No Głupiec już od razu zapowiada olśnienia - to bezpośrednia genialność w czystej postaci, czysty impuls natchnienia, 7 mieczy często pojawia się (u mnie) przy medytacjach (a w jednej karcie mam śpiąca osobę na tej karcie) i to symbolizuje siłę naszej wyobraźni, rozsądku - czasem olśnienia, które z tego się biorą, czasem tylko właśnie wyobraźnia...

3 monet - wiadomo, warsztaty, Siła mogła zaznaczyć ogólnie praktyki energetyczne, lub rolę charyzmatycznej, przewodczej kobiety w tym wszystkim. Może przybędzie Ci energii i pewności siebie po wszystkim - i raczej o to chodzi, bo pytanie o tym, jak Ty będziesz się czuła :)

Powodzenia :)

Edited by Nice
Link to comment
Guest Lianna

Głupiec mówi o chętnym zdobywaniu nowej dzieci, trochę jak dziecko - tak spontanicznie i widać, że wśród ludzi, w grupie ( 3 Denary), 7 Mieczy z kolei jest to bardzo dobra karta, jak chodzi o intelekt i zdobywanie wiedzy. Moc też czytam, jako energię, a obok Królowa Buław mówi że będzie że ho ho ho.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...