Skocz do zawartości

Jak się będę czuć na spotkaniu 18 maja


Gość ThePhoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ThePhoenix

Wybieram się na całodniowy warsztat z Matt Khan z koleżanką. 18 maja akurat mamy pełnię księżyca w skorpionie w ścisłej koniunkcji do mojego księżyca w skorpionie więc zaciekawiona postawiłam karty:

 

Głupek 3 denarow 7 mieczy Siła Królowa bulaw 

Będę podekscytowana na początek, spotkam wielu ludzi i będziemy pogłębiać naszą wiedzę duchową, 7 mieczy może będą jakieś olśnienia jako ze to Merkury w wodniku, może być trochę emocji w Sile ale poradzenie sobie z nimi                        in compassionate way- polskie tłumaczenie mi nie pasuje, a na koniec może gdzieś wyjdziemy. 

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

No Głupiec już od razu zapowiada olśnienia - to bezpośrednia genialność w czystej postaci, czysty impuls natchnienia, 7 mieczy często pojawia się (u mnie) przy medytacjach (a w jednej karcie mam śpiąca osobę na tej karcie) i to symbolizuje siłę naszej wyobraźni, rozsądku - czasem olśnienia, które z tego się biorą, czasem tylko właśnie wyobraźnia...

3 monet - wiadomo, warsztaty, Siła mogła zaznaczyć ogólnie praktyki energetyczne, lub rolę charyzmatycznej, przewodczej kobiety w tym wszystkim. Może przybędzie Ci energii i pewności siebie po wszystkim - i raczej o to chodzi, bo pytanie o tym, jak Ty będziesz się czuła :)

Powodzenia :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Głupiec mówi o chętnym zdobywaniu nowej dzieci, trochę jak dziecko - tak spontanicznie i widać, że wśród ludzi, w grupie ( 3 Denary), 7 Mieczy z kolei jest to bardzo dobra karta, jak chodzi o intelekt i zdobywanie wiedzy. Moc też czytam, jako energię, a obok Królowa Buław mówi że będzie że ho ho ho.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...