Jump to content

Partnerski :)

Ciastko08 - Klaudia G.

Recommended Posts

Hej :) Jeśli któraś miałaby czas i chęci pomóc w interpretacji odwdzięczę się klasykami :)

Partnerski Pana i Pani. 

Państwo się rozstali. Mają dziecko. Dzisiaj była mało przyjemna sytuacja, ponieważ Pan powiedział Pani, że kogoś poznał, ale nie wie jak to będzie. 

Nie potrafię być do końca obiektywna, bo jest to bliska mi osoba, więc proszę Was o dość świeże spojrzenie.

Pani

mysli - moc - no ma jakiś plan. Coś na zasadzie "ja Ci jeszcze pokaże"

czuje - 2 mieczy - no jest rozgoryczona, zła. Czuje, że ma związane ręce

pokazuje - wieża - pokazała mu, że zabolało i że "świat jej się zwalił"

wnosi - 4 mieczy - jest wściekła, może iść z nim na potyczki słowne

Pan myśli - 5 buław - sprzeczne emocje? coś chciał ugrać? 

czuje - giermek kieli - i tu mam problem, bo według mnie to tu pojawia się ich dziecko. Co myślicie?

pokazuje - 3 mieczy poczucie winy?

wnosi - 7 buław nic nie wnosi bo chce być sam?

wspólna 10 monet - nie mam pojęcia

przyszłość - słońce, 3 buław, 9 monet - no jak dla mnie to oni się zejdą, ale za jakiś czas. Najpierw muszą sobie wszystko wyjaśnić

No i na pytanie jak on się czuje po całej dzisiejszej sytuacji wypadły mi 

król mieczy, wieża i 5 buław

No źle się z tym czuje, ale chyba chodziło mu o to, żeby doprowadzić ją do szału, a teraz patrzeć jak się miota.

Z góry ogromnie dziękuję za pomoc. 

Pani myśli - Siła - myśli jak zapanowac nad sytuacja - Panem, by znowu miec na niego wpływ i moc kontrolować sytuacje 

Czuje - 2 miecze - nic nie czuje, jest to karta wycofania 

Pokazuje - wieza - złość, ze jej swiat legł w gruzach 

Wnosi - 4 miecze - nic nie wnosi, chce przeczekac cała ta sytuacje 

Pan myśli - 5 buław - bije sie z myślami, cos jast za, a cos przeciw 

Czuje - Giermek kielichów - nowe uczucie do nowej osoby, moze tez oznaczać uczucie do dziecka 

Pokazuje - 3 miecze - ze ma kogos nowego 

Wnosi - 7 buław - ewentualnie jest gotowy do obrony - jakby spodziewał sie innej postawy od Pani 

10 monet laczy wspólny dom, rodzina, posiadanie dziecka, moze wspólnego majątku - mieszkania 

Przyszłość Slonce 3 bulawy 9 monet bedzie ich łączyło juz zawsze dziecko ale widze ich osobno nawet jesli sie zejdą bedą żyć obok siebie 

Krol mieczy wieza 5 buław Pan chciał sie odciąć i zakończyć sprawę by sie nie szarpać, cała sytuacja budzi w nik silne emocje 

• Thanks! 1
Guest ThePhoenix

mysli - moc -  powstrzymuje się od działania 

czuje - 2 mieczy - nie wie co zrobić w tej sytuacji, narazie jest na to zablokowana i wycofana 

pokazuje - wieża - że był to dla niej szok 

wnosi - 4 mieczy - nic nie wnosi A jeśli już to spokój, potrzebuje odpoczynku, 

Pan myśli - 5 buław - wie że wpadł w konflikt, dużo konfliktujacych myśli, nie wie co myśleć jednym słowem 

czuje - giermek kieli - jakieś lekkie uczucie lub dziecko 

pokazuje - 3 mieczy - ze podjął decyzję w zgodzie z rozumem i ze dlatego rani innych, bez serca troszkę taka postawa 

wnosi - 7 buław - może być agresywny, zły 

wspólna 10 monet - karta rodziny, pokoleń, sprawy finansowe,  wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie 

przyszłość - słońce, 3 buław, 9 monet - wyjaśnienie pewnych spraw, dziecko,  też nie wiedzę Happy endu, rozejda się ich drogi w 3 bulaw i będą sami albo będę że sobą żyć ze względu na wygodę 

król mieczy, wieża i 5 buław

- jest wstrząśnięty, cała gama uczuć od płaczu do złości 

Guest Nice

Pani dobrze wie, że panuje nad sytuacją, i od jej decyzji zależy, co będzie się działo dalej;

Czuje - oddala się, utrzymuje kontakt jak z obcą osobą;

Pokazuje - chce skończyć relacje, zburzyć ci było

Wnosi: możliwe, że sprawi, że wezmą przerwę od siebie nawzajem

Pan:

Myśli: chce jeszcze o to zawalczyć, nie poddaje się

Czuje: odnowienie uczucia, ma nadzieję, że jeszcze jest szansa to naprawić, może przez dziecko ma te uczucia

Pokazuje: ból, urazę, żal

Wnosi: chce ostro o to zawalczyć

Wspólna: mieli razem rodzinę

Przyszłość: widzę pogodzenie między nimi

Jak on siebie czuje: jest świądomy straty , tego, co może runąć i chce na to nie pozwalić po prostu. Może mieć w związku z tym konflikt wewnętrzny.

Guest anhana
17 godzin temu, Ciastko08 napisał:

Hej :) Jeśli któraś miałaby czas i chęci pomóc w interpretacji odwdzięczę się klasykami :)

Partnerski Pana i Pani. 

Państwo się rozstali. Mają dziecko. Dzisiaj była mało przyjemna sytuacja, ponieważ Pan powiedział Pani, że kogoś poznał, ale nie wie jak to będzie. 

Nie potrafię być do końca obiektywna, bo jest to bliska mi osoba, więc proszę Was o dość świeże spojrzenie.

Pani

mysli - moc - no ma jakiś plan. Coś na zasadzie "ja Ci jeszcze pokaże"- być może ona jeszcze sądzi, że go zdobędzie? ponownie? w sensie może mieć takie myśli, natomiast w głębi serca jest pogubiona

czuje - 2 mieczy - no jest rozgoryczona, zła. Czuje, że ma związane ręce- strasznie nie lubię tej karty, bardzo dużo smutku, wycofana, zablokowana, nie widzi wyjścia z tej sytuacji, ma poczucie osamotnienia

pokazuje - wieża - pokazała mu, że zabolało i że "świat jej się zwalił"- no tak dosłownie 

wnosi - 4 mieczy - jest wściekła, może iść z nim na potyczki słowne- nie tyle wściekła, to jest karta braku sił, izolacji, choroby

Pan myśli - 5 buław - sprzeczne emocje? coś chciał ugrać?- sytuacja go irytuje, denerwuje,  

czuje - giermek kieli - i tu mam problem, bo według mnie to tu pojawia się ich dziecko. Co myślicie?-czuje jakiś sentyment, po tym co zostało utracone (paź + 3 mieczy)

pokazuje - 3 mieczy poczucie winy- pokazuje, że to koniec

wnosi - 7 buław nic nie wnosi bo chce być sam?- zamieszanie, bo z jednej strony mówi, że koś ma, z drugiej nie wie co będzie...

wspólna 10 monet - nie mam pojęcia

przyszłość - słońce, 3 buław, 9 monet - no jak dla mnie to oni się zejdą, ale za jakiś czas. Adla mnie się rozejdą, będą żyć jak single (9 monet) można powiedzieć, że oboje korzystnie na tym wyjdą, wcześniej tworzyli rodzinę (10 monet), ale będzie łączyło ich dziecko, myślę, że sytuacja się w pewnym stopniu ustabilizuje

król mieczy, wieża i 5 buław- on czuje, że coś zburzył (król mieczy wieża) z drugiej strony może trochę mieć do tego chłodne podejście, na zasadzie, no a czego się właściwie spodziewałaś, na pewno go to porusza, zdaje sobie sprawę z burzy, którą wywołał.

No źle się z tym czuje, ale chyba chodziło mu o to, żeby doprowadzić ją do szału, a teraz patrzeć jak się miota.

Z góry ogromnie dziękuję za pomoc. 

Edited by anhana
Guest SooYoung

Pani

mysli - moc - Pani chce zwrócić na siebie jego uwagę, chce mu się nadal podobać, wiadomość o nowej partnerce podziałała na nią  pobudzająco do działania, więc będzie i grać emocjami i fizycznością

czuje - 2 mieczy - obawia się że nie wie wszystkiego, jakie uczucia ma nadal pan do niej a jakie do nowej partnerki, dlatego też stara się działać na chłodno, ale jednak chce mu pokazać - karta Mocy która wyszła wyżej

pokazuje - wieża - za dużo emocji, odkryła się, ta wiadomość zburzyła jej plany i świat który Już dobie poukładała po ich rozstaniu

wnosi - 4 mieczy - wycofanie, na chwilę obecną przeczekać i pomyśleć co dalej robić

Pan myśli - 5 buław - to karty seksualne, tak je w tej sprawie odczytuję. Pan jest skupiony na nowej partnerce, fascynacji seksualnej

czuje - giermek kieli - uczcie do dziecka, jak będzie wyglądała jego relacja z dzieckiem

pokazuje - 3 mieczy - że przecież z Panią sie już rozstał, więc o co jej chodzi. 

wnosi - 7 buław - to karta obrony, chce się od tego odgrodzić

wspólna 10 monet - to alimenty, pieniądze i ustalenia opieki nad dzieckiem

Najgorsze co dla siebie i dla dziecka może Pani teraz zrobić to rozgrywać tą sytuacje dzieckiem i ograniczać kontakt dziecka z ojcem, albo nastawiać dziecko przeciw ojcu. Niech dogadają się między sobą a dziecko ma spokój :) 

Pan jak ma inną partnerkę to jego sprawa, ale można ustalić żeby podczas spotkań z dzieckiem był Tylko on a nie nowa pani, bo matkę dziecko już ma i nie musi mu nowa partnerka pana matkować. Lepiej zagryźć zęby i zachować się kulturalnie niż zrobić rozpierduchę i sobie a zwłaszcza dziecku. Jeśli pani swojego eksa nadal kocha to niech trochę poczeka, pan przejdzie przez kilka partnerek a jak się uspokoi to wróci do relacji z nią, pomoże tu właśnie dobry kontakt z dzieckiem i dobra, spokojna relacja z panią :) 

Na miejscu pani to bym się z tą nową partnerka za jakiś czas spotkała i zakolegowała, To pomocne w sytuacjach, kiedy pan eks chce też pogrywać z byłą zazdrością czy poczuciem pewności siebie, a tak panie mogą mieć swój front ;) 

Edited by SooYoung

Bardzo, bardzo dziekuje za pomoc :)

Gdyby któraś kiedyś potrzebowała klasyków, śmiało proszę pisać :)

• Moderator

Pani:

Myśli - Moc

Serce - 2 miecze

Pokazuje - Wieża

Wnosi - 4 mieczy

Od razu mi się tutaj widzi, że Pani jest bardzo silną osobą i doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że sobie poradzi z nim czy bez niego... Karta Siły symbolizuje dosłownie Siłę, ale też kobietę, kobietę silną, z charakterem i temperamentem. 4 mieczy to karta separacji, jeśli ona to wnosi to znaczy, że ona to ona nie chce... w sercu nie ma uczuć, co więcej tam jest karta, która mówi z jednej strony że ona już nie dostrzega tego ex partnera a z drugiej strony nie wie co czuje i nie chce czuć... Wieża w tym co pokazuje idealnie to odzwierciedla, Wieża jako zburzenie starych struktur, jako utrata gruntu pod nogami, symbolizuje totalny rozpad związku. Ona nie chce...

Pan

Myśli - 5 buław

Serce - Giermek kielichów

Pokazuje - 3 mieczy

Wnosi - 7 buław

I tutaj na pierwszy plan wysuwa mi sie ta 7 buław, która mówi o potrzebie udowodnienia czegoś Pani, o obronie własnych granic. 3 mieczy w tym co pokazuje może mówić, ze to on został pogoniony przez Panią, w myślach spójnie z tym co wnosi, w myślach walka, bicie się z myślami, ale też chęć otwartej walki z Panią, w sercu Paz kielichów może z jednej strony mówić o dziecku, a z drugiej że jednak jakieś słabe bo słabe ale jednak tli się uczucie do Pani... inna sprawa że Paź pucharów często pokazuje ukrywaną Kochankę - Wojciech Jóźwiak pisze że gdyby kart zapytano o romans Bila Clintona to Monikę Levinski pokazałby właśnie paź kielichów. Zatem zależy jaką talia wróżone i jaką konwencję z kartami mamy...

Karta wspólna - 10 monet

To jest karta związków formalnych, karta rodziny ale w sensie pokoleniowych więc jeśli mają dziecko to ta karta jak najbardziej na miejscu. Co więcej karta symbolizuje związek gdzie nie uczucia są na pierwszym plany. Zatem łączą ich sprawy rodzinne, małżeństwo, dzieci... wspólne zobowiazania itp

W dniu 8.05.2019 o 23:43, Ciastko08 napisał:

przyszłość - słońce, 3 buław, 9 monet

Karta słońca mówi, ze będzie dobrze, ale dobrze niekoniecznie oznacza powrót do siebie exów, a często wręcz dobrze oznacza totalne rozejście się... co więcej Słońce też pokazuje, że zostaną ujawnione rzeczy dotąd nie znane. 3 buław pokazuje że będą realizować swoje szczęście z nowymi partnerami... na tej karcie człowiek patrzy przed siebie a nie za siebie. 9 monet to karta luksusu ale też karta która mówi, że wszystko jest na sprzedaż, stad widzę tutaj możliwość spore alimenty na dziecko, które też jest symbolizowane przez kartę Słońca... karta 9 monet to dobra sytuacja materialna, ale też karta potwierdzająca że tych dwoje będzie żyło osobno...

• Thanks! 1