Skocz do zawartości

Czy mnie kocha?


Gość pytam32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pytam32

Cześć, potrzebuje pomocy w interpretacji kart. Zadałem pytanie Czy ona mnie kocha? 

1----2

   3

1-Co ma w myślach KSIĘŻYC

2-co ma w sercu ŚWIAT

3- Odpowiedź na pytanie CESARZOWA

 

według mnie:

 1.Wnioskuję że ukrywa swoje prawdziwe uczucia lub jest ich nie pewna.

 2. Czuję do mnie jakieś piękne uczucie, mamy dobre relacje. Karty 1 i 2 są obok siebie a dla mnie księżyc i świat są dla siebie oddaleniem, czyli myśli inaczej niż czuje? 

 3. Odpowiedź TAK

 

Obserwuję zachowanie dziewczyny, ale na pewno śmiało tego nie pokazuje. I zatrzymuję na mnie wzroku. Czasami widzę jakby zawstydzenie u niej w rozmowach ze mną  a w szczególności przy żartowaniu, ale nie jestem pewien.

Dla mnie jest to trudne do interpretacji, więc liczę na wasza pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

 

Na pewno jest na Ciebie otwarta, myśli o Tobie, możliwe, że nie całkiem przyzwoicie i sama nie chce się do tego przyznać, ale czy kocha? Może trochę obawiać się Ciebie, ale też myślę, że ogolnie widzialaby się w roli Twojej kobiety, tylko na tą chwilę jest to dla niej jeszcze dosć ulotne. 

Tak to widzę, pozdrawiam

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Gość User_

Ona się boi, bo księżyc to leki i różne sprawy ukryte. W sercu jest otwarta na poznanie Ciebie bliżej, komunikację. Chce być ważna kobieta w Twoim życiu, która szanujesz za intelekt, dobrać i kobiecość. Chce stabilnej relacji, aby mogła czuć się pewnie. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Nie kocha Cię.

Cesarzowa nie jest kartą miłości. Ta karta mówi o potencjale... o płodności i cierpliwości... ona jest w stanie Cię pokochać, ale to jeszcze nie ten moment, a pozostałe karty to świetnie opisują:

Świat w sercu mówi o otwartym sercu, ale otwartym nie tylko na Ciebie, tylko w ogóle... ona daje sobie możliwość zakochania się w ogóle... a nie tylko stricte w Tobie... świat nie wyklucza Ciebie, po prostu mówi, że nie jest to "na wyłączność".

Księżyc - w głowie to są lęki, obawy, widzenie świata innym niż jest w rzeczywistości... księżyc to też jest karta okresowości, zatem ona może mieć różne fazy jeśli chodzi o nastawienie do Ciebie

  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Ona nie jest pewna swojej kobiecości, ma kompleksy co do swojego ciała i nie wie jak jest odbierana przez mężczyzn.

Nie ufa mężczyznom, więc nie do końca jest otwarta na bliską relację, szczególnie jeśli ma być seks. 

Jest zainteresowana, a Twoja uwaga skierowana w jej stronę jest dla niej bardzo przyjemna ale na chwilę obecną jest tu dystans - Karta Świat i życie w świecie swoich przekonań, czy właśnie obaw. 

Potrzeba czasu na określenie się i jej i tego w jakim kierunku pójdzie wasza znajomość - Karta Cesarzowej to informacja że ziarno zasiano teraz czekamy co z tego będzie. 

 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.05.2019 o 17:53, pytam32 napisał:

Cześć, potrzebuje pomocy w interpretacji kart. Zadałem pytanie Czy ona mnie kocha? 

1----2

   3

1-Co ma w myślach KSIĘŻYC

2-co ma w sercu ŚWIAT

3- Odpowiedź na pytanie CESARZOWA

 

według mnie:

 1.mogą być jakieś obawy, nie pewność

 2. może tu chodzić o to, że ma za sobą jakiś etap może nie do końca udany i chciałaby wejść w nową relację

 3. Odpowiedź - trudno tu mówić o miłości może jakby były kielichy np królowa kieli, to tak cesarzowa jest raczej obserwatorką, ale ciepło myśli o rodzinie i chcieć być kochaną

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
W dniu 11.05.2019 o 16:53, pytam32 napisał:

Cześć, potrzebuje pomocy w interpretacji kart. Zadałem pytanie Czy ona mnie kocha? 

1----2

   3

1-Co ma w myślach KSIĘŻYC

2-co ma w sercu ŚWIAT

3- Odpowiedź na pytanie CESARZOWA

 

według mnie:

 1. Ona może mieć jakieś wątpliwości co do swoich uczuć co by oznaczało że raczej nie. Ale w tej karcie uczucia są bardzo ukryte więc ona sama jeszcze może nie wiedzieć co czuje 

 2. Przedewszytkim jak ty widzisz ta kartę, bo dla mnie ona często oznacza że ktoś jest na nas zamknięty i że zamyka jakiś ważny okres w swoim życiu 

3. Cesarzowa z drugiej strony mówi o tym że gotowa jest ci się oddać 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Nice
W dniu 11.05.2019 o 17:53, pytam32 napisał:

1-Co ma w myślach KSIĘŻYC

2-co ma w sercu ŚWIAT

3- Odpowiedź na pytanie CESARZOWA

Może mieć wątpliwości wszelkiego rodzaju i jednocześnie tonąć w marzeniach, nie jest pewna co do ciebie, twoich zamiarów, twojej osoby, na razie jesteś dla niej tajemnicą - wystraszającą i pociągającą jednocześnie.

W Świecie jest otwartą na kontakt, jest ciekawa, poszerzasz jej horyzonty, może obecnie nie chcieć relacyj, to nie jest karta uczuciowa/bądź miłości, Świat jest otwarty... na wiele perspektyw.

Odpowiedz na pytanie: jest jej przyjemną twoja uwagą, wie, ze jest w w twoich oczach atrakcyjna, podbija to jej poczucie własnej wartości, cieszy się, ze może poczuć siebie ważną kobietą w twoim życiu... Co do uczuć, w łączeniu Księżyca i Cesarzowej widzę, powiem tak, zapędy macierzyńskie :))  - może chcieć Ci pomagać, jest do ciebie życzliwa, ale uczucia tu nie ma...

Ogólnie po wszystkich kartach widać, że to jest osobowość bardzo kobieca i twórcza, z wielkim potencjałem i wyobraźnia - może pisze wierszy, muzykę?

Cesarzowa tez zaznacza potencjał, coś, co może dać w końcu wyniki, także może, jeśli się przyłożysz, to z tej relacji coś wyjdzie :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...