Skocz do zawartości

Relacja do końca maja


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noa20

Jak przebiegnie relacja między mną a panem, którego bardzo lubię do końca maja?

3 denary, słońce, paź kielichow

 

Możliwe, że dokonczymy razem pewną sprawę służbowo-przygodową, lub będziemy oboje zajęci swoimi pracami, dojdzie też do miłego spotkania ,widać kontakt, flirt i miłe spędzone chwile.

 

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Czy pracujecie wspólnie? Karty pokazują jakąś wspólna pracę, może oznaczać wkładanie wysiłku nad budowaniem stabilnej relacji. Jest radość, świeżość uczucia no i spotkania. Super! 

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Dziękuję serdecznie, nie pracujemy razem, mamy różne prace ale przeźyliśmy wspolnie pewną przygodę prywatnie, która była powiązana bezposrednio z jego zawodem wykonywanym, a ten jego zawod jest  moim wielkim hobby od dziecka:)

Zapowiada się więc, że to jeszcze nie koniec pozytywnych wrażeń.

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

3 denarow oznacza konkretnosc zatem znajomość jak najbardziej tak... natomiast atmosfera tej karty jest właśnie na pograniczu kolezenstwa i spraw służbowych. Przy czym Słońce zapowiada że będziecie się razem świetnie bawić. Może on Cię gdzieś zaprosi bo paź pucharów to też może być zaproszenie na coś. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Nice
W dniu 11.05.2019 o 18:05, Sarah2020 napisał:

Jak przebiegnie relacja między mną a panem, którego bardzo lubię do końca maja?

3 denary, słońce, paź kielichow

Jeszcze mam czas ;)

Myślę, że będzie jakaś poważna rozmowa, która odmieni wasze relacje, przeniesie je na następny poziom, i pojawi się więcej ciepła, otwartości, Słóńce z paziem kielichów mi na takie miłe i trochę naiwne wyznanie uczuć wygląda :) W paziu - początek więzi romantycznej - tak, może być zaproszenie gdzieś, ale wszytskie karty razem mi na wyznanie uczucia wyglądają! Super, naprawdę!

Dużo miłości życzę ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...