Jump to content

Dyspozytor domu I


Ismer

Recommended Posts

  • Administrator

Dyspozytor domu pierwszego w domu:

pierwszym

Silna osobowość z tendencją do realizowania treści znaku Ascendentu; dyspozytor jest władcą horoskopu, co rzutuje na stan zdrowia; WH ma cechy egoistyczne i widzi tylko własne korzyści.

drugim

Materialne bezpieczeństwo jest dla WH bardzo ważne; jego cały wysiłek myślowy i działanie skierowane jest na zdobywanie dóbr materialnych; swój majątek zawdzięcza swoim charakterystycznym predyspozycjom i swoim czynom, a więc wszystko to jego własna zasługa, czasami także sprzyjających okoliczności.

trzecim

WH stara się o harmonijne stosunki z rodzeństwem i najbliższymi przyjaciółmi; pomaga im, ale oczekuje też wzajemności; i szczególnie gdy Merkury jest dyspozytorem WH będzie miał szczególny zapał do nauki i

nieustającą chęć do poznawania nowego.

czwartym

WH ma bardzo osobisty stosunek do miejsca swojego pochodzenia, ojczyzny i domu rodzinnego; WH pielęgnuje rodzinną tradycję, troszczy się o swoich rodziców, ale i o swoją starość, którą spędzi we własnym domu.

piątym

Jego cały charakter widać najlepiej w kontaktach miłosnych; ale i one mają po części wpływ na rozwój jego osobowości; WH łączą z własnymi dziećmi bardzo ciepłe stosunki, wiele im daje; także różnego rodzaju spekulacje odgrywają ważną rolę w jego życiu; jeśli istnieją korzystne aspekty do dyspozytora, to postępuje on odpowiednio od sytuacji; WH jest optymistą.

szóstym

Słabe zdrowie, WH nie potrafi przeciwstawić się; ma trudności w zrobieniu zawodowej kariery oraz w zdobyciu pozycji społecznej; w różnych układach zawsze jest tym podporządkowanym; jego osobista sytuacja jest często zależna od personelu, na przykład utrzymuje on intymne kontakty z podwładnymi.

siódmym

WH potrzebuje partnera lub partnerki, by się samemu odnaleźć; dobry prognostyk dla małżeństwa, przyjaźni lub partnerstwa „w interesach", przyjaciele lub partnerzy mogą być jednak także przyczyną kłopotów i sporów prawnych.

ósmym

WH zajmuje się niezwykłymi okultystycznymi sprawami; jest mocno zakorzeniony w świecie namiętności, jego seksualne kontakty mogą go wpędzić w bardzo poważne problemy, nawet zagrozić życiu; z własnej winy zagrożona może być jego fizyczna egzystencja.

dziewiątym

WH widzi siebie nieustannie pędzącego w dal; myśli i wyższe idee uskrzydlają go, podporządkowuje im swój byt; postawa religijna lub filozoficzna; dalekie podróże; zagraniczne wyjazdy; pobyty poza krajem mogą się stać wręcz

jego przeznaczeniem; ożenek z cudzoziemką; śmierć na obczyźnie.

dziesiątym

Zawodowe i społeczne ramy życia odpowiadają osobistym pragnieniom i tym zdolnościom i predyspozycjom, które WH przyniósł ze sobą na świat; zawód staje się jego powołaniem; perspektywa na kontynuację rodzinnych interesów, rodzice wpływają na wybór zawodu; osobiste osiągnięcia procentują także awansem społecznym.

jedenastym

Nadzieje oraz życzenia są drogowskazami w osobistych zachowaniach, w działaniach; przyjaciele są pomocą, pomagają także układy protekcjonistyczne, z których korzystają także przyjaciele WH.

dwunastym

WH rozprawia się z ukrytymi wrogami, którzy czynią mu wiele szkód, podobnie jak nieprzychylne okoliczności; WH nie wolno podejmować żadnego ryzyka np. nie powinien prowokować skandali, ponieważ wtedy grozi mu utrata szacunku, strata lub ograniczenie życiowej przestrzeni; WH jednak może przez dynamiczne postępowanie odwrócić od siebie zagrożenie i przy silnym Ascendencie, pokonać swoich wrogów.

  • Like 1
  • Thanks! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Dyspozytor domu I

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...