Jump to content

Dyspozytor domu II


Ismer

Recommended Posts

  • Administrator

Dyspozytor domu drugiego w domu:

pierwszym

Pieniądze, zarobkowanie działają pobudzająco na WH, zapewniają mu poczucie bezpieczeństwa, którego potrzebuje; jego myślenie koncentruje się często wokół spraw materialnych; osiągnie spokój dopiero wtedy, gdy wszystko jest w tej dziedzinie już uporządkowane a finansowy fundament jest trwały; pozytywne aspekty do dyspozytora zapewniają mu dobrą pozycję ekonomiczną.

drugim

Finansowe straty będą szybko wyrównane wysokimi zarobkami; jego zawód ma związek z finansami i jest intratny; możliwe dodatkowe zyski dzięki spadkowi.

trzecim

WH wspiera posiadanymi środkami bliskich krewnych; jego podróże są opłacalne i dają mu dużo satysfakcji; są one zawodowo korzystne, gdy spotykają dziennikarzy, organizatorów turystyki, biznesmenów.

czwartym

WH wspiera rodziców, inwestuje w rodzinne interesy, zyskuje sporo na

spadkach umiejąc je powiększać, rozbudowując ziemskie posiadłości,

dom i gospodarstwo; lepsza pozycja finansowa w drugiej połowie życia po

dość chwiejnej sytuacji ekonomicznej w młodości.

piątym

Istnieje możliwość nieoczekiwanych zysków, ale i strat (tu należy uwzględnić aspekty do dyspozytora); WH traktuje swoje finansowe zasoby dość lekko, zgodnie z dewizą "żyć i pozwolić żyć innym", stąd spore wydatki na zabawę, gry i hazard; ważne jest dla niego kształcenie swoich dzieci bez względu na koszty.

szóstym

Zdobyte pieniądze są rezultatem udziału w różnych państwowych lub prywatnych spółkach, w mniejszym stopniu są udziałem własnej przedsiębiorczości; zawody tzw. wolne z zakresu służby zdrowia np. lekarz, pielęgniarka, masażysta, pomocniczy personel medyczno-techniczny; wiele pieniędzy pochłania "zdrowie" - lekarstwa, wizyty lekarskie, leczenie, ubezpieczenia zdrowotne, kuracje.

siódmym

W zależności od aspektów do dyspozytora jego losem może stać się współudział w jakichś interesach lub małżeństwo; jeśli wpływ Jowisza jest pozytywny, to wróży to bogate małżeństwo lub zysk dzięki partnerowi w interesach; w przeciwnym przypadku - straty lub kosztowne małżeństwo, większe wydatki na działalność społeczną.

ósmym

Poprawa sytuacji ekonomicznej przez spadek oraz pozycji społecznej przez małżeństwo; WH dołoży starań by potomkowie co nieco też odziedziczyli.

dziewiątym

Praca zarobkowa ma związek z podróżami za granicę, wyższym wykształceniem a także z religią; korzyści w interesach z cudzoziemcami; wyjazd z przyczyn ekonomicznych; jego powodzenie zależy od aspektów do dyspozytora.

dziesiątym

Uzdolnienia, talenty, zdobyta wiedza i zdolności umożliwiają karierę zawodową lub awans na wyższy poziom społeczny; osiągnięcie wyższej pozycji społecznej pozwoli mu na zajmowanie się tym, co lubi i potrafi; w późniejszym wieku mogą nastąpić zmiany i przyjść sukcesy związane z przemianami wewnętrznymi WH.

jedenastym

WH pomaga finansowo swoim przyjaciołom; na stan majątkowy ma też wpływ jego działalność społeczna, zasługi, zaangażowanie się w życie polityczne, związkowe i społeczne; WH pomaga innym i angażuje się finansowo, gdy chodzi o dobro ogółu.

dwunastym

WH chętnie zatrudnia detektywa i wydaje pieniądze na jakieś poszukiwania; sam posiada również dochody, których źródła są nieznane lub powinny pozostać nieznane; przy pozytywnych aspektach do dyspozytora przyjmuje posady oparte na wzajemnym zaufaniu, przy negatywnych aspektach może to wywołać skandal; spore koszty związane z chorobami, różnego rodzaju ułomnościami itd.; przy złych aspektach sytuacja ekonomiczna staje się niepewna.

  • Like 1
  • Thanks! 4
Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Dyspozytor domu II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...