Jump to content

Dyspozytor domu III


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Dyspozytor domu trzeciego w domu:

pierwszym

W zależności od aspektów do dyspozytora niesie korzyści lub straty spowodowane przez krewnych; WH musi sam troszczyć się o nich i wspierać ich; ochota do nauki i pociąg do wiedzy umożliwiają WH przyswojenie sobie dużych jej zasobów i czerpanie z niej korzyści; przy krytycznych aspektach Merkurego istnieje jednak niebezpieczeństwo zbytniego rozdrobnienia się.

drugim

Finansowe zastrzyki ze strony rodziny lub pomoc dla niej; wpływ rodzeństwa na wybór zawodu; podróże, wykłady, studia, biura korespondencyjne lub agencje reklamowe umożliwiają mu zarobkowanie.

trzecim

Intensywne studia, zdobywanie wiedzy i wykształcenia także dzięki podróżom lub zmianie miejsca pobytu; bliskie stosunki z krewnymi oraz sąsiadami.

czwartym

Studia nad rodzinnymi korzeniami i tradycją z myślą o jej kontynuacji; pośrednictwo w handlu nieruchomościami; podążanie w interesach śladami ojca i jego wpływ na studia.

piątym

Zainteresowanie pedagogiką i wychowaniem; gry hazardowe; animator turystyki, przedszkolanka lub opiekunka, aktor; miłosne związki mobilizują do podróży.

szóstym

Poważne studia zawodowe, szczególnie medyczne, zdobywanie solidnej wiedzy; drobiazgowa analiza stosunków pracy; przy złych aspektach kłopoty w szkole, rozdrabnianie się, przerwy w studiach spowodowane chorobą.

siódmym

Partnerstwo zagwarantowane urzędowym kontraktem, małżeństwo z przezorności; procesy sądowe lub sprawy majątkowe wokół testamentu lub rodzinnych umów wyciągane przez krewnych na forum publiczne.

ósmym

Zmiana miejsca zamieszkania z racji odziedziczenia majątku; spory o spadek wśród krewnych; zagrożenie życia w podróży.

dziewiątym

Studia za granicą; praca korespondenta zagranicznego lub tłumacza; asymilacja obcych zwyczajów i obyczajów, przyjmowanie nowych religii, duchowe spory religijne i filozoficzne.

dziesiątym

Awans społeczny dzięki wykształceniu; kariera dzięki protekcji krewnych; zmiana miejsca zamieszkania dzięki zmianie pracy.

jedenastym

Przyjaźnie z czasów studiów utrzymywane przez całe życie; wszechstronne zainteresowania, dzięki którym WH ma wielu znajomych i przyjaciół.

dwunastym

Studia zaoczne, trudności w kontynuowaniu nauki spowodowane sprawami rodzinnymi lub zmianą miejsca zamieszkania; samokształcenie; ucieczka przed prześladowaniami, by uniknąć kary; pobyt w zakładzie zamkniętym z powodu kłopotów ze zdrowiem psychicznym; kara więzienia za fałszerstwa.

  • Thanks! 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...