Jump to content
Sign in to follow this  
Ismer

Dyspozytor domu V

Recommended Posts

Ismer

Dyspozytor domu piątego w domu:

pierwszym

WH prowadzi bogate życie erotyczne, namiętności określają jego los; jest graczem lub spekulantem; jego erotyczne układy z płcią przeciwną ciągle się zmieniają; nie potrafi być sam, jego życie jest pełne uciech; jeśli inne elementy horoskopu temu zaprzeczają, to będzie on bardziej "rodzinny" i potrafi tak ukształtować swój los, by jego dzieci miały jak największe szansę na lepsze życie.

drugim

Jego dochody pochodzą z pracy nauczycielskiej lub wychowawczej; WH pracuje w show-biznesie, zyski przynosi mu moda lub giełda; pozwala sobie na wydatki, które przekraczają jego możliwości, mogą one iść na kosztowne miłostki; trudno mu będzie utrzymać majątek.

trzecim

Jego dzieci studiują, starają się dostać do renomowanych uczelni zagranicznych, mieszkają w studenckich hotelach; dobre układy sąsiedzkie; WH szuka przygód podróżując.

czwartym

Panuje tu szczególnie gorący i mocny związek wnuków z dziadkami; dziadek lub babcia troszczą się o dzieci i wychowują je, dzieci są rozpieszczane i mają dużo wolności.

piątym

WH prowadzi beztroskie życie; ma szczęście w miłości i w pracy wychowawczej z dziećmi, jako pedagog jest bardzo lubiany.

szóstym

WH zagrażają choroby weneryczne, wpada niekiedy w przesadę w swoim życiu seksualnym; jego dzieci łatwo wpadają w choroby; przy korzystnych aspektach czeka go radość z pracy zawodowej, która może mieć związek z przemysłem rozrywkowym.

siódmym

WH żeni się lub wychodzi za mąż z miłości lub z powodu dziecka, z tego też powodu mogą wyniknąć sądowe sprawy; finansowa pomyślność; spekulacje lub zbytnie ryzyko w hazardzie niszczą partnerskie układy w interesach,

co może być przyczyną procesów.

ósmym

WH żyje dłużej niż jego dzieci; zbyt swobodne prowadzenie się może być przyczyną zdrowotnych kryzysów nawet śmierci; silny związek miłosny kończy się śmiercią partnera; majątek zdobyty przez spekulacje dziedziczą jego dzieci.

dziewiątym

Zmysłowe namiętności ubrane są w piękne uczucia, dzieci opuszczają dom i wyjeżdżają za granicę; WH pozostaje w miłosnych związkach z cudzoziemcem a nawet wyjeżdża z kraju z miłości do kogoś.

dziesiątym

WH żyje w miłosnym związku, dzięki któremu awansuje społecznie i zawodowo; dzieci szybko awansują i zajmują lepszą pozycję niż rodzice.

jedenastym

WH ma bardzo rozwinięte układy i kontakty, duży krąg przyjaciół; jego dzieciom będą pomagać przyjaciele i odwrotnie.

dwunastym

Jego miłosne kontakty muszą być ukrywane, seksualne popędy są hamowane i tłamszone; WH przeżywa wiele rozczarowań w miłości; ma też wiele zmartwień przez dzieci; jego wychowawcze starania nie przynoszą oczekiwanych skutków; nie jest to korzystna sytuacja np. dla nauczyciela.

  • Cool 1
  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...