Jump to content

Dyspozytor domu V


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Dyspozytor domu piątego w domu:

pierwszym

WH prowadzi bogate życie erotyczne, namiętności określają jego los; jest graczem lub spekulantem; jego erotyczne układy z płcią przeciwną ciągle się zmieniają; nie potrafi być sam, jego życie jest pełne uciech; jeśli inne elementy horoskopu temu zaprzeczają, to będzie on bardziej "rodzinny" i potrafi tak ukształtować swój los, by jego dzieci miały jak największe szansę na lepsze życie.

drugim

Jego dochody pochodzą z pracy nauczycielskiej lub wychowawczej; WH pracuje w show-biznesie, zyski przynosi mu moda lub giełda; pozwala sobie na wydatki, które przekraczają jego możliwości, mogą one iść na kosztowne miłostki; trudno mu będzie utrzymać majątek.

trzecim

Jego dzieci studiują, starają się dostać do renomowanych uczelni zagranicznych, mieszkają w studenckich hotelach; dobre układy sąsiedzkie; WH szuka przygód podróżując.

czwartym

Panuje tu szczególnie gorący i mocny związek wnuków z dziadkami; dziadek lub babcia troszczą się o dzieci i wychowują je, dzieci są rozpieszczane i mają dużo wolności.

piątym

WH prowadzi beztroskie życie; ma szczęście w miłości i w pracy wychowawczej z dziećmi, jako pedagog jest bardzo lubiany.

szóstym

WH zagrażają choroby weneryczne, wpada niekiedy w przesadę w swoim życiu seksualnym; jego dzieci łatwo wpadają w choroby; przy korzystnych aspektach czeka go radość z pracy zawodowej, która może mieć związek z przemysłem rozrywkowym.

siódmym

WH żeni się lub wychodzi za mąż z miłości lub z powodu dziecka, z tego też powodu mogą wyniknąć sądowe sprawy; finansowa pomyślność; spekulacje lub zbytnie ryzyko w hazardzie niszczą partnerskie układy w interesach,

co może być przyczyną procesów.

ósmym

WH żyje dłużej niż jego dzieci; zbyt swobodne prowadzenie się może być przyczyną zdrowotnych kryzysów nawet śmierci; silny związek miłosny kończy się śmiercią partnera; majątek zdobyty przez spekulacje dziedziczą jego dzieci.

dziewiątym

Zmysłowe namiętności ubrane są w piękne uczucia, dzieci opuszczają dom i wyjeżdżają za granicę; WH pozostaje w miłosnych związkach z cudzoziemcem a nawet wyjeżdża z kraju z miłości do kogoś.

dziesiątym

WH żyje w miłosnym związku, dzięki któremu awansuje społecznie i zawodowo; dzieci szybko awansują i zajmują lepszą pozycję niż rodzice.

jedenastym

WH ma bardzo rozwinięte układy i kontakty, duży krąg przyjaciół; jego dzieciom będą pomagać przyjaciele i odwrotnie.

dwunastym

Jego miłosne kontakty muszą być ukrywane, seksualne popędy są hamowane i tłamszone; WH przeżywa wiele rozczarowań w miłości; ma też wiele zmartwień przez dzieci; jego wychowawcze starania nie przynoszą oczekiwanych skutków; nie jest to korzystna sytuacja np. dla nauczyciela.

  • Thanks! 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...