Jump to content
Sign in to follow this  
Ismer

Dyspozytor domu VI

Recommended Posts

Ismer

Dyspozytor domu szóstego w domu:

pierwszym

WH bardzo zabiega o swoje zdrowie, stąd o krok tylko do hipochondrii; przygnębia go sposób w jaki musi zarabiać pieniądze; wynikające stąd obowiązki przytłaczają go; wujek lub ciotka, a także inni kuzyni wywierają wpływ na jego osobisty los lub na jego otoczenie.

drugim

Jego finansowa sytuacja jest uzależniona od urzędników, współpracowników i podwładnych; WH musi zawsze pamiętać o tych ludziach myśląc o swoim ekonomicznym położeniu; ze względu na kłopoty ze zdrowiem ponosi straty finansowe, WH musi pokrywać wysokie koszty leczenia, sanatoria, lekarstwa itp.

trzecim

WH musi z racji swojego zawodu wiele podróżować; praca zawodowa uzależniona jest od posiadanych studiów; ma tendencję do umysłowego przepracowywania się; choroby rodzeństwa lub bliskich krewnych mobilizują go do opieki nad nimi.

czwartym

WH ma nielubiany zawód, który odziedziczył po ojcu pracując w rodzinnym "interesie" ; z powodu pracy ma kłopoty ze zdrowiem; choroba zawodowa i choroba w starości.

piątym

Hulaszczy tryb życia przyczyną chorób; WH troszczy się o chore dzieci.

szóstym

Problem zdrowia wypełnia mu cały czas i albo jest ono wspaniałe i pozwala osiągnąć wielkie sukcesy, albo jest bardzo złe i jest źródłem nieustannych kłopotów; WH robi interesy na zdrowiu, pracuje w służbie zdrowia; bardzo

się interesuje higieną ciała.

siódmym

Małżeństwo z partnerem o tym samym zawodzie, często układ zawodowy prowadzi do małżeństwa; zmartwienia przynosi choroba partnera; proces sądowy z racji choroby lub z racji nieporozumień prawnych w miejscu pracy; wiele nieprzyjemności dzięki wspólnikom.

ósmym

Choroby, które są zagrożeniem dla życia.

dziewiątym

Badania naukowe prowadzone nad chorobami; WH rozchorowuje się podczas podróży zagranicznej; choroba tropikalna; cierpienia fizyczne mobilizują WH do pracy umysłowej; dzięki zdobytej wiedzy pokonuje chorobę; jego gruntowne wykształcenie pozwala na wykonywanie zawodu przynoszącego mu znaczny dochód.

dziesiątym

Niebezpieczeństwo przepracowania się; zbyt wielkie starania, by osiągnąć zawodowy lub społeczny awans; choroba rodziców zmusza do rezygnacji z wykonywanego zawodu.

jedenastym

Przyjaciel pomaga WH w chorobie, w pracy zawodowej, by utrzymać dobrą pozycję materialną także potrzebna współpraca z przyjacielem.

dwunastym

Choroba sprowadzi sporo trosk, nie pozwoli też w pełni korzystać z życia; pobyt w szpitalu.

  • Cool 2
  • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...