Jump to content

Dyspozytor domu VI


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Dyspozytor domu szóstego w domu:

pierwszym

WH bardzo zabiega o swoje zdrowie, stąd o krok tylko do hipochondrii; przygnębia go sposób w jaki musi zarabiać pieniądze; wynikające stąd obowiązki przytłaczają go; wujek lub ciotka, a także inni kuzyni wywierają wpływ na jego osobisty los lub na jego otoczenie.

drugim

Jego finansowa sytuacja jest uzależniona od urzędników, współpracowników i podwładnych; WH musi zawsze pamiętać o tych ludziach myśląc o swoim ekonomicznym położeniu; ze względu na kłopoty ze zdrowiem ponosi straty finansowe, WH musi pokrywać wysokie koszty leczenia, sanatoria, lekarstwa itp.

trzecim

WH musi z racji swojego zawodu wiele podróżować; praca zawodowa uzależniona jest od posiadanych studiów; ma tendencję do umysłowego przepracowywania się; choroby rodzeństwa lub bliskich krewnych mobilizują go do opieki nad nimi.

czwartym

WH ma nielubiany zawód, który odziedziczył po ojcu pracując w rodzinnym "interesie" ; z powodu pracy ma kłopoty ze zdrowiem; choroba zawodowa i choroba w starości.

piątym

Hulaszczy tryb życia przyczyną chorób; WH troszczy się o chore dzieci.

szóstym

Problem zdrowia wypełnia mu cały czas i albo jest ono wspaniałe i pozwala osiągnąć wielkie sukcesy, albo jest bardzo złe i jest źródłem nieustannych kłopotów; WH robi interesy na zdrowiu, pracuje w służbie zdrowia; bardzo

się interesuje higieną ciała.

siódmym

Małżeństwo z partnerem o tym samym zawodzie, często układ zawodowy prowadzi do małżeństwa; zmartwienia przynosi choroba partnera; proces sądowy z racji choroby lub z racji nieporozumień prawnych w miejscu pracy; wiele nieprzyjemności dzięki wspólnikom.

ósmym

Choroby, które są zagrożeniem dla życia.

dziewiątym

Badania naukowe prowadzone nad chorobami; WH rozchorowuje się podczas podróży zagranicznej; choroba tropikalna; cierpienia fizyczne mobilizują WH do pracy umysłowej; dzięki zdobytej wiedzy pokonuje chorobę; jego gruntowne wykształcenie pozwala na wykonywanie zawodu przynoszącego mu znaczny dochód.

dziesiątym

Niebezpieczeństwo przepracowania się; zbyt wielkie starania, by osiągnąć zawodowy lub społeczny awans; choroba rodziców zmusza do rezygnacji z wykonywanego zawodu.

jedenastym

Przyjaciel pomaga WH w chorobie, w pracy zawodowej, by utrzymać dobrą pozycję materialną także potrzebna współpraca z przyjacielem.

dwunastym

Choroba sprowadzi sporo trosk, nie pozwoli też w pełni korzystać z życia; pobyt w szpitalu.

  • Thanks! 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...