Jump to content

Dyspozytor domu VII


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Dyspozytor domu siódmego w domu:

pierwszym

WH ma wpływ na współmałżonka, partnera w interesach, ale także na sprawy publiczne; sam jednak też odczuje zmiany po zawarciu małżeństwa lub rozpoczęciu działalności gospodarczej, których przyczyną będzie zmiana otoczenia; zmiany te będą wpływać na przekształcanie także i środowiska.

drugim

Zawarcie małżeństwa przynosi dużą zmianę materialną szczególnie, gdy jest to małżeństwo z rozsądku; straty mogą przynieść "lewe" interesy jego partnera; spory prawne z powodu spraw materialnych, majątkowych i finansowych; wsparcie lub straty dzięki współpracownikowi lub współmałżonkowi.

trzecim

Małżeństwo z krewnym, które ma wpływ na resztę rodzeństwa WH; sukces lub porażka w rodzinnych przedsięwzięciach; bracia lub siostry będą wspierane przez WH lub przez niego zrujnowane.

czwartym

Małżeństwo z kimś z tego samego kraju zawierane w późnym wieku, by poczuć się bezpieczniejszym na starość; proces o majątek rodzinny.

piątym

Małżeństwo z miłości, wiele dzieci, szczęśliwa rodzina; przy krytycznych aspektach możliwe nieszczęśliwe małżeństwo, do którego doszło z wielkiej miłości zakończone rozwodem; proces sądowy spowodowany hazardem i spekulacjami finansowymi.

szóstym

Choroba współpracownika lub współmałżonka, choroba spowodowana pracą społeczną lub pracą zawodową.

siódmym

Małżeństwo całkowicie zmienia życie WH, może ono jednak być zarówno szczęśliwe jak i bardzo nieudane; WH ma duży wpływ na opinię publiczną; działalność dla dobra społeczeństwa.

ósmym

Śmierć współmałżonka, partnera w interesach stwarza nową sytuację, zwłaszcza dzięki spadkowi; zamach na niego niesie zagrożenie życia.

dziewiątym

Małżeństwo z cudzoziemcem; wyjazd związany z małżeństwem; współmałżonek nakłaniany do zmiany religii.

dziesiątym

Awans społeczny dzięki małżeństwu lub działalności publicznej; małżeństwo lub udział w spółce może stać się powodem procesu sądowego, co z kolei może wywołać skandal i utratę dobrego imienia.

jedenastym

Małżeństwo otwiera przed WH nowe znajomości i budzi nieznane dotychczas pragnienia; przyjaźń sprzyja zawarciu małżeństwa; intymne stosunki z przyjacielem domu; współpraca z przyjacielem we wspólnych przedsięwzięciach.

dwunastym

Nieszczęście za przyczyną udziału we wspólnym przedsięwzięciu lub zawartego małżeństwa; choroba współmałżonka przytłacza WH; życie w odosobnieniu; konflikt z prawem kończy jego działalność publiczną i prowadzi do więzienia; zmartwienia lub choroba mogą także przeszkodzić w zawarciu małżeństwa.

  • Like 1
  • Thanks! 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...