Jump to content

Dyspozytor domu IX


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Dyspozytor domu dziewiątego w domu:

pierwszym

Głęboko moralna osobowość, refleksyjna o szerokich horyzontach; osobnik bogobojny lub religijny hipokryta; liczne kontakty z zagranicą; dalekie podróże będące jego przeznaczeniem.

drugim

Rozliczne podróże w interesach; nadzieja na spory zysk za granicą; majątkowa kariera za granicą; duże zarobki dzięki cudzoziemcom, na polu turystyki i dzięki studiom.

trzecim

Nieustanne podróże związane ze studiami, studia językowe za granicą, dyplomata, tłumacz.

czwartym

Mądra starość, duchowe ożywienie na starość; zainteresowanie geriatrią; ojczyzna jako duchowa przestrzeń życiowa; zainteresowanie literaturą ojczystą.

piątym

"Żyć i pozwolić żyć innym" główną maksymą życiową; optymizm życiowy; zysk dzięki podróży lub dzięki pobytowi za granicą; pedagogiczne sukcesy WH za granicą.

szóstym

Postawa społeczna oraz inicjatywa, opieka nad ludźmi; jako lekarz stosuje niekonwencjonalne metody leczenia; choroba egzotyczna podczas podróży.

siódmym

Mieszany związek jeśli chodzi o wyznawaną religię, różna orientacja światopoglądowa współmałżonków; wspólnik w interesach jest cudzoziemcem; duży wpływ organizacji politycznych i humanitarnych na WH.

ósmym

Przygody lub odkrycia podczas podróży; badania niosące niebezpieczeństwa; światopogląd filozoficzny i głęboka wiara przyniosą ulgę w chwili śmierci, która może nastąpić za granicą lub podczas podróży.

dziewiątym

WH konsekwentnie dąży do swoich ideałów, żyje zgodnie z przyjętymi zasadami, w religii znajduje pocieszenie, bezpieczeństwo; całe życie opiera na ideałach.

dziesiątym

Wykształcenie i umysłowe horyzonty WH są warunkiem kariery oraz społecznego awansu; z racji wykonywanego zawodu zajmuje się problemami religijnymi i wyznaniowymi.

jedenastym

WH ma kontakty na płaszczyźnie duchowej i umysłowej z naukowcami, badaczami, ma wielu przyjaciół i bardzo dobre układy towarzyskie.

dwunastym

Spotyka go wrogość ze strony naukowców, uczonych, którzy atakują go za jego przekonania religijne; wiele przeszkód w realizacji zainteresowań zawodowych, zdobyciu wyższego wykształcenia; zagrożenie niebezpieczeństwem w czasie podróży zagranicznych (niedostatek, choroby).

  • Thanks! 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...