Jump to content

Dyspozytor domu X


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Dyspozytor domu dziesiątego w domu:

pierwszym

Kariera i dążenie do społecznego awansu leżą w naturze WH, są one głównym motorem działań i w końcu przynoszą mu sukces (ale może też się to nie powieść przy niekorzystnych aspektach dyspozytora); tylko niezależna pozycja czyni go zadowolonym; jest dumny z własnych osiągnięć.

drugim

Wykonywany zawód przynosi mu pieniądze; powiększenie majątku zapewnia mu rosnąca pozycja zawodowa, jej osiągnięcie jednak będzie go też trochę kosztować, podobnie jak i inne społeczne zobowiązania.

trzecim

Handlowiec, pośrednik, tłumacz, dyplomata, dziennikarz, autor, podróżnik, pilot; zdobycie uznania dzięki zawodowym osiągnięciom.

czwartym

Awans środowiskowy, wyjście poza swoje środowisko; WH wybiera zawód wbrew woli rodziców, zarządza dobrami rodzinnymi; makler; mocno zakorzeniony w ojczyźnie osiąga różne zaszczyty; sukcesy zawodowe pod koniec życia.

piątym

Człowiek tworzący, artysta; praca sprawia mu dużą satysfakcję, zawód wykonywany to jego hobby; lew salonowy, szarmancki wobec dam znajduje zadowolenie w działalności społecznej, "zawodowy" gracz, hazardzista, awanturnik.

szóstym

Jego powołaniem jest praca w służbie zdrowia; lekarz z powołania; pochwały i uznanie za pracę bez rozgłosu; może odnieść sukcesy, ale także i ponieść klęskę, jako agent ubezpieczeniowy.

siódmym

Na polu zawodowym znajduje współmałżonka; małżeństwo lub współudział w spółce poprawią jego pozycję społeczną oraz umożliwią karierę zawodową; działalność publiczna WH sprawia, że jest znany, a to jest warunkiem jego awansu.

ósmym

Z racji swojego zawodu lub zajmowanej pozycji społecznej WH ma do czynienia ze zjawiskami okultystycznymi; jego praca jest bliska problemom śmierci i umierania.

dziewiątym

Obszary działania WH to polityka, religia, nauka, prawo; przynoszą mu one szacunek i uznanie.

dziesiątym

W zależności od dyspozytora i jakości jego aspektów widoczna jest pozycja społeczna i wielkość sławy WH; jednak zaszczyty przyjdą zbyt szybko lub zbyt wolno, podobnie jak sukces, który będzie mu towarzyszył przez całe życie lub szybko minie; jego siłą napędową jest ambicja.

jedenastym

Dzięki pracy zyska wielu przyjaciół, którzy będą pomagać mu w karierze, ale i korzystać z jego awansu; działalność związkowa i związkowe interesy; pracuje w reklamie, public relations.

dwunastym

Wrogość, skandale i intrygi utrudniają mu awans a nawet prowadzą do klęski; przez wplątanie się w tajemnicze intrygi WH szkodzi sobie i innym; detektyw, szpieg.

  • Thanks! 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...