Skocz do zawartości

Samo dobro w czerwcu :)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Co mnie spotka dobrego w czerwcu?

 

3 Kielichy Moc Rycerz Buław - seks, romans? :smieszne: No takie te karty trochę mi się z tym kojarzą. Na pewno fizyczna aktywność się zaznacza, może imprezy w 3 Kiel? :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Może jakiś wyjazd, wycieczka w babskie gronie, jakieś źródła termalne, spa?

3 kielichow to ogólnie zabawa, coś lekkiego, wesołego, moc mówi o rzeczach witalnych stąd skojarzyło mi się właśnie z jakaś regeracja. Połączenie 3 kielichow z mocą

Rycerz bulaw mi pokazuje nie raz przemieszczanie się...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Lianna napisał:

Co mnie spotka dobrego w czerwcu?

 

3 Kielichy Moc Rycerz Buław - seks, romans? :smieszne: No takie te karty trochę mi się z tym kojarzą. Na pewno fizyczna aktywność się zaznacza, może imprezy w 3 Kiel? :)

myślę podobnie ewentualnie jakieś zaproszenie na wesele, ślub lub chrzciny. 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Impreza rodzinna lub miłe spotkanie w gronie dobrych znajomych :) 

Moc i Ryc Buław tu karty bardzo seksualne. Zauroczenie, fascynacja kimś albo czymś, albo nowy pomysł, który pobudzi do działania. 

Może szykuje się wesele w rodzinie albo u znajomych i tam pojawi się atrakcyjny pan :oswiecony: Wesele połączone z wyjazdem . 

Dobre, ciekawe karty :serce:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Nice
W dniu 13.05.2019 o 14:00, Lianna napisał:

3 Kielichy Moc Rycerz Buław

1. Widzi mi się uaktywnienie w życiu społecznym: jakieś wyjścia, spotkania, wyczeski, poczujesz siebie w centrum uwagi i będziesz się trzymała, jak prawdziwa dama (Siła). Może będziesz przyciągać wzroki mężczyzn ;)

2. Seks jak najbardziej - ożywienie relacyj rodzinnych, namiętność, poczucie, że pobudzasz zainteresowanie w mężu ;)

3. Dobra kontrola (Siła) emocyj (kielichy, rycerz buław), dużo radosnych chwil :)

Bardzo miłego i pełnego radości czerwca Ci życzę ;)

Odnośnik do komentarza

3 kielichy to jak najbardziej jakaś uroczystość, świętowanie czegoś lu czas spędzony z rodziną albo przyjaciółmi w radosnej atmosferze.

Moc i Rycerz buław jak najbardziej seksualne karty :)

Dla mnie to jakby była jakaś impreza czy wesele i na nim poznasz Pana z którym połączy Was chemia i namiętność ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.05.2019 o 14:00, Lianna napisał:

Co mnie spotka dobrego w czerwcu?

 

3 Kielichy Moc Rycerz Buław - seks, romans? :smieszne: No takie te karty trochę mi się z tym kojarzą. Na pewno fizyczna aktywność się zaznacza, może imprezy w 3 Kiel? :)

Dobry miesiąc:) mogą być spotkania, na których będziesz czuć się atrakcyjna i poznasz faceta, który będzie cię mocno adorował

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Lianna

Weryfikacja !

 

Chyba jednak karty seks pokazały, ewentualnie moją aktywność, jak chodzi o pracę w ogrodnictwie, co też czasem poprawia humor. Dzięki Wszystkim ! :1s_n:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...