Skocz do zawartości

Randka z kims nowym


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Podświadome podejście do spotkania moje -as denarów 7 mieczy 3 bulawy - chce szanse na cos nowego co troche jakby miało pomoc mi uciec od kogos innego 

Jego podświadome podejście - Cesrzowa Sad Rycerz mieczy - chyba rownież szuka klina po nie udanej relacji albo szuka właściwej kobiety do relacji 

Mój świadome podjeście - 4 bulawy Krol monet Królowa buław - chce stworzy relacje z jakimś stabilnym mężczyzna 

Jego świadome podejście - 2 monet Siła 5 monet - chyba dawno nje miał seksu 

Czy dojdzie do spotkania w terminie - Rycerz buław - tak 

Przebieg spotkania - Krol buław Śmierc (3 puchary as pucharow) rycerz monet - widać ze pan przejmie pałeczkę ale tez jest nagły zwrot akcji na inna taktykę rycerz monet troche nudno, do śmierci dołączyłam 3 puchary byc moze podejście moze nada sie na dłużej niz na jeden numerek heheh 

Wplyw spotkania na nasza relacje - 4 monety Cesarz 3 monety - jakoś tak stabilnie i monetowo ..dołożyłam Slonce Cesarzowa byc

moze on jest jakimś tyranem albo bedzie mnie chciał zawładnąć dla siebie albo zamknie sie na ta relacje ..jako dynamiczna osoba początki widze inaczej ;) 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, zakretka23 napisał:

as denarów 7 mieczy 3 bulawy

coś nowego, nieznanego, otwierającego

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

Cesrzowa Sad Rycerz mieczy

chce się pokazać, na nowo, może intelektualnie

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

2 monet Siła 5 monet

zastanawia się czy podoła materialnie :)

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

Krol buław Śmierc (3 puchary as pucharow) rycerz monet

chyba wyczuje, że nie bardzo działa metoda na Króla buław, zmieni strategię na powoli do celu, a patrząc na kielichy, to może po prostu spowolnieje pod wpływem trunków :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Nie spodobał mi się ...mimo ze na początku wydał sie intersujacy, mający wiele do powiedzenie na rożne tematy. Bardzo ma ogromna wiedzę na rożne tematy. Jednka to nie to ...brak chemii z mojej strony, a z ciekawostek moi stali partnerze wchodzili w moje zycie po dacie moich urodzin, ktore sa w sierpniu az postawie wieczorem na to karty.

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...