Skocz do zawartości

Co miłego w moim życiu uczuciowym od 15 do 31 maja


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Siła Świat 3 buław karty główne

Król Mieczy 6 mieczy informacje dodatkowe

Król Monet

 

Na spodzie talii 8 kielichow

 

Uważam,że na pewno będę się świetnie czuła w swojej skórze,może czeka mnie jakiś wyjazd,choć nic nie planuję, ale mam aż cztery karty o tym mówiące (Świat, 3 buław, 6 mieczy, 8 kielichów), albo dalsze pozytywne planowanie przyszłosci,dwóch panów się zaznacza, na dole pan eks,wyzej mozliwe, ze obecny...

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja tu widzę udany seks, fajne energetyczne takie karty. Może Pan zrobi suprise i gdzieś się zabierze :) No dwóch facetów się zaznacza na bank. Będziesz piękna i mega uwodzicielska :).

Odnośnik do komentarza

Siła Świat 3 buław karty główne

Król Mieczy 6 mieczy informacje dodatkowe

Król Monet

 

Na spodzie talii 8 kielichow

 

widzę tu wejście w nową relację z jakiś mężczyzną, facet starszy z głową na karku. Może być kimś po przejściach lub kimś kto mieszka lub mieszkał za granicą

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Maestro
W dniu 14.05.2019 o 08:32, Inez2503 napisał:

Siła Świat 3 buław karty główne

Król Mieczy 6 mieczy informacje dodatkowe

Król Monet

 

Na spodzie talii 8 kielichow

 

Uważam,że na pewno będę się świetnie czuła w swojej skórze,może czeka mnie jakiś wyjazd,choć nic nie planuję, ale mam aż cztery karty o tym mówiące (Świat, 3 buław, 6 mieczy, 8 kielichów), albo dalsze pozytywne planowanie przyszłości,dwóch panów się zaznacza, na dole pan eks,wyżej możliwe, ze obecny...

 

 

Weryfikacja

 

Spotkania z moim facetem, ja do niego jeżdżę, jest dużo namiętności i przyjaźni, rozmów, poza tym eks odzywa się do mnie ..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...