Skocz do zawartości

Brak snu


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nice

2 dzień nie mogę spać, zupełnie, teraz chodzę jak w jakieś mgiełce... Talia - "Tarot Snów"

Czy zasnę dziś w nocy?

3 kielichów + Koło + 10 buław

Nie, znowu będę patrzeć w sufit do rana i wstanę wymęczona, bo 3 kielichy - to energia imprezowa, Kolo czas wydłuża, a 10 buław - wiadomo, mój stan teraz.

Czy da się zasnąć w ciągu tego tygodnia?

Paź buław + Gwiazda + Wieża 

Łącznie wygląda mi na "nie", bo w Paziu jest nadmiar energii, w Gwieździe nadzieję, które przy Wieży na pewno się nie spełnią. Wszystko razem też kojarzy się z załamaniem psychicznym.

Co zrobić, żeby udało się zasnąć?

Cesarzowa + Głupiec + 6 monet 

Suplementy ziołowe (Cesarzowa, 6 monet) i leki (monety). Głupiec mi w ogóle wygląda w łączności z Cesarzowa na zachęcenie do tworzenia czegoś, haha, zamiast spać. Wiem, że dało by się zasnąć, jeślibym zwiększyłam dawkę leku, ale się nie chce...

Dzięki wielkie z góry za spojrzenie, szybko zweryfikuje! :bukiet: Mogę też odwdzięczyć się po jakimś czasie stawianiem kart, czy coś, ale na razie nie nadaję się, za co bardzo przepraszam...

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Mi się wydaje że karty odpowiedziały przewrotnie.... 3 kielichy- strzel szybkie trzy przed snem to padniesz zmeczona jak ten gość na 10 buławach ledwo to dźwiga 

:D

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
2 minuty temu, Arbogast napisał:

Mi się wydaje że karty odpowiedziały przewrotnie.... 3 kielichy- strzel szybkie trzy przed snem to padniesz zmeczona jak ten gość na 10 buławach ledwo to dźwiga 

:D

Dzięki! :)

Ta ikonka  - :D użyta w sensie pozytywnym :))

No mam nadzieję, ja już pesymistycznie na to patrze, jutro odpiszę, jak z tym poszło ;)

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Willow napisał:

Czy zasnę dziś w nocy?

3 kielichów + Koło + 10 buław

mi 3 kielichów kojarzy się z przesadą w emocjach

Koło - dokonaj zmiany

10 buław - duży wysiłek

podobno zmęczenie fizyczne pomaga wyłączyć troski emocjonalne, zmęczony człowiek zasypia

35 minut temu, Willow napisał:

Czy da się zasnąć w ciągu tego tygodnia?

Paź buław + Gwiazda + Wieża 

mi ta wieża na końcu mówi o zaśnięciu nagłym, może w wannie (gwiazda)

 

36 minut temu, Willow napisał:

Co zrobić, żeby udało się zasnąć?

Cesarzowa + Głupiec + 6 monet 

przełącz się na coś innego (Głupiec), zajmij się sobą (Cesarzowa), równowaga w dawaniu i braniu (6 monet)

a po za kartami, to na sen pomaga Melatonina, można kupić w aptece, nie szkodzi, podaje się ja małym dzieciom, aby usnęły :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
13 minut temu, siódemeczka napisał:

to na sen pomaga Melatonina

Mi może lepiej nie: ja też stosuję antydepresanty. No też to odczuwam, jak zaburzenie energetyczne i przesadne zamartwianie się...

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Cesarzowa to tworzenie czegoś, ale również kontakt z naturą, metody naturalne stosować wszelkie. Głupiec to zabawa może być, spontan. Zależy, co Cię wycisza, bo mnie np. pobyt w lesie i przytulanie się do drzew :).

Uważam, że zaśniesz, jak po części choć wyładujesz energię. Może taniec? 10 Buław to zmęczenie faktycznie fizyczne, mnie te karta wychodziła, jak przenosiłam ciężkie rzeczy na strychu xDDD

Zaśniesz w tym tygodniu na bank :) znowu karty chyba pokazują aktywność twórczą, tak mi się przynajmniej kojarzą Giermek Buław obok Gwiazdy. Też uważam, że Wieża mówi o zmianie i nagłym "udaniu się w objęcia Morfeusza" :).

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
4 godziny temu, Lianna napisał:

Cesarzowa to tworzenie czegoś, ale również kontakt z naturą, metody naturalne stosować wszelkie

Już planuje sobie ugotować herbatkę z melissą i rumiankiem :)

4 godziny temu, Lianna napisał:

Uważam, że zaśniesz, jak po części choć wyładujesz energię. Może taniec? 10 Buław to zmęczenie faktycznie fizyczne, mnie te karta wychodziła, jak przenosiłam ciężkie rzeczy na strychu xDDD

To poćwiczę, i potworze ;)

 

Ogólnie też pomyślałam, ze jestem przyzwyczajona do wyładowania energii poprzez wróżenie, także teraz "zgłupiałam" :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Czy da Ci się zasnąć w ciągu tego tygodnia?

Paź buław + Gwiazda + Wieża 

Może być drzemka w ciągu dnia albo wieczorem. Paż buław to dla mnie nadmiar energii, podekscytowanie czymś, rozkojarzenie, może to wpływ pogody, może bierzesz jakieś leki i to skutek uboczny. Nie ma tu wyciszenia. Karta Gwiazda jest dobrą kartą na zdrowie, więc i uspokojenie się pojawi ale po jakiejś medytacji, a może muzyka relaksacyjna - mnie np. wycisza szum wody, na karcie Gwiazdy masz rzekę. Może puść sobie z YT relaksacyjne nagranie albo takie które usypia dzieciaki. Wieża to natłok myśli ale raczej jakiś hałas oraz przerywanie czegoś, więc sen będzie przerwany, wybudzisz się. Stad myślę że będzie drzemka, 

 

Co zrobić, żeby udało się zasnąć?

Cesarzowa + Głupiec + 6 monet 

 Tak jaj wcześniej napisałam zobacz nagrania wyciszające, relaksujące, usypiające dźwięki, też te dla dzieciaków/ Cesarzowa z kartą Głupca/

Karta 6 monet to i tabletki - ziołowe, sugerując się kartą Cesarzowej.  Możesz wypróbować coś nowego - Głupiec. 

Karta Głupca to też spacer, dotlenienie się, zmęczenie organizmu wysiłkiem na powietrzu. 

 

Trzymam kciuki żeby się udało :pociesza:

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Weryfikuje:

No... Udało się. Rozgryzlam lek na sen, bo nie dałam już rady, także koło chyba nawiązywało do leku... Niestety. 

Teoretycznie teraz powinnam była wytrzymać, no ale dobra, do tego i tak miałam jazdy w pracy. Dziś mnie powiedzieli, że powinnam być dla firmy, a nie firma dla mnie. Ludzi, którzy zabrali mi dodatek za język, a ja potem, mimo wszystko, jeszcze rozwiązuje ledwie nie najwięcej ticketow w zespole. No na serio?.. Myślę znowu o odejściu.

Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w interpretacji! :bukiet:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Chyba nie chcący wcisnęłam przycisk ukryj ...wiec napisze jeszcze raz.

Pierwsze karty pokazują ze z powodu jakiegoś obciążenia albo towarzystwa nie możesz spać i im więcej nie śpisz tym bardziej jesteś zmęczona i nie możesz spać.

Następnke widać ekscytacje, nadmiar wrażeń, podniecenie, przy czymś takim raczej człowiek nie zaśnie.

Karty radzą by się zająć sobą jak matka dzieckiem, złapać równowagę przed snem. Dobrze ze już spałaś brak snu jest koszmarny. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość Nice
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

albo towarzystwa nie możesz spać

To koty, koty są tym towarzystwem :D
Chodzą po mnie w nocy...

2 godziny temu, zakretka23 napisał:

Dobrze ze już spałaś brak snu jest koszmarny. 

To prawda... Dzięki Ci wielkie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...