Jump to content
panna.marta

Operacja

Recommended Posts

panna.marta

Mam wyznaczony termin operacji. Drogi moczowe. Chciałam zapytać kart jak przebiegnie moja operacja. Czy wszystko będzie dobrze.  W momencie stawiania kart pomyślałam o dacie.

8 kielichów, śmierć XIII, umiarkowanie XIV, as monet

Mam nadzieję, że te 8 kieli to moje obawy, lęk. Śmierć to oczywiście operacja. Umiarkowanie to brak komplikacji o dobra passa. Powinno być ok.  Napiszcie proszę jak to widzicie. Może zobaczycie coś na co ja nie zwracam uwagi. Z góry dziękuję. 

Lianna

Będzie wszystko dobrze :) 8 Kielichów to Twoje emocje, co jest całkowicie zrozumiałe. Umiarkowanie to bardzo dobra karta na zdrowie. As Monet też dobrze rokuje.

Trzymam kciuki :)

• Like 2
  • Thanks! 1

Inez2503

8 kielichów ze Śmiercią to całkowite usuniecie dolegliwości.Będziesz jakiś czas do siebie dochodziła, ale as monet oznacza, ze wyzdrowiejesz całkowicie :) 

• Like 1
  • Super 1
  • Thanks! 1

Arbogast

Też tak tak to widze jak Inez, 8 pucharów jako ból i śmierć jako zakończenie tego bólu... unormowanie w Umairze i nowa jakość w Asie denarów

• Like 3
  • Thanks! 1

LA

8 kielichów - nawracające problemy, chodzenie po lekarzach, szukanie pomocy u różnych specjalistów

Śmierć XIII - poddanie się operacji

Umiarkowanie XIV - udana operacja, długi powrót do zdrowia

as monet - czy jest to kamica? (Dzięki za odpowiedź, zbieram doświadczenie w tematyce zdrowia)

• Super 2
  • Thanks! 1

zakretka23

8 pucharów nawracająca choroba dość upierdliwa o czym mówi karta obok Śmierć. Umiarkowanie przy as denarów możę wskazywać ze będzie trzeba pobrać jakieś leki, ale sam as denarów to dobre rokowania, dobre wyniki badań. Powodzenia. 

• W punkt 1
  • Thanks! 1

panna.marta
1 godzinę temu, LA napisał:

8 kielichów - nawracające problemy, chodzenie po lekarzach, szukanie pomocy u różnych specjalistów

Śmierć XIII - poddanie się operacji

Umiarkowanie XIV - udana operacja, długi powrót do zdrowia

as monet - czy jest to kamica? (Dzięki za odpowiedź, zbieram doświadczenie w tematyce zdrowia)

Dziękuję.

Nie. Plastyka moczowodów i obarczanie nerek. Chyba, że wyjdzie coś więcej. 

• Thanks! 1

Seven_a
23 godziny temu, panna.marta napisał:

jak przebiegnie moja operacja

23 godziny temu, panna.marta napisał:

8 kielichów, śmierć XIII, umiarkowanie XIV, as monet

sądzę, że karty bardziej odpowiedziały na pierwsze pytanie

układając historię to tak: odpłyniesz pod narkozą, 8 kielichów to świadome odejście, a śmierć to transformacją, czyli inny stan, Równowagę odbieram jako przebieg bez zagrożeń, opanowany, z odpowiednim poziomem niezbędnych płynów, as monet to materia (tabletka), zazwyczaj leży na czyjejś dłoni, dłoń ta podaje to komuś, więc mogą to być środki przeciwbólowe

trzymam kciuki :ok:

• W punkt 1
  • Super 1
  • Thanks! 1

LA

Droga Marto,

dziękuję za odzew.

W takim razie Twoją chorobę widzę w karcie 8 kielichów.

Wrzucę kilka kart z różnych talii, które świetnie obrazują zaburzoną pracę nerek

spacer.png

Osho Zen

spacer.png

Eclectic

spacer.png

Ananda

Natomiast as denarów jest symbolem odrodzenia, harmonii, nowych możliwości, karta z talii Aquatic jest ukazana jak słońce wraz z bajecznym ogrodem, więc powrót do zdrowia będzie pełny, czego serdecznie Ci życzę.

spacer.png

Myślę, że z tą kartą można wizualizować : "jestem zdrowa, dobrze się czuję w swoim ciele, jestem szczęśliwa"

:)

• Cool 1
  • Super 1
  • Thanks! 1