Jump to content

Znajoma, wlosy, przytulanie


Guest Lianna
 Share

Recommended Posts

Guest Lianna

Śniła mi się koleżanka mojego znajomego. Nie znam jej osobiście, ale obserwuję ją na insta i w pewnym stopniu podziwiam.Trochę wiem o jej życiu i pracy.  Jest blondynka i ma długie włosy. I w tym śnie obcina je na łysą pałę praktycznie.  Rozmawiamy długo i w pewnym momencie ona mi mówi, że czerpie ode mnie siłę wewnętrzną. I przytulamy się i jakby następuje między nami wymiana energii, czy coś takiego :). Sen odebrałam jako bardzo pozytywny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest SooYoung

Nie chcę i nie lubię pisać smutnych interpretacji, jednak nie chcę aby temat został bez odpowiedzi. 

Napiszę tak jak te symbole się mają we śnie, sama pomyślisz jak to jest.  

Włosy to siła życiowa, to też oznaka pomyślności - lśniące, długie włosy kiedyś wskazywały na dobrobyt, a ogolenie głowy było karą. Nie mówimy tutaj o osobach ciężko chorych, które tracą włosy z powodu chemioterapii bo tego w tym śnie nie ma. 

Ogolenie na łyso to też oznaka spadku energii, informacja o złym samopoczuciu, o kryzysie wewnętrznym. 

Informacja że czerpie od Ciebie siłę wewnętrzną, może być przestrogą przed wampirem energetycznym, ale ze snu wynika że ona już tę siłę/energię od innych podbiera. 

Jeśli chodzi o pobieranie energii to instagram jest właśnie takim miejscem, gdzie ludzie karmią się uwagą innych osób i uzależniają się od lajków i atencji. Pomijając kwestię firm które używają instagramu do reklamowania swoich produktów, czy organizacji/grup promujących tam swoje idee, reszta w większości karmi tam swoje ego. Zbieranie atencji/karmienie się energią innych osób jest do czasu, ponieważ fb /a instagram należy do fb/ podjął decyzję o ograniczeniu zasięgu tego typu profilom /na fb i na insta/ natomiast stawia na promowanie grup dyskusyjnych :) i to właśnie grupom zacznie zwiększać zasięg. To dobra wiadomość, bo przyjemniej i jednak z korzyścią dla rozwoju intelektualnego jest poczytać ciekawą dyskusję, lub wziąć w niej udział, niż widzieć setne zdjęcie przeginającej się w tej samej pozie dziuni.

Strony fotografów, czy artystów z ich pracami zapewne zostaną tak jak były, zaś przy reszcie chodzi o podniesienie poziomu, a nie o ciągnięcie w dół.  To że ktoś w ustawieniach profilu zaznaczy sobie, że ma takie focie od znajomej dostawać w pierwszej kolejności i tak nic nie da, fb ustalił że tego rodzaju profilom będzie ograniczany zasięg. Fb stawia na rozwijające, uczące dyskusję, stąd plus dla grupy, a odcina się od profili typu "attention whore". .Jeśli pojawią się grupy o tego typu "tematyce", też mogą mieć mniejszy zasięg. Ma być wyższy poziom i promowanie grupy dyskusyjnych które dużo wnoszą, a nie tylko dawanie emotek, lajków i ogłupianie innych ;)

Dobrze że się zorientowali, że przyszłość fb jest w grupach dyskusyjnych :) 

  

Rozumiem że Twoja znajoma ma zwyczajny profil, więc jeśli nie zarzuca insta i fb swoimi fotkami to bez stresu, Z Twojego snu wynika, że ona wie, że coś jest z jej zachowaniem nie tak, wie że blond włosy przyciągają uwagę /zbadano że najwięcej komentarzy które pojawiają się pod zdjęciami na instagramie i fb dotyczy włosów, w drugiej kolejności dotyczy piersi osoby która jest pokazana na zdjęciu/ i ogolenie się na łyso to zerwanie z tym wizerunkiem. Może jej ten wizerunek z instagramu ciążyć, może wie że bierze emocje/kradnie energię od innych osób i to jest nie w porządku. Albo ma świadomość że jest uzależniona od lajków i zdecydowała się z tego wyrwać, ale jednak nie do końca może to zrobić. Goli głowę, czyli symbolicznie kończy z tym - traci narzędzie /włosy/ dzięki któremu zwraca na siebie uwagę, jednak pod koniec snu przytulając się do Ciebie znowu mówi o potrzebie brania energii, czerpania od Ciebie siły wewnętrznej i pobiera energię od Ciebie. Pozytywne odczucia ze snu wynikają z poczucia dobrze spełnionego uczynku, Uważasz że jej pomogłaś, przyjęte jest że pomaganie jest dobre, tak trzeba postępować, więc po tym człowiek czuje się lepiej, ale dobrze jest wyczuć gdzie kończy się granica pomagania, a raczej wzajemnego wspierania się, a gdzie zaczyna wykorzystywanie, ciągnięcie energii, W tym śnie ona nic Ci nie dała w zamian, stąd przesłanie snu jest jednak niekorzystne. 

Pomyśl jak to czujesz, jak to widzisz. 

Edited by SooYoung
Link to comment
Share on other sites

W dniu 16.05.2019 o 20:46, Lianna napisał:

Śniła mi się koleżanka mojego znajomego. Nie znam jej osobiście, ale obserwuję ją na insta i w pewnym stopniu podziwiam.Trochę wiem o jej życiu i pracy.  Jest blondynka i ma długie włosy. I w tym śnie obcina je na łysą pałę praktycznie.  Rozmawiamy długo i w pewnym momencie ona mi mówi, że czerpie ode mnie siłę wewnętrzną. I przytulamy się i jakby następuje między nami wymiana energii, czy coś takiego :). Sen odebrałam jako bardzo pozytywny.

Dzień dobry,

chyba nie będzie Ci sie podobało co napisze, bo to bardzo rożni się od Twoich świadomych odczuć. Sen  raczej pokazuje Twoją zazdrość i agresję w stosunku do tej kobiety, którą podziwiasz na istagramie. Zazdrościsz jej pewnie swojego wyobrażonego powodzenia u mężczyzn i dlatego ona we śnie te włosy traci, a Ty przez to czujesz się bardziej atrakcyjna. Oczywiście ta agresywna część Ciebie jest dla Ciebie na poziomie świadomości nie do przyjęcia i dlatego pojawia się we śnie. Pokazuje normalną sytuację z dzieciństwa, kiedy dziewczynka przeżywa uczucia zazdrości i agresji w stosunku do matki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...