Skocz do zawartości

Nowa umowa


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bawem będę podpisywać nowa umowę o pracę, z okrasu próbnego na czas nieokreślony. Jak będzie moja satysfakcja jeśli chodzi o nowa umowę ?

 

przelozenie - Głupiec 6 buław Kochankowie - karty pokazały nowa umowę na lepszych warunkach między stronami 

 

Giermek monet 6 pucharów Królowa monet 

Widać przejście nowej osoby z satysfakcja emocjonalna na lepsze stanowisko wiążące się z lepszymi warunkami. Chyba miłe będę zaskoczona. 

Co mnie zaskoczy - 3 monety większe pieniądze niż się spodziewałam - wiem na jakim mialo być poziomie wynagrodzenie ale szef chciał podwyższyć 

Wynik - 9 monet 9 pucharów 7 monet - dobre samodzielne stanowisko aczkolwiek na jeszcze lepsze efekty cierpliwie trzeba poczekać, najważniejsze ze dobrze zasiane 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Oj, abyś nie musiała stanąć oko w oko z   dylematem przed podpisaniem umowy. Gdy zobaczysz jej nową treść.  Ponieważ, l

liczysz na wiele nowego.  Zadowolenie jako takie  będzie,  ale na tych samych ani lepszych ani gorszych warunkach. 

Edytowane przez adamandium
korekta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

przelozenie - Głupiec 6 buław Kochankowie - karty pokazały nowa umowę na lepszych warunkach między stronami 

 

sprawdź wszystko dokładnie. Głupiec może przestrzegać przed jakąś pochopną decyzję, przeoczeniem lub pójściem w nieznane

 

Giermek monet 6 pucharów Królowa monet 

 tutaj są dobre karty, widać, że ona jest na stałe i dająca takie dość bezpieczne stanowisko

 

Co mnie zaskoczy - 3 monety - jest to karta solidnej pracy może być tak, że dostaniesz większy zakres obowiązków niż myślałaś niekoniecznie to się wiąże z czymś złym może być też tak, że dostaniesz coś więcej w ramach solidnych kompetencji 

Wynik - 9 monet 9 pucharów 7 monet - karty są dobre, jedyne co mnie zastanawia to te 7 monet to się zawsze wiąże z jakimś dłuższym wyczekiwaniem. Może zagościsz tam na dłużej?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

no tego Ci też życzę, ale widzę też kilka innych rzeczy na które warto zwrócić uwagę. Jak mi wypadało 7 monet, to zawsze był to długi odciągający się proces.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy juz niebawem ...może długo będę czekać na kolejna podwyżkę, mam wrażenie ze po 7 monetach były 4 monety. W każdym razie dałam sobie dwa lata na dojście do pewnego pułapu. Mam zamiar szukać czegoś lepszego cały czas. 

Czy 7 monet może wskazywać ze praca okaże się za monotonna dość szybko ?

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Na moje z przyłożenia wynika, że stanowisko może być niezbyt odpowiadające twojemu doświadczeniu, czyli może być jak na ciebie za lekko, warunki jak na osobę początkująca w twojej dziedzinie, co da cię dużo czasu i relaksu, ale z tym możliwym jest regres (6 kielichów). Nie wiem, jaką talię w tym przypadku uzywalas, bo Kochankowie mogą wskazywać i umowę, jako tako, i na konieczność podjęcia decyzji.

Dalej, znowu pojawia się "dziecięca" karta Pazia Monet - to z jednej strony szansa na dalszy rozwój zawodowy, ale z drugiej też może zaznaczać małe pieniądze, do tego traktowanie ciebie jako osoby młodszej i mniej doświadczonej niż jesteś (+ 6 kielichów).6 kielichów to miłe klimaty i relaks, ale również powrót do stanu poprzedniego, chociaż Królowa Monet na końcu dobrze wróży, to i stabilność finansową, i zmiana z pazia na większą kartę, czyli po jakimś czasie jest możliwą podwyzka, no i wskazywała na długotrwałość i stabilne warunki umowy.

Co ciebie zaskoczy - znowu mam wrażenie, że twoje doświadczenie będzie nie traktowane w odpowiedni sposób, to jest karty osoby, która czeka na ocenę jej pierwszej poważnej pracy, chociaż tu też mogły zaznaczyć się szkolenia i progres, ale reszta kart namawia mnie spojrzeć w tym kierunku.

No i wynik: zadowolenie i komfort, ale 7 monet znowu wskazuje na to, że jesteś na samym początku swojej drogi, i musiałabyś długo czekać i dużo z siebie dac, aby otrzymać dobre wynagrodzenie.

Podsumowując: karty są niezłe, dużo monet i kart "stabilnych", także możesz pracować tam długo, ale też są karty dziecięce, przeszłościowe, karty początkujących, co mi wskazuje, że stanowisko może Ci nie odpowiadać że względu na zbyt lekkie obowiązki, warunki i poczucie, że cofasz się do tyłu :)

Ale to tylko moje własne skojarzenia :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Korzystałam z tali Shadowscapes gdzie na rysunku mamy tylko dwie postacie dlatego przyjęłam, ze karty wskazały na umowę. Nie dziwią mnie w kartach świeże energię praca w bankowości jest dla mnie kompletna nowością. Codziennie uczę się nowych rzeczy ale fakt najlepsza jestem w trudnych tematach. Proste rzeczy szybko mnie nudzą. 

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA

 

dostalam umowę na czas nieokreślony, awans na wyższe stanowisko, którego się nie spodziewałam, kasa taka sobie. Wiec 7 monet mówi ze na większa muszę trochę poczekać ...nic daje sobie tutaj dwa lata 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...