Skocz do zawartości

Rozmowa albo raczej brak


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User_

Sporo z Panem rozmawiamy. Dzisiaj ja postanowiłam zagadać, ale nie wykazał chęci. 

 

Dlaczego Pan nie kontynuował rozmowy? 

 

4 denarow+8 Kielichów +8 bulaw+Umiarkowanie 

 

On się zajął swoimi sprawami. Odszedł na obecną obecną chwilę od kontynuowania naszej znajomości i rozmów. Możliwe, że wróci w innym czasie. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ma jakieś swoje problemy którymi się zajął 4 monet z 8 pucharów. Mógł dostać jakieś przykre wiadomości I szuka spokoju. 

Nic osobistego 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Też się zgodzę, że mogły się pojawić trwałe, wywołujące dość nieprzyjemne zmartwienia sprawy pieniężne/pracowego/domowe, który skupiają na sobie jego uwagę. Przez dłuższy czas, jak wszytko pogodzi, powinien się odezwać.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam podobnie, że musiał się skupić na jakiś problemach, ciężkie emocje w 8 Kieli. Trochę czasu minie ( Umiarkowanie), ale facet powinien się odezwać ( 8 Buław).

Odnośnik do komentarza

Mężczyźni to zadaniowcy. Jeśli maja w głowie prace to skupiają się na niej i zapominają o reszcie świata, co nie oznacza ze się nie interesują. Wcale nie oznacza ze odszedł, trzeba dać przestrzeń sobie i innym.

Edytowane przez zakretka23
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość User_

Zapytałam czy do końca miesiąca się odezwie

 

5 mieczy + Król Pucharow+paź mieczy

 

Myślę, że nie. Ta 5 mieczy na samym początku, to kompletna porażka. Król kielichow z paziem może wskazywać, że jestem zajętym, a więc ucinam rozmowę, chociaż to karta komunikacji. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

5 mieczy to nawet nie tyle porażka co stan umysły kiedy czujemy zniesmaczenie daną sytuacją, czujemy się przegrani, zmanipulowani, oszukani... król pucharów jest nieśmiały, a paź mieczy to plotki, szukanie informacji o kimś... jego coś przytłacza, ma jakieś problemy, król pucharów to też facet, który nie radzi sobie sam ze sobą... zatem w paziu mieczy on może szukać kontaktu, ale ten kontakt nie będzie ani łatwy ani przyjemny, czy się odezwie? stawiam że tak...

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Karta 5 mieczy informuje o Twoim podejściu do tematu, o emocjach i doszukiwaniu się "drugiego dna" w  pana zachowaniu - Król pucharów. Paź mieczy to karta na kontakt - uważam że się odezwie :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...