Skocz do zawartości

Jutrzejsze spotkanie


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Jutro mam spotkanie z pewnym Panem, dodam, że się nie znamy. Położyłam więc karty na spotkanie

 

Aura początkowa (x1) Król kielichów- wydaje mi się, że będzie miło, przynajmniej tak mi się kojarzy ten król w kontekście sytuacji

 

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) Król buław- hmmm, no może. obawiam się, że to będzie ktoś kto szuka przygód

 

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) Paź mieczy- wydaje mi się, że tutaj ten paź pokazuje rozmowę, być może mogę się trochę męczyć, ponieważ to będzie w języku, którego na codzień nie używam.

 

Niespodziewane (x1) Sąd ostateczny- tutaj nie mam pomysłu

 

Wynik (x3) 10 mieczy Koło Słońce/ podsuma gwiazda- To chyba będzie miłe spotkanie, chociaż nie  wiem o czym tu mówi 10 mieczy, może nie dojdzie do spotkania? Albo coś się wydarzy niespodziewanego? Bardziej tutaj widzę może koleżeńską relację po tym spotkaniu.

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Aura będzie przyjemna, to ogólnie jest osobą bardzo mila, przyjaźnie nastawiona, on głównie stworzy nastrój,.

Masz nadzieje na jego inicjatywę, zaangażowanie, silna męska figurę, ale tak naprawdę, głównie będziecie rozmawiać na zasadach osób, które tylko się spotkały, do tego może sprawić na ciebie wrażenie osoby nieco młodszej niż się spodziewałam, mniej dojrzalej, która więcej gada niż coś robi. Sąd - no może coś wyjść na jaw, czego ci do tego nie mówił, oby nie miał rodziny. No i ogólnie, to jest karta podsumowania, jakiś wnioski dla siebie zrobisz, może zrozumiesz, że nie twoje, jakby wskazywała 10 mieczy potem.

Wynik: 

Mi się wydaje, że sama nie zachcesz tej relacji kontynuować na poziomie romantycznym, możliwe, że przez jego niedojrzałość (Paź, Słońce), lub przez to, co się ujawnić (Sąd, Słońce), z upływem czasu jednak możecie zacząć utrzymywać kontakt na poziomie koleżeńskim (Słońce). Gwiazda z podsumy wskazuje mi na to, że następna osoba, z którą się zapoznasz będzie akurat twoja, także nie trać nadziei, napewno z kimś fajnym jeszcz się zapoznasz ;)

Życzę mimo wszystko udanego spotkania ;)

Odnośnik do komentarza
Gość User_
Godzinę temu, anhana napisał:

Jutro mam spotkanie z pewnym Panem, dodam, że się nie znamy. Położyłam więc karty na spotkanie

 

Aura początkowa (x1) Król kielichów- tak, powinno być sympatycznie, a Pan może trochę nieśmiały, ale dżentelmen. 

 

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) Król buław- też tak uważam. Co prawda Król Bulaw to nie rycerz bulaw, ale możesz się obawiać, że Pan bedzie typem uwodziciela, nastawionego raczej na cielesnosc. 

 

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) Paź mieczy- bardzo komunikatywnie, Pan może pokazać swoje sarkastyczne poczucie humoru .

 

Niespodziewane (x1) Sąd ostateczny- myślę, że odzyjesz, to spotkanie obudzi w Tobie chęć wejścia w relacje. 

 

Wynik (x3) 10 mieczy Koło Słońce/ podsuma gwiazda- będzie trochę stresu, napięcia na początku spotkania, ale później sytuacja się odwróci, i zaczniecie czuć się swobodnie we własnym towarzystwie. Myślę, że będzie zauroczenie i kolezenstwo. 

 

Odnośnik do komentarza

Od wstępnej aury nieśmiałości, wypadnie jakiś konflikt, coś się komuś nie spodoba.  Może dojść przez to do jakieś ciętej wymiany zdań. W wyniku których dojdziecie do porozumienia.  Ale myślę że po czasie... najpierw " dobijecie trupa" a potem ożyje znajomość. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, anhana napisał:

Jutro mam spotkanie z pewnym Panem, dodam, że się nie znamy. Położyłam więc karty na spotkanie

 

Aura początkowa (x1) Król kielichów-będzie miło. Owszem pan powinien być miły i bardzo uprzejmy. Może nawet trochę nadopiekunczy.

 

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) Król buław- że będzie zabawnie może trochę spontanicznie

 

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) Paź mieczy-  będzie dużo rozmów, wymiany zdań ewentualnie z czymś możecie się nie zgadzać jakieś poglądy itp

 

Niespodziewane (x1) Sąd ostateczny- tutaj nie mam pomysłu - uznasz, że było fajnie, ale jakbyś puściła to dalej luzno8

 

Wynik (x3) 10 mieczy Koło Słońce/ podsuma gwiazda-  uważam, że będzie fajnie, ale finalnie może to nie być to czego szukasz

 

Odnośnik do komentarza

Sportkanie będzie interesujące pod względem rozmowy. Sąd może poprzez takie spotkanie uzdrawiasz coś w sobie jeśli chodzi o relacje z mężczyznami. 

 Wynik będziesz zadowolona, ze masz to z głowy i raczej nie będziesz czuła potrzeby kontynuacji spotkań z tym panem. Zwyczajnie będzie Ci dobrze samej ze sobą - docenisz obecny stan. 

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

Hmmm, już jestem po, było sympatycznie, dużo rozmów, takich trochę na zasadzie opozycji, że a u was w kraju to coś tam, na co ja ale u was w kraju to coś tam nie działa. Mam wiele przemyśleń po, dotyczących mojego podejścia do relacji. I chyba dla mnie to raczej kandydat na kolegę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...