Skocz do zawartości

Prezenty


italiana

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mialam bardzo fajny sen. Snilo mi sie, ze sostalam kilka prezentow. Prezenty byly bez okazji. Przyszly poczta i nie wiedzialam od kogo. Pamietam, ze pojawil sie taki jakby drewniany domek ,w ktorym mozna bylo powiesic/przechowywac bizuterie. Wydaje mi sie, ze juz jakas bizuteria tam byla. Dodatkowo 2 male zlote szklaneczki. Byly delikatnie zdobione w orientalnym stylu. Bardzo mi sie podobaly. Nie pamietam co jeszcze dostalam, ale bylam bardzo zadowolona.

Czy ktos ma pomysl na interpretacje. Z gory dziekuje:)

Edytowane przez italiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj, mam pomysł ale jestes panna czy mezatka? Jesli panna, to sen wróży kogos, kto bedzie czynil o Ciebie starania. Moze juz czyni? Szklaneczki sa 2 a wiec w parze i w dodatku są złote, więc symbolizują szczery, dostatni i najważniejsze- trwaly związek, podobnie jsk zloto jest symbolem niezniszczalności. A co oznacza ten miniaturowy domek i klejnoty ktore w nim w przyszłość schowasz? To

Twój dom w przyszłości, w którym będziesz chować najcenniejsze klejnoty dla kobiety- dzieci:)

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Ci bardzo za interpretacje. Jestem panna. Od niedawna chodze 'intensywnie' na randki, ale ciezko cos powiedziec.  Jak to sie mowi: caly w tym ambaras, zeby dwoje chcialo naraz:) Chcialabym kogos na stale. Kiedys musi sie udac:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze interpretacja Ci sie podoba.

Jestem przekonana, ze sen sie zisci i doczekasz sie w koncu tego jedynego.

I to w momencie, w ktorym sie nie bedziesz tego spodziewala. Podobnie jak we snie - prezenty rowniez dostalas nieoczekiwanie. 

Pozdrawiam Cie serdecznie

Astra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luisss, chcialabym kogos poznac. Temat dzieci jest otwarty. Nie jestem jeszcze do konca zdecydowana czy je chce miec. Tez nie wiem czy moje hormony umozliwia mi ciaze. Wiec wcale nie wychodze z zalozenia, ze bede miec dzieci. 

Jak narazie jestem w stanie poszukiwan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...