Skocz do zawartości

Moje cele


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc za tropem zakrętki sprawdziłam swoje cele życiowe. Co mi jest pisane w danej dziedzinie:

 

Mój ogólny cel w życiu- 7 mieczy, 6 mieczy, koło fortuny X, 9 monet

 

Muszę być typem kombinatora, szukać nowych możliwości i rozwiązań szczególnie w kwestiach finansowych czyli jednym słowem jeśli los rzuci mi kłody pod nogi, to sama muszę je rozwiązać. 

 

Cel w miłości- wieża XVI, giermek mieczy, 8 buław, królowa monet

 

Nie wiem może wiele zawirowań zanim odnajde miłość albo może wpisany mi jest w datę urodzenia rozwód lub samotność

 

Cel zawodowy- 5 buław, koło fortuny X, głupiec, cesarzowa

 

Walka, konkurencja o pozycję zawodową nie przyjdzie łatwo uzyskać wysoką pozycję. 

 

Materia, byt, finanse- królowa kielichow, as kielichow, 9 pucharów, słońce XIX

 

Tu mnie karty zaskoczyły takie pozytywne może jeszcze będzie stabilniej pod względem finansowym niż jest teraz? Albo będę dbać o to by mi nic nie zabrakło. 

 

Co przygotował dla mnie dobrego los a czego się nie spodziewam- mag I, król mieczy, król monet, 7 monet

 

Znowu mnie karty zaskoczyły. Może jakas długo wyczekiwana miłość albo jakieś kwestie finansowe może coś otrzymam od kogoś?

 

Z góry dziękuję za wszelkie interpretacje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, panna.marta napisał:

 

Mój ogólny cel w życiu- 7 mieczy, 6 mieczy, koło fortuny X, 9 monet

 

Poprzez spryt i nowe rozwiązania umiejętne wykorzystywanie szans na wygodne życie osadzone w materii. 

 

Cel w miłości- wieża XVI, giermek mieczy, 8 buław, królowa monet

zburzyc stare schematy, popracować nad komunikacja w tedy pojawi się stabilny partner 

 

Cytat

 

Cel zawodowy- 5 buław, koło fortuny X, głupiec, cesarzowa

 

Umiejetność zdrowej rywalizacji w nowym zawodzie. Zrozumienie, ze dla każdego jest miejsce na kreatywną realizacje siebie. 

 

Materia, byt, finanse- królowa kielichow, as kielichow, 9 pucharów, słońce XIX

 

Jesli zmienisz emocjonalne nastawienie do pieniądza to pieniądz przyjdzie. Musisz wypisać na kartce co odczuwasz na temat pieniądza i jego zarabiania. Jeśli negatywne emocje to zmienić podejście. 

 

Co przygotował dla mnie dobrego los a czego się nie spodziewam- mag I, król mieczy, król monet, 7 monet

Masz w sobie umiejetność których w sobie jeszcze nie odkryłaś wystarczy ze zasiejesz by później zbierać rezultaty, jednak potrzebna będzie tutaj cierpliwość i konsekwencja

 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, panna.marta napisał:

Mój ogólny cel w życiu- 7 mieczy, 6 mieczy, koło fortuny X, 9 monet

mi 7 mieczy po za sprytem, często wychodzi jako chwilowy pobyt gdzieś, w nowym miejscu, którego nie znamy, wraz z 6 mieczy czytałabym to jako nie trzymanie się ciągle jednej lokalizacji/ pracy/, dokładając do tego Koło wygląda na potwierdzenie tych dwóch poprzedzających kart, zważywszy na to że 6 mieczy to karta brama, a Koło AW, wydaje się, ze to jest celem, zmiana, i to tak jakby droga do celu, polegająca na niestabilności, częstych zmianach, możliwe, że po to by doprowadzić do stanu, w którym bez względu na miejsce możesz się czuć pewnie i bezpiecznie.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, siódemeczka napisał:

mi 7 mieczy po za sprytem, często wychodzi jako chwilowy pobyt gdzieś, w nowym miejscu, którego nie znamy, wraz z 6 mieczy czytałabym to jako nie trzymanie się ciągle jednej lokalizacji/ pracy/, dokładając do tego Koło wygląda na potwierdzenie tych dwóch poprzedzających kart, zważywszy na to że 6 mieczy to karta brama, a Koło AW, wydaje się, ze to jest celem, zmiana, i to tak jakby droga do celu, polegająca na niestabilności, częstych zmianach, możliwe, że po to by doprowadzić do stanu, w którym bez względu na miejsce możesz się czuć pewnie i bezpiecznie.

Ja się właśnie trzymam zazwyczaj jednego szczególnie tego, który daje mi komfort i bezpieczeństwo. Chyba, że mnie do tego zmusi los.

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
W dniu 18.05.2019 o 20:34, panna.marta napisał:

Mój ogólny cel w życiu- 7 mieczy, 6 mieczy, koło fortuny X, 9 monet

Nowe doświadczenia, rozwój umysłowy - i duchowy, bo koło to też Koło ducha (wedle interpretacji złotego brzasku), ale ten rozwój musi być też opłacalny - 9 monet na końcu ;) Tez w tych kartach bym wiedziała, że po wszystkich poszukiwaniach i zdarzeniach losowych an końcu chciałabyś, żeby twoja droga prowadziła cię do spokojnego i komfortowego kątu - twojej strefy komforty i stabilności :)

W dniu 18.05.2019 o 20:34, panna.marta napisał:

Cel w miłości- wieża XVI, giermek mieczy, 8 buław, królowa monet

Zburzyć swoje ograniczenia wewnętrzne, jakieś strategii, do których się przyzwyczaiłaś, ale które się nie sprawdzały: otworzyć się na kontakty, komunikacje, rozmowę, co będzie cie prowadziło do roli stałej partnerki - matki i żony (królowa monet)

W dniu 18.05.2019 o 20:34, panna.marta napisał:

Cel zawodowy- 5 buław, koło fortuny X, głupiec, cesarzowa

Lubisz konkurencje, walkę ruch - to motywuję cię do rozwoju :) Zgodzę się z Zakrętką co do poszukiwania nowych miejsc pracy :) W Cesarzowej i Głupcu - realizacja swojego potencjału twórczego, a również radość, satysfakcja i pozytywne emocje w pracy :) Cesarzowa to też wysokie menadżerskie stanowisko dla kobiety, razem z Głupcem - matka zespolu - serdeczna, dbająca, chcąca pomóc ;)

W dniu 18.05.2019 o 20:34, panna.marta napisał:

Materia, byt, finanse- królowa kielichow, as kielichow, 9 pucharów, słońce XIX

Zeby te rzeczy sprawiały, że czujesz siebie bezpiecznie w swoim życiu, możesz pozwolić sobie przyjemne rzeczy, nie martwić się, spełniać swoje zachcianki. Może podświadomie też ależy ci na komforcie twojego przyszłego dziecka  (Królowa Kielichów, Słońce)

W dniu 18.05.2019 o 20:34, panna.marta napisał:

Co przygotował dla mnie dobrego los a czego się nie spodziewam- mag I, król mieczy, król monet, 7 monet

Wysokie stanowisko w pracy, duzą wiedzę i doświadczenie po upływie czasu, umiejętność dobrze poradzić sobie w życiu. Tez może chodzić o 2 zainteresowanych w tobie panów oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Willow napisał:

Nowe doświadczenia, rozwój umysłowy - i duchowy, bo koło to też Koło ducha (wedle interpretacji złotego brzasku), ale ten rozwój musi być też opłacalny - 9 monet na końcu ;) Tez w tych kartach bym wiedziała, że po wszystkich poszukiwaniach i zdarzeniach losowych an końcu chciałabyś, żeby twoja droga prowadziła cię do spokojnego i komfortowego kątu - twojej strefy komforty i stabilności :)

Zburzyć swoje ograniczenia wewnętrzne, jakieś strategii, do których się przyzwyczaiłaś, ale które się nie sprawdzały: otworzyć się na kontakty, komunikacje, rozmowę, co będzie cie prowadziło do roli stałej partnerki - matki i żony (królowa monet)

Lubisz konkurencje, walkę ruch - to motywuję cię do rozwoju :) Zgodzę się z Zakrętką co do poszukiwania nowych miejsc pracy :) W Cesarzowej i Głupcu - realizacja swojego potencjału twórczego, a również radość, satysfakcja i pozytywne emocje w pracy :) Cesarzowa to też wysokie menadżerskie stanowisko dla kobiety, razem z Głupcem - matka zespolu - serdeczna, dbająca, chcąca pomóc ;)

Zeby te rzeczy sprawiały, że czujesz siebie bezpiecznie w swoim życiu, możesz pozwolić sobie przyjemne rzeczy, nie martwić się, spełniać swoje zachcianki. Może podświadomie też ależy ci na komforcie twojego przyszłego dziecka  (Królowa Kielichów, Słońce)

Wysokie stanowisko w pracy, duzą wiedzę i doświadczenie po upływie czasu, umiejętność dobrze poradzić sobie w życiu. Tez może chodzić o 2 zainteresowanych w tobie panów oczywiście ;)

dziękuję bardzo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...