Skocz do zawartości

Kierunek


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze dzisiaj silna pełnia postanowiłam sparawdzic w kartach jak mogę poprawić poszczególne dziedziny życia tzn. na czym powinnam się skoncentrować, karty podpowiedzi, kierunku działania. Wyjmowałam po jednej z drugiej tali dokładałam dopowiedzenia. 

 

Ogolnie - Królowa buław Królowa buław - wyszła moja energia, wiec skupić się powinnam na sobie, na działaniu, na zadbaniu o siebie, na tym co autentycznie chce robić i gdzie być, z kim - jeśli w ogóle. Kierunek bycia sobą, bycia autentyczna. 

Praca - Mag Rycerz monet - wykorzystać swoje umiejętności, pokazać na co mnie stać, systematyczna pracą. Jestem skuteczna i pracowita ten kierunek jest dobry tego tez powinnam się trzymać.

Finanse - 5 monet Królów monet - zadbać by nigdy więcej nie doświadczyć  deficytów finansowych i doprowadzić do pełnej stabilności finansowej.

Uczucia - Świat Kapłan - zakończenie pewnego etapu w moim życiu i otworzenie się na nowe.

Zdrowie - 2 puchary As buław - zrobienie porządku z kortyzolem - wysypiać się,  UE spieszyć, medytować, więcej wypoczywać. 

Dom - Gwiazda Król buław - dożyć do swoich marzeń o posiadaniu takiego miejsca jakie chce być może z mężczyzna. 

Sport - 3 buławy 4 buławy - dobrze zaplanować, realizować i cieszyć się jak dotychczas 

 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, zakretka23 napisał:

Ogolnie - Królowa buław Królowa buław - jestes przedsiębiorcza, energiczna, dobrze zorganizowana. Umiesz dbać o siebie o swoje sprawy. W przyszłości jakieś kierownicze stanowiska lub własny biznes. 

Praca - Mag Rycerz monet - pracowitość, kreatywne działania być może praca biurowa związana z analizą finansowa 

Finanse - 5 monet Królów monet - zadbać by nigdy więcej nie doświadczyć  deficytów finansowych i doprowadzić do pełnej stabilności finansowej- zgadzam się 

Uczucia - Świat Kapłan - związek z kimś kto ma obce korzenie, obcokrajowiec lub otworzyć się na nowe wyzwania, których nigdy mie brałas pod uwagę. 

Zdrowie - 2 puchary As buław - zatroszczyć się o ruch i aktywność fizyczną Zwrócić uwagę na drogi moczowe parzyste nerki, moczowody oraz żeńskie jajniki itp

Dom - Gwiazda Król buław - pojawi się facet obrotny, przedsiębiorczy, będzie dla Ciebie jak przyjaciel 

Sport - 3 buławy 4 buławy - dobrze, widać, że dodaje Ci to energii to chyba ćwiczenia w zamkniętym pomieszczeniu bardziej niż na świeżym powietrzu. Typu siłownia lub fitness.

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo trafinie - faktycznie zajmuje się analiza finansowa. Zdrowie pod tym względem jestem przebadana. Sport tez się zgadza to moja medytacja, czas gdy oczyszczam emocje i psychikę, tutaj zdobywam silę charakteru poprzez konsekwencje i upór oraz charyzmę. Zdobywam najciekawsze znajomosci nawet bliższe przyjaźnie z ludźmi z różnych środowisk oraz wytwarzam mega dużo endorfin i miłości. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...