Skocz do zawartości

Uzdrowienie


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jestem na takim etapie życia, ze interesuje mnie integrowanie poszczególnych sfer zycia, szukanie balansu. Wiec zapytałam o uzdrawianie poszczególnych sfer czy uda się je uzdrowić ?

Ciało - Sprawiedliwość Rydwan - poprzez zachwowanie rozsądku, umiarkowania, obiektywizmu w połączeniu z dobrze dobrana aktywnością fizyczna ukierunkuje cialo na zachowanie ruchomości przez długi okres czasu 

Materia - Kapłan Słońce - tutaj jest potrzebne przyjęcia skromnego życia, nauka oszczędzania, racjonalnego zarządzania gotówka  by w efekcie końcowym moc się cieszyć tym co się pomnoży   ;)

Emocje - Rycerz buław 4 miecze - tutaj potrzebny jest odpoczynek od porywów serca, nabranie dystansu i wyciągnięcie wniosków z lekcji których doświadczyłam 

Dusza - Gwiazda Świat - duszy jest dobrze choć chciałaby chyba faktycznie pojąć w świat poza strefę w której teraz funkcjonuje 

Poczucie własnej wartości - Królowa buław Królowa mieczy - tutaj jest dobrze lubię swoje cechy którymi obdarzyła mnie natura 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Ciało - nie przeforsować organizmu, znaleźć czas na wypoczynek, może medytacja - dać też ciału wypocząć

 

Materia - karty te skojarzyły mi się z dobroczynnością, z działaniem, pomocą na rzecz dzieci lub też i zwierząt/ na Karcie Słońca mamy dziecko które jedzie na białym koniu/, dzielenie się z innymi, a przez to otwarcie się na nowe środowisko, nowych ludzi i idee 

 

Emocje - wyciszenie pewnych reakcji, mogą to być jakieś 4 rodzaje zachowań/karta 4 mieczy/ które Cię męczą, albo powodują że otoczenie inaczej Cię odbiera niż być chciała. Coś co niepotrzebnie Cie szarpie i podnosi Ci ciśnienie /Ryc. buław/.

 

Dusza - więcej optymizmu w relacji z otoczeniem oraz inne, nowe rejony świata które warto poznać, Tu skojarzyło mi się z kartami w pytaniu o materię - nowe środowisko i nowe idee - pomoc innym pomoże Ci się rozwinąć duchowo. 

 

Poczucie własnej wartości - świadomość posiadania mocnego intelektu i ładnego wyglądu oraz magnetycznego wpływu na otoczenie

Odnośnik do komentarza

Ostatnio dużo medytuje i odstawiłem trening siłowy na rzeczy jogi, gdyż czułam się przetrenowana. 

Nigdy nie myślałam o działalności charytatywnej hmmn ciekawe.

Emocjonalnie zgadza się źródło zostało rozpoznane i usunięte:) 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...