Skocz do zawartości

Rozkład na nową pracę:-)


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nową pracę:-) zaczynam od tego piątku i zobaczymy jak będzie.... Na nic się nie nastawiam, aczkolwiek bardzo się cieszę:-)

 

Talia Golden Dawn Tarot, karty do 5 miesięcy

 

1. Jakie będzie moje ogólne zadowolenie z pracy?

królowa buław, świat, as mieczy

będzie się dużo działo, czyli coś co lubię w pracy; w świecie widać kontakty z zagranicą, a asie mieczy pewnie dużo rozmów z klientami. Generalnie oceniam karty pozytywnie.

 

2. Czy oferowane warunki spełnią moje oczekiwania?

10 pucharów, 9 pucharów, książę (rycerz) pucharów

powinnam być baaardzo zadowolona:-)

 

3. Jak ułożą się moje relacje ze współpracownikami?

Koło, 5 pucharów, 5 mieczy, as mieczy, królowa buław

oj chyba będzie ciężko na początku... ale może później będę tam mieć jakąś bratnią duszę... albo może koło pokazuje, że do tej pory trafiałam na ludzi, którzy mnie w jakiś sposób wykorzystywali w pracy i sobie przypisywali moje sukcesy sobie... a teraz as mieczy to odcina? oj chciałabym tak...

 

4. Jakie będą dalsze perspektywy zawodowe?

księżniczka pucharów (paź), 7 pucharów, rydwan, rycerz (król) pucharów

możliwe, że szybko zmienię stanowisko i będę robić coś, co bardzo lubię

 

5. Jak ułoży się moja współpraca z szefem?

Cesarz, księżniczka (paź) buław, 8 buław

myślę, że cesarz pokazuje firmę rodzinną, myślę, że będę się z nim dogadywać

 

6. Na co mam uważać:

as denarów, gwiazda, 6 mieczy

hm.... może wykorzystywać jakieś szanse i okazje, które będą się pojawiać?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

W pracy też możesz otrzymać prawdziwa satysfakcję emocjonalna, i możliwość spełnienia, użycia swoich pomysłów i potencjału. W Kielichach widać twoje emocje na ten temat, przewrażliwienie, co też jest miałbym przy rozpoczęciu nowej pracy, ale tez widzę dużo radości i satysfakcji z tego co robisz, dużo inspiracji i możliwość zastosować twórcze pomysły, co dobrze wpłynie na twoją satysfakcję z życia i może polepsze relacje rodzinne. Podsuma kart w 2. punkcie - Słońce: czyli radość, satysfakcja, szczere warunki. To też, że warunki umowy będą szczere i przezroczyste potwierdzają tez As Mieczy, Świat, z szefem powinno być spoko, widać dobra komunikację jakieś pozytywne propozycje, w Cesarzu zaznaczył się on sam, jako szef, i to, że relacje będą profesjonalne, stabilne, z oparciem na tradycję zawodową.

Też widać nieprzyjemny wpływ pewnej kobiety, która może intrygować i plotkować (mieczy, 5 mieczy), przez co będziesz czuć się tam nieprzyjemnie, urazona, ale koło mi też wygląda zmienność sytuacji, może będzie wielka rotacja pracowników.

W Kielichach - a ich tu jest sporo, widać twoje podekscytowanie i jednocześnie zmartwienie, także możesz błędnie (7 kielichów) i trochę impulsywnie (Rydwan) oceniać swoje dalsze perspektywy. Ogólnie kielichy na perspektywę zawodowe wyglądają niepoważnie, mogą zaznaczać twoje marzenia, zachcianki, co też potwierdza się kartami, na które musisz uważać - możesz marzyć (Gwiazda) o fajnych perspektywach zawodowych, możliwościach, pieniądzach, ale z czasem to zauroczenie odejdzie (6 mieczy), a może i ty sama zaczniesz szukać nowej drogi.

Czyli sporo dobrego, ale też uważaj na podejście iluzoryczne i wielkie plany tak od razu i otoczenie :)

Trzymam za ciebie kciuki i życzę, żeby wszystko ułożyło się u Ciebie dobrze i pomyślnie ;)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Jakie będzie moje ogólne zadowolenie z pracy?

królowa buław, świat, as mieczy

 

Bardzo ładne karty, widać Twoją dużą aktywność, energię, kontakty z zagranicą, otworzysz się na nowe, wiele nauczysz :)

 

2. Czy oferowane warunki spełnią moje oczekiwania?

10 pucharów, 9 pucharów, książę (rycerz) pucharów

 

Zdecydowanie tak, widać radość i zadowolenie :)

 

3. Jak ułożą się moje relacje ze współpracownikami?

Koło, 5 pucharów, 5 mieczy, as mieczy, królowa buław

 

Początkowo mogą Cię smucić te relacje, ale potem wygląda jakbyś miała się odciąć od tego i skupisz na działaniu i aktywności- Królowa Buław ;)

 

4. Jakie będą dalsze perspektywy zawodowe?

księżniczka pucharów (paź), 7 pucharów, rydwan, rycerz (król) pucharów

 

Na pewno dostaniesz szansę w tym Giermku Kielichów i dostaniesz wymarzone stanowisko - 7 Kieli obok Rydwanu ;)

 

 

5. Jak ułoży się moja współpraca z szefem?

Cesarz, księżniczka (paź) buław, 8 buław

 

Cesarz jest wymagający, ale karty ładne, choć może być trochę energicznie, ale w pozytywnym sensie :) Spoko komunikacja się zaznacza ;)

 

6. Na co mam uważać:

as denarów, gwiazda, 6 mieczy

 

No na jakieś marzenia, które za daleko mogą zaprowadzić :P

 

Ogólnie bardzo ładne karty. Mega się cieszę i mocno trzymam kciuki za Ciebie ! :thanks:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Lianna napisał:

Mega się cieszę i mocno trzymam kciuki za Ciebie ! :thanks:

A żebyś Ty wiedziała, jak moje nastoletnie dzieci się cieszą!:))))

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Iwka78 napisał:

Mam nową pracę:-) zaczynam od tego piątku i zobaczymy jak będzie.... Na nic się nie nastawiam, aczkolwiek bardzo się cieszę:-)

 

Talia Golden Dawn Tarot, karty do 5 miesięcy

 

1. Jakie będzie moje ogólne zadowolenie z pracy?

królowa buław, świat, as mieczy

Będziesz bardzo aktywna, pewnie czekają Cię kontakty z zagranicą, jakaś współpraca i nowe wyzwania

2. Czy oferowane warunki spełnią moje oczekiwania?

10 pucharów, 9 pucharów, książę (rycerz) pucharów

Powinnas byc zadowolona, choć z czasem euforia nieco opadnie (spadek z 10 na 9), mozesz odczuwac zagubienie lub poszukiwac czegoś nowego (Rycerz kielichów)

 

3. Jak ułożą się moje relacje ze współpracownikami?

Koło, 5 pucharów, 5 mieczy, as mieczy, królowa buław

coś pójdzie nie tak, jest zazdrosc, są plotki,ciezkie emocje, rozczarowania, mozliwe pojawienie się kobiety, ktora może być zazdrosna o Ciebie

 

4. Jakie będą dalsze perspektywy zawodowe?

księżniczka pucharów (paź), 7 pucharów, rydwan, rycerz (król) pucharów

dużo pucharów w rozkładzie, za mało monet to moje pierwsze spostrzeżenie, zeby Ci nie naobiecywali gruszek na wierzbie...Jakiś rozwój mozliwy lub Rydwan mówi o wyjazdach

 

5. Jak ułoży się moja współpraca z szefem?

Cesarz, księżniczka (paź) buław, 8 buław

szef dość despotyczny, ale twardo trzymający firmę w ryzach, sporo kontaktów z nim

 

6. Na co mam uważać:

as denarów, gwiazda, 6 mieczy

na jakąś lalunię w pracy, rywalkę

 

 

Edytowane przez Inez2503
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.05.2019 o 11:02, Iwka78 napisał:

1. Jakie będzie moje ogólne zadowolenie z pracy?

królowa buław, świat, as mieczy

Wydaje mi się, że będziesz zadowolona. Poszerzysz horyzonty. Nie wiem czy używasz na bieżąco języka czy masz może kontakt z handlem i nawiązywaniem kontaktów. Będziesz dążyła do przedłużenia umowy. 

 

2. Czy oferowane warunki spełnią moje oczekiwania?

10 pucharów, 9 pucharów, książę (rycerz) pucharów

Tak będziesz zadowolona bardzo. 

 

3. Jak ułożą się moje relacje ze współpracownikami?

Koło, 5 pucharów, 5 mieczy, as mieczy, królowa buław

Wydaje mi się, że będzie różnie. Czasem dobrze czasem źle, ale jedno jest pewne masz doświadczenie wśród tych ludzi i musisz im to pokazać nie dać się zapedzic w kozi róg 

 

4. Jakie będą dalsze perspektywy zawodowe?

księżniczka pucharów (paź), 7 pucharów, rydwan, rycerz (król) pucharów

Będziesz marzyć z czasem o czymś więcej starać się i rozwijać by zdobyć wiecej.

 

5. Jak ułoży się moja współpraca z szefem?

Cesarz, księżniczka (paź) buław, 8 buław

Bardzo dobrze. Częste będą kontakty między Wami lub Twoje działania będą uzależnione bezpośrednio od jego decyzji

 

6. Na co mam uważać:

as denarów, gwiazda, 6 mieczy

Nie wchodz może na początku zbyt głęboko w sprawy finansowe tej firmy.  Rób swoje i bądź szczęśliwa nic ponadto. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, panna.marta napisał:

Jakie będzie moje ogólne zadowolenie z pracy?

królowa buław, świat, as mieczy

Wydaje mi się, że będziesz zadowolona. Poszerzysz horyzonty. Nie wiem czy używasz na bieżąco języka czy masz może kontakt z handlem i nawiązywaniem kontaktów. Będziesz dążyła do przedłużenia umowy. 

Tak, to jest sprzedaż eksportowa, także język obcy codziennie:)

 

dziękuję bardzo:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...