Skocz do zawartości

co w czerwcu


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User_

Lato sie zbliza..Spojrzmy w karty:

 

 

Aura: 3 mieczy+Diabel+Kolo Fortuny+Krolowa Mieczy

 

Nie zapowiada sie to dla mnie latwy miesiac. Mam wrazenie, ze kart pokazaly o czasie odciecia sie od rozczarowan, niespelnionych nadziei i niezdrowych relacji. Los chyba zawroci kolem, abym w koncu spojrzala obiektywnie i madrze na to, co mi nie sluzy.

 

Praca: Krol Mieczy+As Bulaw+Cesarzowa+X kielichow

 

Mysle, ze bedzie to dobry okres w pracy. Bede miala silna pozycje oraz nowa energie do dzialania. Atmosfera ogolnie powinna byc bardzo pozytywna, jak w rodzinie.

 

Finanse: Cesarzowa+5 bulaw+Gwiazda+Rycerz Mieczy

 

Rycerz Mieczy kojarzy mi sie z wydatkami, a te moga byc wynikiem jakis spraw z wygladem i dobrym samopoczuciem.

 

Uczucia: Gwiazda+Smierc+Sila+3 mieczy

 

Jakies nadzieje umra smiercia naturalna. Sila+3 mieczy to albo wielki bol, niepokoj umyslu i nerwy. W lepszej wersji odnalezienie wewnetrznej sily, aby poradzic sie z tym smutkiem.

 

Otoczenie: Gwiazda+5 denarów+Krol Mieczy+Rydwan

 

Mysle, ze to chodzi o Pana X. Nasze drogi sie rozejda tutaj nic nie ma i nie bedzie. Karta idealnie obrazuje sutuacje 2 osoby spotykaja sie w trudnych okolicznosciach, nie moga sobie niczego ofiarowac.

 

Samopoczucie psychiczne: Krolowa Denarow+8 bulaw+Wisielec+Kaplanka

 

Powinno byc stabilnie. Mozliwe, ze zainwestuje w sport, aby nie ulegac negatywnym myslom. Czas wyciszenia, zadumy i wycofania.

 

Niespodzianka: 9 mieczy+Rycerz Denarow+Krolowa Denarow+2 mieczy

 

Znow obstawiam, ze jest to zamkniecie na relacje, co nie jest latwa decyzja.

 

Czego nie robic: 4 pucharów+Smierc+Diabel+Kochankowie

 

Mam problem z interpretacja, ale powiedzialbym, ze nie taplac sie w emocjach, bo nie widze nowych szans wokol siebie. Nie pozwoilc sie spalic, dobic przez niezdrowe dla mnie relacje.

 

Rada: Cesarz+4 denarow+Rycerz Kielichow+Paz Kielichów

 

Znow problem. W Cesarzu zawsze wychodzi Pan X - moze zamknac sie na jakiekolwiek propozycje spotkan.

 

Dzieki za Wasza pomoc!

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Moonmimka napisał:

 

Aura: 3 mieczy+Diabel+Kolo Fortuny+Krolowa Mieczy

 

Coś Cię zdenerwuje, wkurzy, poczujesz się zawiedziona.

 

Praca: Krol Mieczy+As Bulaw+Cesarzowa+X kielichow

 

Docenienie Twojej pracy, doświadczenia, miła atmosfera

 

Finanse: Cesarzowa+5 bulaw+Gwiazda+Rycerz Mieczy

 

wydatki na własne potrzeby głównie te kobiece tj ciuchy czy kosmetyki

 

Uczucia: Gwiazda+Smierc+Sila+3 mieczy

 

zamknięcie za sobą pewnego etapu by wejść w nowy

 

Otoczenie: Gwiazda+5 denarów+Krol Mieczy+Rydwan

 

ktoś może próbować poprawić Ci nastrój, wyrwać gdzieś na miasto dać wsparcie

 

Samopoczucie psychiczne: Krolowa Denarow+8 bulaw+Wisielec+Kaplanka

 

jakieś przemyślenia, może nawet skupienie się na wartościach, szukanie nowej drogi  w życiu

 

Niespodzianka: 9 mieczy+Rycerz Denarow+Krolowa Denarow+2 mieczy

 

wydaje mi się, że możesz kogoś mylnie odbierać i oceniać uważaj, nie wyciągaj pochopnych wniosków 

 

Czego nie robic: 4 pucharów+Smierc+Diabel+Kochankowie

 

nie denerwuj się, nie złość, nie zamykaj drzwi przed pewnymi ludźmi czy sytuacjami

 

Rada: Cesarz+4 denarow+Rycerz Kielichow+Paz Kielichów -  nie podchodzić do czegoś emocjonalnie, pewne sprawy warto odłożyć na później i na spokojnie je przemyśleć niż podjąć złe decyzje.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.05.2019 o 00:09, Moonmimka napisał:

Lato sie zbliza..Spojrzmy w karty:

 

 

Aura: 3 mieczy+Diabel+Kolo Fortuny+Krolowa Mieczy

 

Główny temat to bolesne proby odcięcia się od uzależnienia, od czegoś toksycznego co nie służy

 

Praca: Krol Mieczy+As Bulaw+Cesarzowa+X kielichow

 

Mysle, ze bedzie to dobry okres w pracy. Bede miala silna pozycje oraz nowa energie do dzialania. Atmosfera ogolnie powinna byc bardzo pozytywna, jak w rodzinie. Zgadzam się z Tobą 

 

Finanse: Cesarzowa+5 bulaw+Gwiazda+Rycerz Mieczy

 

Trochę szarpania wynikającego z pragnienia posiadania jakiegoś pięknego przedmiotu, zabiegu upiększającej, czegoś ważnego dla wyglądu kobiety - takie to będę wydatki. 

 

Uczucia: Gwiazda+Smierc+Sila+3 mieczy

 

Koniec nadziej, ze coś się samo ułoży, będzie to związane z bolesnym rozczarowaniem ale przetransferujesz w to coś pozytywnego swoją Sile 

 

Otoczenie: Gwiazda+5 denarów+Krol Mieczy+Rydwan

 

Mysle, ze to chodzi o Pana X. Nasze drogi sie rozejda tutaj nic nie ma i nie bedzie. Karta idealnie obrazuje sutuacje 2 osoby spotykaja sie w trudnych okolicznosciach, nie moga sobie niczego ofiarować. Również wieże podobnie nic nie ma do zaoferowania a drogi się rozjeżdżają. 

 

Samopoczucie psychiczne: Krolowa Denarow+8 bulaw+Wisielec+Kaplanka

 

Na początku miesiąca ruszysz do działania ale później dopadną Cię zaduma. Jest to normalna kolej rzeczy po rozstaniu gdzie ciało pamięta emocje związane z druga osoba. Należy tylko uważać by ten okres nie trwał długo. U mnie działa to tak pozwalam sobie na jakieś sentymenty przez trzy dni a później idę po nowe, działam ciesząc się życiem, bo czas mamy ograniczony 

 

Niespodzianka: 9 mieczy+Rycerz Denarow+Krolowa Denarow+2 mieczy

 

Jakiś stres związany z praca, być może sytuacja uczuciowa zablokuje cię na działanie 

 

Czego nie robic: 4 pucharów+Smierc+Diabel+Kochankowie

 

Nie rozmyślać, nie wspominać, nie uzależniać się od negatywnych emocji, relacji, ludzi toksycznych, nie wchodzić w relacji które nie maja sensu 

 

Rada: Cesarz+4 denarow+Rycerz Kielichow+Paz Kielichów

 

Ustabilizować się, szanować, nie podejmować decyzji pod wpływem emocji, nie ulegac komuś w typie rycerza pucharów 

 

 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2019 o 00:09, Moonmimka napisał:

Lato sie zbliza..Spojrzmy w karty:

Aura: 3 mieczy+Diabel+Kolo Fortuny+Krolowa Mieczy

Możesz być czymś zdenerwowana i przejęta, to będzie coś na co nie masz wpływu, jakieś nieprzewidziane zdarzenie, ale poradzisz sobie z tym

 

Praca: Krol Mieczy+As Bulaw+Cesarzowa+X kielichow

Mysle, że szef cię doceni, będziesz miała więcej energii i się wykażesz

 

Finanse: Cesarzowa+5 bulaw+Gwiazda+Rycerz Mieczy

 

Moim zdaniem cesarzowa to babka, której nic nie brakuje, ale tutaj będziesz się borykała z jakimiś decyzjami. Może nie będziesz wiedziała na co chcesz wydać kasę? W sensie czy kosmetyczka czy fryzjer:)

 

Uczucia: Gwiazda+Smierc+Sila+3 mieczy

Myśle, że czeka cię jakaś bardzo duża transformacja. Staniesz się pewniejsza siebie i silniejsza

 

Otoczenie: Gwiazda+5 denarów+Krol Mieczy+Rydwan

Chyba będzie Ci brakowało czyjegoś towarzystwa

 

Samopoczucie psychiczne: Krolowa Denarow+8 bulaw+Wisielec+Kaplanka

Skupisz się na realiach życia codziennego , będzie się tez dużo dziać i chyba nie będzie okazji do jakichś rozpaczy. Pomyślałam tez tutaj o jakiejś sesji z trapeutą

 

Niespodzianka: 9 mieczy+Rycerz Denarow+Krolowa Denarow+2 mieczy

zartwiasz się relacją, ale tu będzie rozmowa, której się nie spodziewasz

 

Czego nie robic: 4 pucharów+Smierc+Diabel+Kochankowie

Nie rozpaczać 

 

Rada: Cesarz+4 denarow+Rycerz Kielichow+Paz Kielichów

 

Znow problem. W Cesarzu zawsze wychodzi Pan X - moze zamknac sie na jakiekolwiek propozycje spotkan.

 

Dzieki za Wasza pomoc!

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
 
 
 
W dniu 23.05.2019 o 00:09, Moonmimka napisał:

Lato sie zbliza..Spojrzmy w karty:

 

 

Aura: 3 mieczy+Diabel+Kolo Fortuny+Krolowa Mieczy

 

Karty dobrze pokazaly taki bol i smutek na poziomie umyslu. Analizowanie porazek, chorych ukladow, ale powoli odcinam sie od tego.

 

Praca: Krol Mieczy+As Bulaw+Cesarzowa+X kielichow

 

Tutaj bylo, tak jak karty pokazaly. Pewnosc siebie w wyrazaniu opinii, energia, duzo pomyslow i dobra atmosfera.

 

Finanse: Cesarzowa+5 bulaw+Gwiazda+Rycerz Mieczy

 

Niby dobrze, a jednak jak juz widze rycerza mierzy to wiem, ze kasa bedzie leciala, a przy Gwiezdzie to na upiekszanie swojego wizerunku.

 

Uczucia: Gwiazda+Smierc+Sila+3 mieczy

 

Tak bylo, kolejne szanse poszly do piachu. Nie mam na tym polu sukcesow, a raczej coraz wieksza frustracja i zlosc. Jakos staralam sie ogarnac i byc silna.

 

Otoczenie: Gwiazda+5 denarów+Krol Mieczy+Rydwan

Tutaj chyba zaznaczyl sie now Pan, ktory mi przypasowal, ale on sie szybko ulotnil. Nasze drogi sie rozeszly w blyskawicznym tempie.

 
 
 
W dniu 23.05.2019 o 00:09, Moonmimka napisał:

 

Samopoczucie psychiczne: Krolowa Denarow+8 bulaw+Wisielec+Kaplanka

Niby ogarniam sprawe, wrocilam do sportu. Bardzo duzo przemyslen i kierowanie sie madroscia wczesniejszych doswiadczen.

 
 
 
W dniu 23.05.2019 o 00:09, Moonmimka napisał:

 

Niespodzianka: 9 mieczy+Rycerz Denarow+Krolowa Denarow+2 mieczy

 

Chyba sytuacja z kumplem. Cglodne podejscie, wycofanie, ale caly czas 2 mieczy czyli dwie drogi, ale wybor tej zgodnej z umyslem.

 

Czego nie robic: 4 pucharów+Smierc+Diabel+Kochankowie

 

Obudzily sie we mnie pragnienia czysto fizyczne, ale wiem, ze nie tego szukam.

 

Rada: Cesarz+4 denarow+Rycerz Kielichow+Paz Kielichów

 

Zamknelam sie na nowe randki i lowelasow, ucieczka w prace.

 

Dzieki za Wasza pomoc!

 

Odnośnik do komentarza
  • Ejbert zmienił tytuł na co w czerwcu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...