Skocz do zawartości

Na redukcji


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Zakrętka na redukcji zaczęłam od 1800, obecnie na 1700. Czy sposób odżywania jest dla mnie właściwy i jak moje ciało zareaguje ? 

As denarów Kapłanka Sprawiedliwość 8 buław As buła 

Dieta jest pełnowartościowa, bogata mikroelementy i składniki odżywcze. Karty pokazują ze jest to dla mnie test i jeśli wytrwam osiągnę szybko zamierzony cel. Kaplanka intuicja i umiejetność słuchania własnego organizmu. Sprawiedliwość wytrwałość oraz uczciwość wobec siebie. 8 buław dość szybkie rezultat prowadzące do as buław nowa cele, które natychmiast wprowadzę w ruch. 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

As denarów jako nowy etap ale i jako jakieś tabletki - czy konieczne będzie branie suplementów ? 

Denar z karty kojarzy się też z talerzem, więc ilość porcji którą zakładasz może ulec zmianie, według mnie na to wskazują kolejne karty. 

Kapłanka jako że to informacja o czymś w ukryciu, pokazuje że nie wszytko tu może zostało dopracowane, z drugiej strony Kapłanka symbolizuje bardzo szczupła kobietą ale i informuje o anemii. Karta Sprawiedliwości - tu mamy wizerunek wagi i chodzi raz o równowagę dwa o zrównoważony dobór składników, z czego Sprawiedliwość ma związane oczy, wiec nie widzi co się dzieje, często więc kieruje się intuicją - jak i Kapłanka. 

Może będziesz modyfikować dietę. 

8 buław to ruch i szybkość w działaniu - sport pomoże a AS buław to spalanie więc będziesz mieć oczekiwane przez siebie efekty. 

Weź tylko pod uwagę informacje płynące od organizmu bo dieta może okazać się w pewnym momencie męcząca dla niego albo niewystarczająca. Dla Ciebie może być bogata w mikroelementy a Twój organizm uzna że potrzebuje czegoś innego, może być zmęczenie, przestój albo gorsze samopoczucie. Po modyfikacji "pod siebie" dalej karty dobre :) 

Odnośnik do komentarza

Kapłanka ze Sprawiedliwością może symbolizować wiedzę :) dla mnie sport, odżywianie to od lat styl życia :) Przez ten okre dwudziestuparu lat jedynie pogłębiam swoją wiedzę na temat odżywiania.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2019 o 06:56, zakretka23 napisał:

Czy sposób odżywania jest dla mnie właściwy i jak moje ciało zareaguje ? 

As denarów Kapłanka Sprawiedliwość 8 buław As buła 

tu wydaje się, że chodzi o odpowiedź na drugą cześć pytania

coś się rozpoczęło, nie gwałtownie (As), przez jakiś czas nie będzie widać efektów (Kapłanka), coś powinno się ustabilizować i jakoś powoli i też efektów nie widać (Sprawiedliwość w opasce na oczach), a dalej nastąpi przyśpieszenie ze wszystkich stron (8 buław), dużo energii i chęci do działania (As) :ok:

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2019 o 06:56, zakretka23 napisał:

Zakrętka na redukcji zaczęłam od 1800, obecnie na 1700. Czy sposób odżywania jest dla mnie właściwy i jak moje ciało zareaguje ? 

As denarów Kapłanka Sprawiedliwość 8 buław As buła 

Dieta jest pełnowartościowa, bogata mikroelementy i składniki odżywcze. Karty pokazują ze jest to dla mnie test i jeśli wytrwam osiągnę szybko zamierzony cel. Kaplanka intuicja i umiejetność słuchania własnego organizmu. Sprawiedliwość wytrwałość oraz uczciwość wobec siebie. 8 buław dość szybkie rezultat prowadzące do as buław nowa cele, które natychmiast wprowadzę w ruch. 

Jeżeli podejdziesz do tego na spokojnie z tą wiedzą, która masz to uważam że bardzo dobrze i szybko to pójdzie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...