Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Noa20

Ogrody, jabłka, kwiaty lotosu

Recommended Posts

Guest Noa20

Przedwczoraj po kilkudniowej przerwie od snów przysnily mi się 2 ogrody, jeden mój rodzinny z dzieciństwa i  i obok obecny. 

Sąsiadywały z sobą w śnie, A w rzeczywistości jest spora odległość między nimi.

W rodzinnym ogrodzie była woda, jakby kanał lub szambo z czystą wodą i zgniłe śmierdzące jabłka w woreczkach. w ogrodzie sąsiada widzialam brzydkie króliki.

W moim obecnym natomiast dorodna jabłoń z pysznymi jabłkami, które zerwałam i jadłam (taką jabłoń rzeczywiście mam), pozniej widziałam ją kwitnacą w kwiatach lotosu, na całym drzewie nie było wolnej gałązki, wszedzie były piekne kwiaty lotosu.

Siostra  w snie powiedziała żebysmy przeszukaly mój budynek gospodarczy.

Wiem, że na koniec go pozamiatalam i znalazłam się w ogrodzie rodzinnym ale widziałam obok ten rodzinny z tym budynkiem.

 

Znowu motyw rodzinnego i obecnego domu mi się śni. I znów sen , który pozytywnie przedstawia obecny dom, jakby coś chciało bym w nim została. W poprzednim śnie wszystkie mapy tu prowadzily, może nie wszystko jeszcze zrobiłam.

A może to jednak sen odwrotny? 

Kart nie bardzo chce stawiać na tę kwestie.

Proszę o zerknięcie

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Seven_a

ja mam wrażenie, ze chciałabyś odbierać to miejsce pozytywnie, lecz wyczuwasz, że coś jest nie tak, niby woda czysta (emocje) lecz zamknięta w jakimś kanale, woda która nie daje dobrych owoców, nie wnosi tego co trzeba, co powinna, posprzątanie budynku to chęć albo zachęta do oczyszczenia się od tego tematu, wyrzucenie z głowy, z pamięci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Noa20

Dziękuję serdecznie, czyli wg snu powinnam zapomnieć o rodzinnych stronach? To nie ten kierunek?...

Jednocześnie zamknąć etap tu? Tego domu? Bo posprzątałam część podwórka.., ale ta jabłoń kwitnaca zachęca do pozostania.

 

Dziś sniła mi się biblioteka w moim obecnym domu, całe regały ksiązek, dom był większy niż w rzeczywistości.

Zaciągnęłam się do wojska , które wojskowym statkiem powietrznym wiozło mnie w rodzinne strony, ale cały czas kręcilismy się wokół tego regionu.do rodzinnych stron nie doleciałam.

Drugi sen zaraz za tym to śniło mi się, że w okolicach rodzinnych było morze i na nim widziałam tunel w oddali, z niebieskim i białym światłem w środku. I byłam w budynku dużym i ładnym, i szłam na basen. 

 

Wczoraj z kolei w śnie  jechałam do rodzinnej miejscowości i mijałam wieże, piękne oświetlone wieże i ludzi wychodzących z kościoła, był śnieg ale te wieże pięknie świeciły w mroku.

 

Sorry , że ja tyle o tym ale to jest ważne wydarzenie w mym życiu, sprzedaję dom i wracam w strony rodzinne. Polubiłam ten dom i czuję, że to jeszcze nie czas na sprzedaż, ale tęsknię za rodziną i tymi stronami. 

Kupcow mam, ale Aktu jeszcze nie podpisałam więc wszystko jest do odwrócenia.

 

 

 

Edited by Noa20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...