Skocz do zawartości

Rekonwalescencja


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

O tym, że niedługo będę miała operację już wiecie. Karty na jej przebieg były na szczęście pozytywne. Teraz czas na pytanie jak będzie wyglądać okres mojej rekonwalescencji. Czy uda mi się szybko wrócić do formy i do pracy? Trochę się martwię jak to wszystko pogodze...

 

Sprawiedliwość XI, as pucharów, 7 monet, 6 buław

 

Kurcze widać, że to trochę potrwa gdyby nie ta 7 monet byłoby na pewno sprawniej. Pocieszająca jest 6 buław jako karta zwycięstwa. Jednym słowem powinno pójść bez komplikacji, ale nie tsk szybko jak bym chciała. 

 

Z góry dziękuję za wszystkie informacje. 

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

Myslę, że uda ci się, te karty są ładne, i o ile 7 monet wydłuża w czasie to należy pamiętać, że jest kartą monet, zysków, a tutaj jest ładnie otoczona.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie karty pozytywne i moim zdaniem przy Twoim pozytywnym nastawieniu szybciej dojedziesz do formy. Wiadomo ingerencja z zewnątrz ma ogromny wpływ na nasze ciało i musimy mu dać czas by doszło do siebie. Karty pokazały by podejść racjonalnie do sytuacji, dać sobie miłość, zaopiekować się sobie, a po pewnym czasie będzie sukces.  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

6 do 7 tygodni, chyba że w tydzień postawią Cię na nogi, bo może 7 dni/7 den

Karta Sprawiedliwości to sama operacja, karta Asa pucharów to dobra karta na powrót do zdrowia, to nowa energia :) 

Bądź dobrej myśli :) 

Zdrowia życzę :) 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Myślę, że dobrze wszystko pójdzie, skończy się jak najbardziej pozytywnie dla Ciebie- 6 Buław. Jeżeli chodzi o czas, to faktycznie może być to 7 tygodni, bo 7 Denarów, karty mogą tu pokazywać znak Lwa, czyli lipiec- sierpień, może być przełom Lwa i Panny, 7 Denarów może wskazywać na ziemski znak właśnie Panny. Trzymam kciuki. Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Myślę, że uda ci się wrócić do zdrowia i do pracy, wszystkie karty są na to dobre:

Sprawiedliwość - leczenie się, powrót do równowagi/harmonii w organizmu, do tego też od razu zaznacza sprawy zawodowe, może zaczniesz w nich się angażować pod czas kuracji

As Pucharów tutaj jest otoczony spokojnymi kartami, myślę, że chodzi o dobrym funkcjonowaniu układu moczowego razem z Sprawiedliwością, też przybędzie Ci chęci do życia, może ciuut zmartwisz się przez to że będzie to trwało dłużej, niż się spodziewasz (7 monet), ale też może mówić o naprawdę dobrym samopoczuciu zadowoleniu stanem rzeczy :)

7 monet może mówić to tym, że sprawa może się wydłużyć, ale będzie powoli ale pewnie prowadzić do całkowitego wyzdrowienia i w 6 buław widzę, że sprawa już do ciebie nie powróci. Myślę, że 7 monet - to też wdrożenie do rutyny pracowej 

W 6 buław - całkowity powrót do normy, pogodzenie wszyszkich spraw i raczej problem już nie powróci.

Ja zwykle patrzę na AW pod kątem czasu: wydaje mi się, że proces całkowego powrotu do normy może zająć od 8 do 11 tygodni, ale do pracy raczej wrócisz wcześniej - tak mi się kojarzy :)

Powodzenia i dobrego samopoczucia ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Willow napisał:

Myślę, że uda ci się wrócić do zdrowia i do pracy, wszystkie karty są na to dobre:

Sprawiedliwość - leczenie się, powrót do równowagi/harmonii w organizmu, do tego też od razu zaznacza sprawy zawodowe, może zaczniesz w nich się angażować pod czas kuracji

As Pucharów tutaj jest otoczony spokojnymi kartami, myślę, że chodzi o dobrym funkcjonowaniu układu moczowego razem z Sprawiedliwością, też przybędzie Ci chęci do życia, może ciuut zmartwisz się przez to że będzie to trwało dłużej, niż się spodziewasz (7 monet), ale też może mówić o naprawdę dobrym samopoczuciu zadowoleniu stanem rzeczy :)

7 monet może mówić to tym, że sprawa może się wydłużyć, ale będzie powoli ale pewnie prowadzić do całkowitego wyzdrowienia i w 6 buław widzę, że sprawa już do ciebie nie powróci. Myślę, że 7 monet - to też wdrożenie do rutyny pracowej 

W 6 buław - całkowity powrót do normy, pogodzenie wszyszkich spraw i raczej problem już nie powróci.

Ja zwykle patrzę na AW pod kątem czasu: wydaje mi się, że proces całkowego powrotu do normy może zająć od 8 do 11 tygodni, ale do pracy raczej wrócisz wcześniej - tak mi się kojarzy :)

Powodzenia i dobrego samopoczucia ;)

Ja to chcę wrócić po max 2-3 tyg. Na szczęście będzie to laparoskopowo, więc powinmo pójść sprawnie. Dziękujębardzo:*

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

10 doba na razie idzie dobrze, jestem jeszcze oczywiście trochę słaba, ale wszystko szybko i ładnie się goi. Jedyne doleglości to ewentualnie powrót do poprawnej przemiany materii, zołądkowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...