Skocz do zawartości

Wspólne zamieszkanie


exclusive

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę ratować małżeństwo, mój maż ma już dosyć, sam nie wie co czuje. Wyorowadzilam się z miesiac temu.

 

Pytanie: Czy do końca czerwca zamieszkamy razem z mężem?

 

Układ prosty, 3 karty równolegle, czas koniec czerwca.

 

Rycerz denarów, 8 pucharów, król pucharów

 

Interpretacja:

 

Że mąż postanowił odejść choć, z cięzkim sercem, 8 pucharów, chce być wytrwały w tej decyzji rycerz denarów. Wydaje mi się, że jednak ta miłość do mnie wypłynie na wierch i może zmienić działanie, naprawę. Król pucharów.

 

Prosze o pomoc w interpretacji

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Wiesz, nie widzę tu wspólnego zamieszkania do tego czasu, choć jeszcze jakieś powroty mogą nastąpić, np kwestii materialnych lub uczuciowych.

Trzymam mimo wszystko kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Sytuacja się niestety nie zmieni jeśli to ma zależeć od męża. 

Jeśli mąż mówi że ma dość, to albo ma faktycznie dość, z kart widać że ma żal - 8 pucharów albo ma przyjaciółkę która mu doradza i on już nie obawia się zostać samemu. Karta Króla pucharów wskazuje też na zakochanego mężczyznę. 

Masz klucze od mieszkania, jesteś tam zameldowana, to może wróć tam i na miejscu spróbuj poprawić sytuacje i dogadać się z mężem. 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Mielismy wynajmowane mieszkanie, wypowiedzial je wlasnie, zmienil zamki, probowalam sie z nim porozumiec. Ma ogromny zal do mnie to jest pewne, tez jest juz zrezygnowany. Twierdzi, ze juz nie kocha, ale nie wiem na ile to prawda. Moze tak ten zal przykryl mu uczucia, ze sam nie wie co czuje. Moze do konca miesiaca uczucia sie zmienia do mnie i wyplyna...

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

No to faktycznie. Dobrze przemyśl jak dalej postępować. 

Z kart i tu i w innych Twoich rozkładach kart wyraźnie wychodzi żal męża i że jest obecnie zamknięty na dyskusję. Zawsze warto spróbować jakoś się dogadać, może się poukłada. 

Odnośnik do komentarza

Widzę, że mąż będzie wytrwale trwał przy swoim zdaniu o odejściu i widać u niego żal, zranione emocje. Może za jakiś czas spróbuj się z nim skomunikować ale raczej nie prędko. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Do końca czerwca zdecydowanie nie:

Rycerz Monet nie dość, że czas wydłuża, ale też wskazuje na mężczyznę cichego, raczej nie spieszy się z inicjatywą. W większości talii Rycerz Monet patrzy w lewą stronę, czyli opuszcza miejsce.

8 kielichow to też karta odejścia i takich emocyj ciężkich, męczących, nie wykazanych, Król Kielichów w tym połączeniu jeszcze raz wskazuje, że te emocje przyzywa on, że jest urażony i ledwie powstrzymuje łzy. Zgodzę się że zdaniem, że fajnie by było sprawę z nim przegadać, ale wszystkie karty pasywne - sam się nie odezwie. 

Warto jeszcze spojrzeć na to w jaką stronę w twojej talii patrzy Król Kielichów - jeśli w prawo, to raczej zupełnie na nie.

Jeśli w lewo - może odezwać się na twoją inicjatywę.

No wszystko życzę pomyślnego rozwoju sprawy i pogodzenia :) Trzymaj się ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

U mnie król pucharów patrzy w prawo stronę.

Staram się jakoś to wszystko naprawić.

Sprawdziłam, czy w sierpniu jest szansa na powrót nasz były takie karty:

10 buław koło fortuny i 8 denarów. Tak jakby wukazal chęc pracowania nad zwiazkiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Oj, exclusive, miałam na myśli odwrotne strony, poprawiłam, sorry za wprowadzenie w błąd - mam mały problem z orientowaniem się w przestrzeni chyba na to też się przenosi.

Wiesz, myślę, że może tak być, że odozwiecie się do siebie z celem załatwienia jakichś spraw dotyczących finansów, dokumentów, może zmęczenie i stres (10 buław) przez ten czas opadną (Koło), czas leczy mimo wszystko, mniej spraw będzie na głowie i da się pogadać/sprawę dosłownie przepracować :)

Może do tego dojść za 8-10 tygodni (lub patrząc na koło, lub patrząc na 8 m), jak już pytasz o sierpień :)

W każdym razie trzymam za ciebie kciuki :)

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Jest szansa na to, że po czasie emocje wystygną, będzie mniej rzeczy na głowie, może będziecie wspólnie przepracowywać pewne sprawy (finansowe, naprzyklad), ale nie ma tu gwarancji powrotu w relacjach. Może da się przegadac sprawę i coś wyjaśnić - to miałam na myśli pod przepracowaniem  tez :) To może być początkiem czegoś... A może i nie być. Nie ma tu kart konkretnie wskazujących na relacje, związek.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Wiem, ze dużo tych rozkładów już. Ostatni raz zadałam pytanie, jak się ułoży moje małżeństwo do końca tego roku.

5 denarów, rycerz denarów i 2 kielichy

 

Na ten moment jest bieda emocjonalna, czyli nie wiele jest, ale powoli, powoli on będzie dążył do pojednania

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Może wam zacząć brakować się nawzajem, zaczniecie tęsknić, 5 monet dla mnie też zawsze przegrywa się jako karta samotności, izolacji, która męczy. 

Po upływie naprawdę dłuższego czasu (Rycerz Monet), pojawi się spokojne podejście, spojrzenie, emocji znikną. Pod koniec może być pogodzenie w 2 Kielichach :) Może akurat przez sprawy mieszkalne lub finansowe, taka współpracę.

A on ma ziemny znak zodiaku? Widzę, że wszędzie pojawia się Rycerz Monet.

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Tak, on jest bykiem. Na ten moment on nie chce byc ze mna. Co mnie bardzo boli. Probuje go odzyskac, ale nic nie dziala. Moze puszczenie go wolno, odpuszczenie doprowadzi, ze moze zrozumie, ze popelnia błąd. Rycerz denarów jak moze dlugo sie ciagnac. Bardzo dziękuję za pomoc. Póki co biorę leki uspakajające bo nie jestem w stanie znieść tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Gość Nice
40 minut temu, exclusive napisał:

Póki co biorę leki uspakajające bo nie jestem w stanie znieść tej sytuacji 

Bardzo Ci współczuje, naprawdę :(

Wiesz, jak jest Rycerzem Monet - to może to nawet jego inicjatywa będzie - Rycerz jedzie w stronę 2 kielichów :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...