Jump to content

Ascendent LEW


arabika
 Share

Recommended Posts

 • 4 months later...
 • Administrator

ASCENDENT  W  LWIE
Zaraźliwy i inspirujący entuzjazm ożywia urodzonych z ascendentem w Lwie.

Mają one niezwykłą wręcz predyspozycje do odczuwania radości i zadowolenia. Istnieć znaczy dla nich żyć jak najpełniej, a każde kolejne doświadczenie przeżywane jest jak przygoda. Chcą w równym stopniu nieść radość jak i przeżywać ją sami. Ta właśnie cecha czyni z nich idealnych gospodarzy, organizatorów rozrywek, a poważniejszym wymiarze filantropów i różne typy humanitarne, wielce przejęte sprawami, którymi się zajmują.
Z całym swym entuzjazmem i dobrym usposobieniem ascendentalne Lwy bywają zaskakująco uparte i konsekwentne w swych poglądach. Niechętnie je zmieniają, ponieważ mają bardzo silne ego - i w przypadku konieczności rezygnacji z czegokolwiek, lub podjęcia wymuszonej decyzji niezmiennie odczuwają to jak podeptanie własnej godności i honoru,  własnego JA.
Lwy są namiętne i idealistyczne, co wielu z nich prowadzi do filozofii, szczególnej religijności i sztuki.
Znak Lwa wyzwala inicjatywę twórcza, ale nie wszyscy pod nim urodzeni mają talenty artystyczne. Nie ma jednak takiego Lwa, który nie żywiłby podziwu dla sztuki i uznania dla rozrywki. Z definicji Lwy są ryzykantami, entuzjastami sportów, miłośnikami zwierząt, zachwyca je dostojeństwo i piękno przyrody. Właściwa im siła może się przejawiać w wielu rodzajach aktywności fizycznej.
Lecz są i takie, a jest ich całkiem dużo, które tak przyzwyczajają się do wygodnego życia, ze stają się leniwe lub przesadzają w stosowaniu najłatwiejszych rozwiązań.
Urodzeni z ascendentem w Lwie pragną być w centrum uwagi i pochlebstw.

 

źródło: sieć, kompilacja kompilacji ;)  

 • Like 3
 • Thanks! 3
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

Moja mama jest posiadaczka asc we lwie i slonca także we..Lwie. Bardzo dumna, konkretna, niesamowicie elegancka, potrafiaca zarzadzac domem, finansami. Ponoc przez cale zycie przyciagala spojrzenia mężczyzn. Uroda zaskakująco nietypowa jak na lwa z asc we lwie, bo ciemna karnacja, wlosy..(pewnien astrolog powiedział, ze widać to przez silne wpływy Ryb). 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Lianna napisał:

Runoutofbreath, a Twoja mama ma jakieś planety w domu I?

 

Kochana tak ma, posiada Merkurego i Wenus w znaku Panny

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
 • Administrator

Ascendent w Lwie:
Ascendent w Lwie motywuje często do podejmowania usilnych prób, aby wyrażać to, co najlepsze w sobie. Nie oznacza to, że duma (a nawet arogancja) Lwa jest całkowicie nieobecna przy tym Ascendencie, jednakże wydaje się, że osoby takie mają mniejszą potrzebę „władczego” traktowania innych ludzi niż przy Słońcu w Lwie.

ASC w Lwie zachęca do szczególnie autentycznej ekspresji energii słonecznej, podczas gdy osoba ze Słońcem w tym znaku ucieka się często do bardziej świadomego dramatyzowania swych głębszych uczuć. Również wielkość serca, uważana często za cechę Lwa, wydaje się bardziej wiarygodną cechą Ascendentu niż Słońca w tym znaku, które tak często intensywnie manipuluje innymi dla osiągania celów osobistych. ASC w Lwie może jednak wytwarzać wielki dystans między innymi a sobą, zaś ze względu na przesadną potrzebę wzbudzania szacunku i zachowywania godności często brakuje mu spontanicznego humoru i swawoli Lwa solarnego.

 

źródło: pp. S.Arroyo

 • Like 1
 • Thanks! 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...