Jump to content

Ascendent WAGA


arabika
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • Administrator

Ascendent w Wadze:
Choć Ascendent w Wadze skłania niekiedy do nieco narcystycznego koncentrowania się na sobie – częściej niż dzieje się to w przypadku Słońca w Wadze – stwierdzić trzeba, że osoba z tym Ascendentem okazuje się czasem w szczery sposób milsza i słodsza niż Waga solarna, która odnosi się często do innych z większym dystansem, świadoma, iż życie nie jest samą słodyczą i blaskiem.

Wschodząca Waga użycza osobowego tonu sposobowi wyrazu wszystkich pozostałych energii kosmogramu. Choć bliskie związki mają dla Wag solarnych znaczenie centralne, potrzeba „drugiego” jest niekiedy jeszcze istotniejsza dla osoby z tym Ascendentem, której życie często zdaje się być w całości skupione wokół jej podstawowego związku (lub jego braku). Bez partnera osoba z ASC Wagi niekiedy całkowicie traci poczucie kierunku w życiu i może odczuwać poważny brak inicjatywy oraz energii fizycznej. Szczegóły na temat jej potrzeb partnerskich można zrozumieć, dokonując oceny Wenus w kosmogramie.

Osoba z Wagą wschodzącą często przynajmniej wydaje się bardziej powierzchowna niż osoba ze Słońcem w Wadze, która jest zwykle znacznie głębsza, niż się do tego przyznaje. Ascendent w tym znaku zdaje się również dłużej zachowywać romantyczny ogląd świata, niż ma to miejsce w przypadku często cynicznego Słońca w Wadze.

 

źródło: pp. S.Arroyo

  • Like 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...