Jump to content
Sign in to follow this  
arabika

Ascendent STRZELEC

Recommended Posts

Ismer

ASCENDENT W STRZELCU
Osobista niezależność jest godłem urodzonych z ascendentem w Strzelcu. Strzelce nie znoszą ograniczeń w żadnej formie. Chcą czuć się wolni, nawet jeśli jest to niemożliwe w praktyce.
W szkole cierpią męki na lekcjach wypełnionych powtórkami, gdyż klasa z każdą chwila upodabnia się do więzienia i to porównanie dotyczy całokształtu i ich życia. Pomimo to głęboka umiłowanie prawdy i wiedzy ożywia serce ascendentalnego Strzelca. Jeżeli tylko pozostawi się im swobodę w poszerzaniu horyzontów myślowych i niczym nie skrępowane zaspokojenie wrodzonej ciekawości, wielu z nich zostaje wybitnymi wykładowcami akademickimi i światłymi nauczycielami.
Strzelce maja ogromną zdolność do urządzania sobie dostatniego życia i cieszenia się nim i subtelnymi zbytkami, które zapewnia im zamożność i dobra pozycję społeczną.
Są oni również urodzonymi politykami, umieją się załapać "na posadę" i wykorzystać umiejętność wyolbrzymiania spraw dla własnych celów.
Ascendentalni Strzelcy są (podobnie jak Bliźnięta) zdolnymi naśladowcami - dlatego tez spośród nich wywodzi się wielu aktorów i parodystów.
Są idealistami. Charakterystyczny dla nich pełen pasji entuzjazm, może być równie dobrze inspirujący, jak i inspirowany. Osoby pod wpływem Strzelca mogą działać równie skutecznie w reklamie i dyplomacji, jak i są pobudzone w dążeniach religijnych, w działaniach artystycznych i w filozofii.
Lubią smak ryzyka i to zarówno w grze w "trzy karty" na ławce w parku jak i ostra grę na giełdzie czy maklerstwo. Szczodrość duszy Strzelców znajduje im wielu przyjaciół i wielbicieli, choć przejawiane czasem przez nich tendencje do przesady i samochwalstwa oraz nietaktowność zrażają do nich co bardziej wrażliwych.

 

źródło: sieć - kompilacja kompilacji ;) 

  • Like 3
  • Thanks! 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...