Jump to content

Ascendent BARAN


arabika
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Administrator

ASCENDENT W BARANIE
Urodzeni z tym ascendentem lubią nowatorskie przedsięwzięcia i cieszy ich zwycięstwo. Większość ascendentalnych Baranów jest odważna i śmiała, z ochotą próbuje wszystkiego... przynajmniej raz.
Aktywność usposobienia kreuje ich na wyróżniających się pracowników i entuzjastów sportu.
Większość z nich ma tak dużo naturalnej energii, że jeśli nie uda się dla niej znaleźć właściwego ujścia w konstruktywnym działaniu - staje się kłopotliwa. Jeśli nie mają dostatecznej ilości zajęć o charakterze fizycznym są kapryśne i awanturnicze.
Generalnie ascendentalne Barany są mądre i miewają zdolności z dziedziny mechaniki. Dzięki tym właśnie zdolnościom i swej dużej energii wywodzący się spośród nich inżynierowie i producenci są znakomici.
Mają skłonność do traktowania każdego osobistego doświadczenia jako coś w rodzaju wyzwania lub przygody.
Ich entuzjazm jest zwykle bezgraniczny, czego konsekwencją jest ograniczona możliwość dostrzeżenia właściwych wymiarów spraw, co doprowadza często do niefortunnych skutków.
To, co inni znoszą z trudnością, to właściwa Baranom energia i skłonność do optymizmu, które powodują że odnoszą sukcesy.
Namiętne i idealistyczne usposobienie czyni z ludzi urodzonych pod tym znakiem odważnych żołnierzy, entuzjastycznych kochanków i niezwykłych artystów w wielu dziedzinach.
Ich natychmiastowy, popędliwy sposób reagowania na wszystko prowadzi do sytuacji i układów, których często żałują, ale także stwarza okazje do zadowolenia z wielkiej różnorodności prób i doświadczeń na drodze życia.
Ascendentalne Barany mogą w swoim życiu doznać tak wielu doświadczeń i przygód, że innym starczyłoby ich na dwie lub trzy jego długości.

 

źródło: sieć, kompilacja kompilacji ;)  

  • Like 3
  • Super 1
  • Thanks! 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Administrator

Ascendent w Baranie:
Gwałtowni, ambitni, ruchliwi, niecierpliwi, zawsze w pośpiechu, by gonić przez życie, ludzie ci mogą być nieco irytujący.

Jeśli Mars znajduje się w Rybach, Raku lub jednym ze znaków ziemskich, te energiczne cechy mogą być bardziej umiarkowane.

Jednoznaczna bezpośredniość Słońca w Baranie, która może wydawać się tak ofensywna, intensywna i na nikogo nie zważająca, jest często u osób z ASC w Baranie nieco stonowana. Niemniej jednak i oni czerpią z ducha przedsiębiorczości Barana, wykazując czasem jeszcze większą dynamikę niż ludzie ze Słońcem w tym znaku.

 

źródło: pp. S.Arroyo

  • Like 2
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...