Skocz do zawartości

Przebieg spotkania


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User_

Spotkanie zapoznawcze z Panem, ktory mi się już wcześniej podobał. Mam mega stresa, ale się nie poddaje. 

 

Jak przebiegnie spotkanie

 

8 denarow +8 mieczy+7 denarow+2 bulaw

 

Widze tutaj dwie opcje 

 

Nie dojdzie do spotkania z powodu jakiś obowiązków w pracy. Ewentualnie spotkanie dojdzie do skutku, ale przez leki i blokady będzie szlo bardzo mozolnie i ciężko. 

 

Jak będzie wyglądała znajomość w następnym miesiącu? 

 

Z przełożenia

Kaplanka+król bulaw+król pucharow 

 

X pucharow+AS bulaw+3 bulaw 

 

Jakieś nowe dynamiczne początki. Może pojawić się chemia oraz jakieś zadowolenie że wspólnych spotkań. 

 

Jakie są szanse na relacje

 

Królowa Bulaw+Król Bulaw+ paź bulaw+3 denarow

 

Wygląda na wzajemne zainteresowanie. Nowe początki, ale o trwałym gruncie, inwestowanie w budowanie relacji 

 

Trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
2 godziny temu, Moonmimka napisał:

Spotkanie zapoznawcze z Panem, ktory mi się już wcześniej podobał. Mam mega stresa, ale się nie poddaje. dlaczego masz stresa?

 

Jak przebiegnie spotkanie

 

8 denarow +8 mieczy+7 denarow+2 bulaw

Dojdzie ale być może w późniejszym terminie. 2 buław to początek. Idź ponieważ taka radę niesie 8 mieczy, może być mozolnie, może nudno, ale pójść nie zaszkodzi :) Na resztę ci nie odpowiem, najwyżej po spotkaniu :))))

Widze tutaj dwie opcje 

 

Nie dojdzie do spotkania z powodu jakiś obowiązków w pracy. Ewentualnie spotkanie dojdzie do skutku, ale przez leki i blokady będzie szlo bardzo mozolnie i ciężko. 

 

Jak będzie wyglądała znajomość w następnym miesiącu? 

 

Z przełożenia

Kaplanka+król bulaw+król pucharow 

 

X pucharow+AS bulaw+3 bulaw 

 

Jakieś nowe dynamiczne początki. Może pojawić się chemia oraz jakieś zadowolenie że wspólnych spotkań. 

 

Jakie są szanse na relacje

 

Królowa Bulaw+Król Bulaw+ paź bulaw+3 denarow

 

Wygląda na wzajemne zainteresowanie. Nowe początki, ale o trwałym gruncie, inwestowanie w budowanie relacji 

 

Trzymajcie kciuki

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Konkretnie to jak będzie seks to będzie ciąg dalszy. Nie trzeba zaraz na pierwszym spotkaniu ale i czekanie np. miesiąc spowoduje że się facet zmęczy gadaniem, zabieganiem a z seksu nic.  Wychodzenie do niego w Kapłance - dystans, niedostępność, spowoduje że pan w następnym miesiącu się oddali - karty As buław i 3 buławy.

 

3 godziny temu, Moonmimka napisał:

Jakie są szanse na relacje

 

Królowa Bulaw+Król Bulaw+ paź bulaw+3 denarow

Przy seksie, tu Królowa i Król buław wskazuje na dopasowanie seksualne, jest relacja. Karta Paź buław też wskazuje na seks, szczególnie w tym układzie z kartami go poprzedzającymi. Jest tu iskrzenie i przyciąganie między wami. 

3 denary budowanie podstaw do związku, dokładniejsze poznawanie się, dopracowywanie relacji, wspólne plany. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
19 godzin temu, Moonmimka napisał:

 

8 denarow +8 mieczy+7 denarow+2 bulaw

Wg mnie do spotkanie nie dojdzie... same karty wstrzymania wyszły I przeciąganie w czasie. 

 

Jak będzie wyglądała znajomość...

O czymś nie wiesz.... może pojawić się inny Pan... A może Pan ma Pana ? 

19 godzin temu, Moonmimka napisał:

 

X pucharow+AS bulaw+3 bula

10 pucharów jest karta rodziny, ale także szczęścia... niekiedy natomiast pokazuje rodzinę ale nie nasza tylko osoby na którą stawiamy karty... widać wygladanie za czymś nowym. O ile asbulaw mówi o wszelakiej aktywności czyli znajomość na pewno się rozwinie o tyle 3 bulawy mówią jednak o patrzeniu za czymś nowym.. odległym. W.przyszlosc. 

19 godzin temu, Moonmimka napisał:

 

Z przełożenia

Kaplanka+król bulaw+król pucharow 

 

16 godzin temu, anhana napisał:

Jakie są szanse na relacje

 

Królowa Bulaw+Król Bulaw+ paź bulaw+3 denarow

Widać dopasowanie I szansę na rozwój. Ale paź mówi raczej o tym że musicie razem coś przeżyć czegoś doświadczyć czegoś się nauczyć 3 denarow. Bardziej ta relacja jest po coś niż dla stworzenia związku. 

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
39 minut temu, Moonmimka napisał:

Do spotkania doszło, ale sprawy mogą się powolnie rozwijać, bo Pan jest po przejściach. 

A tak ogólnie było mega sympatycznie. 

To zaraz zerknę na resztę ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Jak przebiegnie spotkanie:

Też uważam, że do spotkania w odpowiednim terminie nie dojdzie, możliwe, że przez sprawy zawodowe/ogólna zajętość, może być przeniesienie na późniejszy termin w 7 monet i 2 buław (też oddalenie i zastanowienie się nad odpowiednim terminem).

Następny miesiąc:

10 kielichów - dla mnie dość precyzyjnie wskazuje na związek, ja bym dodatkowo się nie dopytywała ;)

No i widać postępy  (3 buław) w płaszczyźnie seksualnej (same buławy, no i biorąc pod uwagę Królową iKrola Buław, As Buław - myślę, że powinno do tego dojść, z resztą paź Buław - to propozycja lub pierwsze wspolne, jak wskazują karty dworskie, doświadczenie), razem tego chcecie i powinno być namiętnie :)

Co do kart z przełożenia, myślę, że tajemniczo możesz rozpatrywać jeszcze jednego pana, jak możliwego kandydata na relacje. Tak... Na wszelki wypadek :)

Powodzenia i miłości życzę ;)

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość anhana
W dniu 27.05.2019 o 23:39, Moonmimka napisał:

Jak będzie wyglądała znajomość w następnym miesiącu? 

 

Z przełożenia

Kaplanka+król bulaw+król pucharow

 

X pucharow+AS bulaw+3 bulaw - 

 

W pozytywie- ta znajomość da ci spelnienie, emocjonalne i nowe perspektywy w życiu uczuciowym.

Bo Pan nie ma rodziny? Żony? W sensie nie ma tutaj osób trzecich?

 

Jakie są szanse na relacje

 

Królowa Bulaw+Król Bulaw+ paź bulaw+3 denarow- 

 

Szanse są przede wszystkim na romans, flirt, być może coś bardziej niezobowiązującego, ponieważ dominują bulawy,  ale nadal z potencjałem

 

Trzymajcie kciuki

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...