Skocz do zawartości

Spotkanie


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

 Aura początkowa (x1) gwiazda - będzie emocjonalnie,

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) paź buław - widzę w tym jakaś szanse, liczę na to, ze osiągnę swoje cele.

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) paź mieczy - będzie nerwowo, z naciskiem na komunikacje, będą rozmowy o emocjach bo as znajduje się tuż pod

Niespodziewane (x1) as kielichów- bedzie bardziej emocjonalnie niż mogłabym się tego spodziewać

Wynik (x3) smierć świat słońce - wprowadzi to zmiany do naszej znajomosci, ale to tez będzie zakończenie pewnego cyklu, zakończenie znajomosci, co pozostawi jakieś przyjemne odczucia.                                 Spotykamy się z panem po przerwie, wiec nie jest to początek znajomosci a raczej jej koniec :) 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Jeśli jak piszesz to koniec waszej znajomości to karty na wyniku wskazują że każde pójdzie w swoją stronę. Karta Świat to skupienie się na swoich sprawach. Jest szansa na zmianę, dogadanie się. Omówienie pewnych spraw a raczej ich wyjaśnienie ale z podejściem ze chcecie kontynuować waszą relację, czyli obydwoje idziecie na jakieś ustępstwa, wtedy będzie zmiana na lepsze i zapanuje lżejsza, przyjemniejsza atmosfera. Jeśli będziesz odczuwać napięcie - karta Pazia mieczy i zechcesz wygarnąć panu co myślisz, albo czego od niego oczekujesz, to niepotrzebnie się zdenerwujesz i nic nie osiągniesz. Chyba ze chodzi właśnie o powiedzenie mu co myślisz.

Twoje napięcie spowoduje że pan się zamknie i nie będzie konstruktywnej rozmowy.

Może warto podejść do tego trochę na luzie, nie że lekceważąco czy z dystansem, ale z uśmiechem. Taki promienny uśmiech /karta Słońce/ potrafi zdziałać cuda, chyba że pan to wyjątkowy mruk, czy ma o coś żal i się sfochował, to w tej sytuacji Ty i tak zostajesz w pozytywnym nastroju. 

Jest tu karta Asa pucharów więc macie duży kredyt od losu i dobre prognozy, szansę na poprawę. Szkoda to zepsuć poprzez nerwy,  szczególnie że opierasz się tu na emocjach a nie na faktach. Masz swój punkt widzenia, nie widzisz, nie masz szerszego oglądu sprawy która to jest pozytywna a nie tak jak odczuwasz negatywna.  Karta Gwiazda oznacza uzdrowienie i przy karcie Asa pucharów wskazuje na sprzyjające warunki od losu, może pość za tym że macie/dostajecie dobrą energię i podejść do tego spotkania pozytywnie. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Gość anhana
W dniu 28.05.2019 o 03:39, SooYoung napisał:

Jeśli jak piszesz to koniec waszej znajomości to karty na wyniku wskazują że każde pójdzie w swoją stronę. Karta Świat to skupienie się na swoich sprawach. Jest szansa na zmianę, dogadanie się. Omówienie pewnych spraw a raczej ich wyjaśnienie ale z podejściem ze chcecie kontynuować waszą relację, czyli obydwoje idziecie na jakieś ustępstwa, wtedy będzie zmiana na lepsze i zapanuje lżejsza, przyjemniejsza atmosfera. Jeśli będziesz odczuwać napięcie - karta Pazia mieczy i zechcesz wygarnąć panu co myślisz, albo czego od niego oczekujesz, to niepotrzebnie się zdenerwujesz i nic nie osiągniesz. Chyba ze chodzi właśnie o powiedzenie mu co myślisz.

Twoje napięcie spowoduje że pan się zamknie i nie będzie konstruktywnej rozmowy.

Może warto podejść do tego trochę na luzie, nie że lekceważąco czy z dystansem, ale z uśmiechem. Taki promienny uśmiech /karta Słońce/ potrafi zdziałać cuda, chyba że pan to wyjątkowy mruk, czy ma o coś żal i się sfochował, to w tej sytuacji Ty i tak zostajesz w pozytywnym nastroju. 

Jest tu karta Asa pucharów więc macie duży kredyt od losu i dobre prognozy, szansę na poprawę. Szkoda to zepsuć poprzez nerwy,  szczególnie że opierasz się tu na emocjach a nie na faktach. Masz swój punkt widzenia, nie widzisz, nie masz szerszego oglądu sprawy która to jest pozytywna a nie tak jak odczuwasz negatywna.  Karta Gwiazda oznacza uzdrowienie i przy karcie Asa pucharów wskazuje na sprzyjające warunki od losu, może pość za tym że macie/dostajecie dobrą energię i podejść do tego spotkania pozytywnie. 

Tzn ja nie będę nic panu wyrzucać, to bardziej chodzi o wyjaśnienie. Ja jeszcze pomyślałam, ze gwiazda może mówić o spotkaniu w późniejszym terminie. Ale 3 arkana wielkie na wyniku tez pokazują, ze to może być ważne wydarzenie. Chociaż widać, ze to kończące bo są arkana końca cyklu ;p słońce mi zawsze pokazuje miłe wydarzenia ale mało trwałe 

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Z aury wynika, że może będzie nadzieja na inny kontekst spotkania - bardziej romantyczny, lub z nadzieją na takie wiesz, najlepsze możliwe ukończenie, trochę w marzycielkich klimatach to będzie, to że trochę tak chciałabyś odrodzenia byłego zainteresowania też widać w Paziu Buław - oczekujesz flirtu, promyczkow chemii, żeby tak trochę skrzyło.

Tak naprawdę przegadacie sobie sprawę racjonalnie, to będzie dobra szansa wszystko wyjaśnić i przegadać, chociaż momenty spięcia i odrobinę krytyki w tym też się spodziewaj (paź mieczy).

To niespodziewane - to rzeczywiście może być nadwrażliwość na tą rozmowę, krytykę, możesz bardzo przeżywać.

W kartach wynikowych widzę zamknięcie konieczne tej sprawy, nie powróci już, zostaniecie na dobrych terminach:

Śmierć odczytuje jak koniec i transformacja relacji, w której zniknie wszystko niepotrzebne, Świat - koniec, podsumowanie, wybaczenie wszystkiego że Sloncem:  jest szansa na pozostanie na zasadach przyjacielskich, utrzymanie niezobowiązującego kontaktu, sprawa będzie jasna, jakichś przykrych wspomnień i czegoś nie przegadanego nie zostanie.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Aura początkowa (x1) gwiazda - przyjemne spotkanie może przy jakimś drinku

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) paź buław -  że będzie się działo, rozmowy, wymiana zdań

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) paź mieczy -jakaś większa wymiana zdań może nie ostra ale taka dyskusja światopoglądowa

Niespodziewane (x1) as kielichów- może Ci bardziej na tym zależeć bardziej niż Ci się wydaje

Wynik (x3) smierć świat słońce - spotkanie się opóźni albo zostanie odwołane

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość anhana
W dniu 28.05.2019 o 02:30, anhana napisał:

 Aura początkowa (x1) gwiazda - będzie emocjonalnie, - było emocjonalnie, ale też to spotkanie nastąpiło miesiąc od propozycji, więc mogła ta gwiazda to pokazać

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) paź buław - widzę w tym jakaś szanse, liczę na to, ze osiągnę swoje cele- no liczyłam, chyba tylko na to, że powiem to co mam do powiedzenia, czyli w gruncie rzeczy, że przejmę inicjatywę. 

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) paź mieczy - będzie nerwowo, z naciskiem na komunikacje, będą rozmowy o emocjach bo as znajduje się tuż pod- dokładnie tak było, nerwowo było, ale też dość chłodno momentami

Niespodziewane (x1) as kielichów- będzie bardziej emocjonalnie niż mogłabym się tego spodziewać- dokładnie, jednak miałam też poczucie dużego wsparcia po drugiej stronie, 

Wynik (x3) smierć świat słońce - wprowadzi to zmiany do naszej znajomości, ale to tez będzie zakończenie pewnego cyklu, zakończenie znajomości, co pozostawi jakieś przyjemne odczucia. Zakończenie, zdecydowanie i to dosłownie z poczuciem, że już wszystko zostało w pewnym sensie osiągnięte (Świat), że coś przeminęło i było to nieuniknione (Śmierć), ale wszystko w takim tonie przyjacielskim, ale też nie do końca beztroskim jak to czasami słonce pokazuje.       

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...