Skocz do zawartości

Do końca sierpnia relacja


exclusive

Rekomendowane odpowiedzi

Zastosowałam układ prosty

3 karty równolegle do siebie.

Czas do końca sierpnia 2019

 

Pytanie: jak sie ułoży moje małżeństwo do końca sierpnia 2019

 

10 pucharów, król buław, 6 pucharów

 

10 pucharów na początku świadczy właśnie o problematycznej sytuacji miedzy nami, jest źle, ale jest następnie działania męża, inicjatywa król buław i inicjatywa z jego strony do powrotu do relacji 6 pucharów

 

Jak wy to widzicie?

 

Proszę o interpretacje

Edytowane przez exclusive
Bledy
Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Mozliwe, że w ciągu tych 3 miesięcy nastąpi poprawa jesli jest źle teraz, możliwy powrót , mieszkanie razem , ale on na pewno będzie dominował w tym wszystkim i do niego należy inicjatywa. Silnie się zaznacza w tej relacji, moze byc niekiedy gorączkowo lub   coś wypominać ale ogólnie nie wygląda to źle. 

Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Mam wrażenie, że sytuacja się ułoży. Pan powróci z własnej inicjatywy, kiedy już za tęskni za tym, co było już między Wami wcześniej. Nostalgia oraz pociąg seksualna sprowadza go do domu. 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Partner będzie wyciągał sprawy z przeszłości. Co ci dał, jak byłaś od niego zależna/według niego/ finansowo i ile was, czy jego kosztowało wasze wspólne życie, karta 10 pucharów. 

Wiem że karty ładne i na pierwszy rzut oka pozytywne, ale to co wprowadza niepokój to działania Króla buław. To typ kierownika, szefa który ma wszystko pod kontrolą, musi sprawdzić co się dzieje na jego terenie. Następna karta 6 pucharów przedstawia chłopaka dającego puchar dziewczynce - czyli to co było dane, bo karta ta wskazuje na wydarzenie z przeszłości. 

Pozytywna interpretacja że będzie wspominanie miłych chwil, ale za 6 pucharów nie idzie działanie. 

 

Może postaw większy rozkład, jakiś całościowy na dalszą sytuację, jak się potoczy wasze małżeństwo. 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Rozkład na rozwój związku już zrobiłaś, więc może więcej nie pytać o uczucia, a dowiedzieć się co robić z waszą sytuacją.

Potem na trochę odpocząć od kart, za to zacząć działać.

Tutaj masz rozkłady na poszukiwanie drogi rozwiązanie problemów. Dobre są te z pierwszego postu, ale  sama wybierz który rozkład który do Ciebie przemawia. 

 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...