Skocz do zawartości

Czerwiec Zakrętka


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - 9 monet - niczego mi nie zabraknie, będę dobrze się czuć sama w swoim towarzystwie 

Praca - 3 buławy 9 monet - plany na przyszłość które będą miały przynieść lepsze finanse 

Finanse - 10 pucharów - jak zabraknie będę mogła chodzić na obiadki do rodziny 

Uczucia - Król pucharów Giermek pucharów - poważny pan z nowym uczuciem 

Zdrowie - Kapłan - mam diagnostykę związana z nietolerancja i wizytę u endokrynologa w sprawie kortyzolu 

Otoczenie - Król mieczy As pucharów - nie wiem czemu ale obawiam się ze to moje eks albo ten nowy Pan 

Siłowanie - 9 pucharów - spokojnie będę realizować swoje treningi może mniej będę ćwiczyć a więcej korzystać z przyjemności w plenerze 

Niespodzianka - Sąd 3 monety - jakaś propozycja pracy, dodatkowe pieniądze

Robic - 7 buław - być asertywna, bronić swoich poglądów 

Czego nie robić - Król buław Mag - nie dać się uwieść temu seksownymi typowi który ma ogromny urok, dużo panów w tym

miesiacu 

Rada - 9 buław Król bulwa - jak wyżej 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura - 9 monet -  Będzie ok, zadowolenie, możesz jednak czuć że czegoś Ci brak lub kogoś.

Praca - 3 buławy 9 monet - Bardzo fajne karty, fajne widoki na przyszłość, plany i zadowolenie finansowe :)

Finanse - 10 pucharów - Uważam, że będzie dobrze ;)

Uczucia - Król pucharów Giermek pucharów -  Niewykluczone, że pojawi się pan z poważnymi zamiarami. 

Zdrowie - Kapłan - dobra karta na zdrowie, lekarz Ci pomoże :)

Otoczenie - Król mieczy As pucharów - Może odetniesz się od jakiegoś faceta.

Siłowanie - 9 pucharów - da Ci dużo satysfakcji i radości :)

Niespodzianka - Sąd 3 monety - Może być dodatkowa kasa, albo znajomość z kimś, może być ktoś z przeszłości.

Robic - 7 buław - być asertywna, bronić swoich poglądów Czego nie robić - Król buław Mag -no nie dać się zbajerować Królowi Buław :P

Rada - 9 buław Król bulwa - zachować dystans wobec facetów.

 

Dobrego czerwca ! ;)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, zakretka23 napisał:

Aura - 9 monet - miły miesiąc. Radosny może też zainwestjuesz w siebie lub coś sobie kupisz ładnego 

Praca - 3 buławy 9 monet - szkolenia inwestycje w siebie i lepsze perspektywy na przyszłość 

Finanse - 10 pucharów -stabilnie bardzo dobrze może kupisz coś do domu

Uczucia - Król pucharów Giermek pucharów -ktoś może z Tobą flirtowac 

Zdrowie - Kapłan - wybierzesz się do lekarza i to będzie bardzo dobry specjalista 

Otoczenie - Król mieczy As pucharów - ktoś się chyba pojawi dość potencjałowy w sferze uczuc

Siłowanie - 9 pucharów - ogólnie dobrze na pewno da Ci dużo radości 

Niespodzianka - Sąd 3 monety - jakaś propozycja pracy lub dodatkowy pieniądz 

Robic - 7 buław - bronić swojej pozycji 

Czego nie robić - Król buław Mag - nie dominować 

Rada - 9 buław Król bulwa - trochę wyhamować

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
 
 
 
W dniu 1.06.2019 o 08:19, zakretka23 napisał:

Aura - 9 monet - Stabilna sytuacja, zadowolenie z samej siebie. Czas dobrobytu i satysfakcji, chociaz w pojedynke.

Praca - 3 buławy 9 monet - trzeba dzialac, podjac odwazne kroki, aby uzyskac satyskacje finansowa.

Finanse - 10 pucharów - pelnia szczescia, nie bedziesz narzekala. Mozliwe, jakies pieniadze od rodziny albo dla rodziny.

Uczucia - Król pucharów Giermek pucharów - zakochany Pan, z ktorym bedziesz na etapie randkowania

Zdrowie - Kapłan - mam diagnostykę związana z nietolerancja i wizytę u endokrynologa w sprawie kortyzolu 

Otoczenie - Król mieczy As pucharów - Jakies emocje pojawily sie przy pewnym Panu. Mozliwe, ze uczucie jeszcze sie wyschlo.

Siłowanie - 9 pucharów - ja srednio widze tutaj cwiczenia. Chyba teraz zajmiesz sie sprawami towarzyskimi niz bieganiem na silke. 

Niespodzianka - Sąd 3 monety - praca w jakiejs firmie, ktora jest prowadzona przez rodzine. Ewentualnie jakis powrot relacji z osoba, z ktora kiedys gdzies pracowalas lub sie uczylas.

Robic - 7 buław - być asertywna, bronić swoich poglądów - zgadzam sie 

Czego nie robić - Król buław Mag - patrzec na czyny, a nie na kazde ladne slowa. Jakis Pan bedzie mial ochote na seks, ale niekoniecznie relacje.

Rada - 9 buław Król bulwa - Kierowac sie doswiadczeniami, ktore kiedys Ciebie poturbowaly. Podchodzic ostroznie do tego Pana, co bedzie uwodzicielski i bardzo aktywny.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2019 o 08:19, zakretka23 napisał:

Aura - 9 monet - Będziesz czuć się atrakcyjnie i pewnie siebie

Praca - 3 buławy 9 monet - Nowe, lepsze perspektywy

Finanse - 10 pucharów - pieniedzy nie zabraknie

Uczucia - Król pucharów Giermek pucharów - nowe uczucie, nowy pan

Zdrowie - Kapłan - mam diagnostykę związana z nietolerancja i wizytę u endokrynologa w sprawie kortyzolu 

Otoczenie - Król mieczy As pucharów - Możliwe, że jakiś pan do tej pory chłodny nagle się obudzi

Siłowanie - 9 pucharów - będziesz z siebie bardzo zadowolona

Niespodzianka - Sąd 3 monety - albo szkolenie

Robic - 7 buław - być asertywna, bronić swoich poglądów 

Czego nie robić - Król buław Mag - nie dać się uwieść temu seksownymi typowi który ma ogromny urok, dużo panów w tym

miesiacu 

Rada - 9 buław Król bulwa - jak wyżej 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Aura: dobre zdrowie, poczucie komfortu i zadowolenie materialnym stanem rzeczy;

Praca: widać, że planujesz/rozpoczynasz coś, co przywiedzie cię do materialnego sukcesu :)

Finanse: zadowolenie, może cos pójdzie

na sprawy, związane z rodzina;

Uczucia: taki wrażliwy, ciepły pan będzie z tobą flirtować, mówić komplementy i ogólnie przyjemne rzeczy :)

Zdrowie: mogła zaznaczyć się pomoc specjalisty, może będzie ci wskazana jakaś dieta - Kaplan może też zaznaczać diety/post;

Otoczenie: inny pan może być powodem mocnych emocyj, też mogła zaznaczyć się szansa na nowe uczucie;

Siłowanie: będzie dla ciebie źródłem radości i przyjemnych emocyj, a może być tak, że tymczasowo zostawisz dla czegoś bardziej przyjemnego? :)

Niespodzianka: nowy poziom w czymś, nowa faza, jako że 3 monet -, to kojarzy się z dobrze zaliczonym egzaminem, postępem w pracy może zaoferują ci umowę na lepszych zasadach?, w jakichś sprawach, którym poświęcasz sporo wysiłku/się uczysz, udoskonalasz :) 

Robic: walczyć o swoje ostro, nie poddawać się;

Nie robić: nie dawać sobą rządzić, manipulować twoimi decyzjami, to może byc konkretna osoba z otoczenia;

Rada: być ostrożną i niezbyt ufać powyżej wymienionej osobie

Milego miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pierwsze karty aura praca finanse głównie pokazały, ze było na bogato, dużo zakupów, zabiegów itd. 

Uczucie pojawił się pan który chciał mnie za partnerek ale był tak upierdliwy ze nie mogłam tego znieść, za bardzo chciał zmienić mi życie bez zainteresowania się czy mnie to odpowiada. Szkoda tylko apartamentu nad morzem, ale nie mogłabym się przełamać fuuu mam obrzydzenie do kolesi tyranów.

Zdrowie badania które są w normie. 

Otocznie a tutaj kręcił się dwóch zakochanych. 

Silownie trening regularnie, ale zrezygnowałam z porannych treningów weekendowych na rzecz biegania po lesie oraz spędzanie czasu w bikini na leżaku. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...