Skocz do zawartości

Co dobrego do końca sierpnia


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Jako już czuję głębokie rozczarowanie we wszystkim co robię i co mnie otacza, chce mi się zobaczyć chociaż jakiś promyczek nadziei :)

Sprawiedliwość + Król Kielichów + 10 monet + Cesarzowa + Gwiazda 

Dobre, spokojne relacje rodzinne, równowaga między nami, mąż może udzielać więcej uwagi, przez co rozkwitnie - dosłownie. W sprawiedliwości pomyślała bym na załatwienie spraw urzędowych, ale w tym połączeniu widzi mi się bardziej małżeństwo.

Cesarzowa z 10 monet może wskazywać na ciążę - jako że temat z matką i dzieckiem przegrywa się na obrazku.

Wszystkie karty też by mi się kojarzyły z uzdrowianiem, i jako że w maju rozpoczęłam przygodę z reiki - to z tym drugim stopniem, ale mąż wyraźnie poprosił poczekać ze względu na plany wakacyjne i finansowe, także wątpię się, że to. Ale dobre zdrowie może być.

 

Z góry dziękuję bardzo wszystkim, kto spojrzy!:bukiet:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Willow napisał:

Jako już czuję głębokie rozczarowanie we wszystkim co robię i co mnie otacza, chce mi się zobaczyć chociaż jakiś promyczek nadziei :)

Sprawiedliwość + Król Kielichów + 10 monet + Cesarzowa + Gwiazda 

Dobre, spokojne relacje rodzinne, równowaga między nami, mąż może udzielać więcej uwagi, przez co rozkwitnie - dosłownie. W sprawiedliwości pomyślała bym na załatwienie spraw urzędowych, ale w tym połączeniu widzi mi się bardziej małżeństwo.

Cesarzowa z 10 monet może wskazywać na ciążę - jako że temat z matką i dzieckiem przegrywa się na obrazku.

Wszystkie karty też by mi się kojarzyły z uzdrowianiem, i jako że w maju rozpoczęłam przygodę z reiki - to z tym drugim stopniem, ale mąż wyraźnie poprosił poczekać ze względu na plany wakacyjne i finansowe, także wątpię się, że to. Ale dobre zdrowie może być.

 

Z góry dziękuję bardzo wszystkim, kto spojrzy!:bukiet:

Wydaje mi się, że ktoś sprawi Ci prezent lub niespodziankę. Coś bardzo wartościowego lub bardzo ładnego co Cię ucieszy i doda pewności siebie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Moje pierwsze skojarzenie to ciąża, może po jakimś leczeniu czy konsultacjach lekarskich - stąd Sprawiedliwość :) Cesarzowa wiadomo kobitka w ciąży, Gwiazda jako stan błogosławiony, 10 Monet jako pełna rodzinka. Wszystkiego dobrego Kochana, niech tak się stanie :1s_n:

Drugie skojarzenie- może stworzysz własną działalność - też mi te karty na to wyglądają :) Sprawiedliwość jako wszelkie sprawy formalne :) 10 Monet - własna firma. Gwiazda to faktycznie uzdrawianie :)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Gość anhana
W dniu 1.06.2019 o 15:31, Willow napisał:

Jako już czuję głębokie rozczarowanie we wszystkim co robię i co mnie otacza, chce mi się zobaczyć chociaż jakiś promyczek nadziei :)

Sprawiedliwość + Król Kielichów + 10 monet + Cesarzowa + Gwiazda 

Dobre, spokojne relacje rodzinne, równowaga między nami, mąż może udzielać więcej uwagi, przez co rozkwitnie - dosłownie. W sprawiedliwości pomyślała bym na załatwienie spraw urzędowych, ale w tym połączeniu widzi mi się bardziej małżeństwo.

Cesarzowa z 10 monet może wskazywać na ciążę - jako że temat z matką i dzieckiem przegrywa się na obrazku.

Wszystkie karty też by mi się kojarzyły z uzdrowianiem, i jako że w maju rozpoczęłam przygodę z reiki - to z tym drugim stopniem, ale mąż wyraźnie poprosił poczekać ze względu na plany wakacyjne i finansowe, także wątpię się, że to. Ale dobre zdrowie może być.

 

Z góry dziękuję bardzo wszystkim, kto spojrzy!:bukiet:

Powiedziałabym, ze czeka cię okres spokoju, spełnienia, miłości na polu związkowo-rodzinnym. Bedziesz się czuła doceniona jako kobieta, sprawiedliwość kojarzy mi się ze stabilnością, to jest coś na co wiele lat pracowałaś, pozytywny okres. Przyszła mi na myśl ciąża? Szczególnie gdy zobaczyłam gwiazdę na koniec. Jeśli nie, to po prostu cieszenie się kobiecością, stabilnością, dużo miłości i spełnienia. I tez pomyślałam o własnej firmie, cesarzowa plus 10 monet- nie wiem, może odpłatne wróżby? Planujesz coś takiego?

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, anhana napisał:

I tez pomyślałam o własnej firmie, cesarzowa plus 10 monet-

 

W dniu 1.06.2019 o 17:37, Lianna napisał:

może stworzysz własną działalność

Teraz na pewno nie mogę myśleć o jakiejkolwiek własnej działalności z powodów urzędowych. I to jeszcze długo w takim stanie zostanie... Ciąży bym prędzej się spodziewała :) Lub tego prezentu :))

Dziękuję wam, dziewczyny!:bukiet3i:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Ładne masz te karty, taki spokój w nich.

Po załatwieniu pewnych formalności pojawi się szansa na spokojne, stabilne , szczęśliwe życie. Może chodzić o dom, małżeństwo, sytuację rodzinną.

Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2019 o 15:31, Willow napisał:

Sprawiedliwość + Król Kielichów + 10 monet + Cesarzowa + Gwiazd

Sprawy urzędowe się zaznaczają, być może dotyczą Twojego małżeństwa lub Twojej rodziny. Będziesz bardzo aktywna i zaradna, jeżeli to są jakieś kłopoty lub trudne sprawy urzędowe to sobie z nimi świetnie poradzisz.

Odnośnik do komentarza

Zaznaczają się sprawy urzędowe związane z majątkiem, domem rodzinnym. Ewentualnie zakładanie własnej działaności i dużo spraw z tym związanych. Działalność związana z pasja. Po za tym widać Ciebie jako realizująca się, spełniona kobieta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...