Skocz do zawartości

eks mąż i zombi w jasnej sali


neliats

Rekomendowane odpowiedzi

zasypialam i budzilam sie co chwile z przerażenia, znowu kontynuacja tego snu, nie wiem czy to zombi, ale pojedyncze osoby, kobiety i mezczyzni, o ladnym wygladzie z tym ze jakby roboty, nie mozna nawiazac relacji, dziwnie zachowywali sie przechodzac przygladajac sie, czulam paniczny lęk. Oni miedzy soba takze nie komunikowaly sie, tylko byly razem i jakby zaprogramowani. Obok stał były mąż, podeszlam do niego proszac o pomoc, (w zyciu nie poprosze jego o pomoc) on nie reagowal, po prostu stal, jakby byl czescia tych dziwnych ludzi zombie. Pomieszczenie bylo jasne, wysokie kolumny przestrzenne, jeden z zombi podszedl i zamachnal czyms metalowym, czulam ze to kosa, wczesniej uciekalam przed nimi, teraz stalam przy scianie i wiedzialam ze nie ma sensu uciekac, z przerazenia obudzilam sie zanim ten wysoki w kapturze (ubrany w jasnym kolorze) ściął moja głowę. Wczesniej we snie karmilam kury rzucajac im smaczny chleb przez okno a one lapczywie zjadaly wszystko. Reszte snow nie pamietam tylko widzę przeblyski a mialam sny przeróżne... Dawno koszmary mi sie nie snily... Wie moze ktos co ten sen oznacza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

obojętność do potęgi, we śnie potrzebujesz pomocy, nie masz skąd jej otrzymać, gotowa nawet poprosić kogoś, kogo nie chciałabyś prosić, pokazano ci, że w tłumie można być samotnym, te "zombi" ze sobą też nie kontaktowały się, strach przed obojętnością się rysuje, tyle, że jeżeli jest to zbitka różnych snów, to każdy mógł mówić o czymś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...