Skocz do zawartości

Czerwiec Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dom i rodzina- królowa buław, as denarów, 2 pucharów - będę bardzo aktywna i pojawi się szansa na porozumienie 

 

Relacja z mężem - paź denarów, 9 buław, cesarzowa - będzie ciężko jak widać, ale jakoś poradzę sobie

 

Praca - umiarkowanie, krol mieczy, śmierć, królowa denarów - niby jest dobrze, ale niepokoją mnie te karty:( może jestem przewrażliwiona... pomyślałam sobie, że umiarkowanie może pokazywać, że myślę, że dla mnie jest to troszkę za mało... w śmierci całkowita transformacja, a debatować jest niezależna. Mam miesięczny okres próbny, który właśnie w czerwcu się kończy, wiec może przedłużą

 

Efekty diety- paź pucharów, 4 denarów, as mieczy - może woda się zatrzyma w organizmie? Ale w 4 denkow widziałabym trzymanie się diety, a na koniec miesiąca wyszczuplenie

 

Efekty treningów - kochankowie, 4 pucharów, krol pentakli - no kurde! Chyba utyje!

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
1 godzinę temu, Iwka78 napisał:

 

Dom i rodzina- królowa buław, as denarów, 2 pucharów - będę bardzo aktywna i pojawi się szansa na porozumienie miło przyjemnie bedziesz wprowadzać dobry nastrój w domu 

 

Relacja z mężem - paź denarów, 9 buław, cesarzowa - będzie ciężko jak widać, ale jakoś poradzę sobie- bedziesz ostrożna, zadbasz bardziej o siebie niż o te relacje, możesz na początku wyjść z jakaś inicjatywa żeby załagodzić sytuacje,

 

Praca - umiarkowanie, krol mieczy, śmierć, królowa denarów - niby jest dobrze, ale niepokoją mnie te karty:( może jestem przewrażliwiona... pomyślałam sobie, że umiarkowanie może pokazywać, że myślę, że dla mnie jest to troszkę za mało... w śmierci całkowita transformacja, a debatować jest niezależna. Mam miesięczny okres próbny, który właśnie w czerwcu się kończy, wiec może przedłużą

Myśle ze po prostu bedziesz wypełniała swoje obowiązki najlepiej jak potrafisz, szykuje się jakaś korzystna zmiana, wiec obstawiałbym ze przedłuża ponieważ rozkład kończy królowa monet

Efekty diety- paź pucharów, 4 denarów, as mieczy - może woda się zatrzyma w organizmie? Ale w 4 denkow widziałabym trzymanie się diety, a na koniec miesiąca wyszczuplenie

Dalsze chudniecie ja tutaj widzę :)

Efekty treningów - kochankowie, 4 pucharów, krol pentakli - no kurde! Chyba utyje!- może nie bedziesz miała czasu czy coś, 4 kielichów widzę jako brak motywacji, wiec może o tym karty mówią ze jeśli zawezmiesz się to czeka cię dobry efekt (k denarów)

 

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: bardzo przyłożysz się do naprawienia relacyj, spokoju i harmonii w domu :) I napewno szansa na to będzie :)

Relacja z mężem: będziesz podejrzliwa do do jego propozycji i prezentów, możesz się opierać, być twarda.

Praca: myślę, że może chodzić o pracę na stałe, całkowite zatrudnienie: Umiarkowanie - to trwałość, lub umowa, bo łączą się tam 2 źródła wody, Król Mieczy - decyzja szefa o transformacji (Snierc) twojej pozycji zawodowej w tej firmie (Królowa Monet). Umiarkowanie i Królowa - jeszcze raz podkreślają stabilność pozycji :)

Efekty diety: waga będzie trzymać się stabilnie: lekki nadmiar wody w Paziu - potem schudnięcie w Asu, ale bez mocnych zmian: 4 monet

Efekty treningów: a mi tak się skojarzyło: może woda się i zatrzyma, ale też kształty będą bardzo ładne - monety - to ładne ciało, a król może dlatego, że królowa i Cesarzowa już się pojawiły ;)

Kochankowie - mogą akurat podkreślać atrakcyjność twojego wizerunku dla innych - bo to też wybór zgodnie z sercem, miłość romantyczna ;) Nie tylko zastanowienie się przed decyzją :)

Powodzenia i harmonii w czerwcu :)

Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina - dużo będzie się działo z Twojej inicjatywy, jakieś nowe pomysły na wspólnie spędzany czas, pogoda daje duże możliwości w tym temacie. 

Relacje z mężem - tutaj są jakieś propozycje, ale widać ze jesteś wobec niego bardzo ostrożna, gotowa do obrony, Cesarzowa nie da sobie w kasze dmuchać. 

Praca - jakieś spokojne zmiany w pracy na Twoja korzyść 

Dieta - musisz przetrzymac ten okres moim zdaniem będziesz trzymać wodę, albo jakieś wzdęcia się pojawia, nie zniechęcaj się bo gdy to zejdzie zobaczysz efekty diety 

Treningi - zniechęcisz się chyba właśnie tym ze możesz zalać się woda, ale w królu widzę powolne dążenie do celu. Kochankowie to takie niechęć mi się może dzisiaj nie pójdę ...ale nie poddajemy się walczymy o siebie :oklasky:

Trzymam kciuki za powodzenie ...efekty przyjdą w swoim czasie 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.06.2019 o 05:58, Iwka78 napisał:

 

Dom i rodzina- królowa buław, as denarów, 2 pucharów - będziesz chciała zrobić coś dla domu, kupić coś ładnego

 

Relacja z mężem - paź denarów, 9 buław, cesarzowa - możecie mieć problemy z dogadaniem się

 

Praca - umiarkowanie, krol mieczy, śmierć, królowa denarów - szykują się jakieś zmiany, może ktoś odejść albo zabrać Ci część obowiązków i dać je komuś innemu lub odwrotnie

 

Efekty diety- paź pucharów, 4 denarów, as mieczy - zatrzymanie wody lub pogorszenie się stanu zdrowia spowodowanego jakąś infekcją

 

Efekty treningów - kochankowie, 4 pucharów, krol pentakli - kurcze coś tu pójdzie nie tak jakbyś musiała z czego zrezygnować odpuścić?

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Dom i rodzina- królowa buław, as denarów, 2 pucharów -  Bardzo ładne karty, będziesz aktywna, może coś zmienisz w dekoracji domu? Powinno być miło i sympatycznie :)

 

Relacja z mężem - paź denarów, 9 buław, cesarzowa -  Chyba trochę zdystansujesz się wobec męża.

 

Praca - umiarkowanie, krol mieczy, śmierć, królowa denarów - Moim zdaniem całkiem spoko karty :) Początkowo spokojnie, w Mieczowym mógł Twój szef wyjść, dalej zmiana, czyli stała umowa. Na końcu Ty spełniona i zadowolona w Denarowej. Don't worry ! :)

 

Efekty diety- paź pucharów, 4 denarów, as mieczy - Będziesz się trzymać diety, coś schudniesz, ale niezbyt dużo ;)

 

Efekty treningów - kochankowie, 4 pucharów, krol pentakli - Może zaczniesz się innym podobać, stąd Kochankowie ? :) Faktycznie możesz się ciut zniechęcić, ale potem będziesz działać systematycznie.

 

Wszystkiego dobrego Kochana ! :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.06.2019 o 07:51, zakretka23 napisał:

 

Dieta - musisz przetrzymac ten okres moim zdaniem będziesz trzymać wodę, albo jakieś wzdęcia się pojawia, nie zniechęcaj się bo gdy to zejdzie zobaczysz efekty diety 

Treningi - zniechęcisz się chyba właśnie tym ze możesz zalać się woda, ale w królu widzę powolne dążenie do celu. Kochankowie to takie niechęć mi się może dzisiaj nie pójdę ...ale nie poddajemy się walczymy o siebie :oklasky:

Trzymam kciuki za powodzenie ...efekty przyjdą w swoim czasie 

 

No masz rację:( jakoś się zniechęcilam.... efektów nie widać...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Iwka78 napisał:

No masz rację:( jakoś się zniechęcilam.... efektów nie widać...

Przy tej pogodzie często mocno puchniemy ...ale warto pracować dalej nad swoim sprawnością ...trzymam kciuki ...nie poddajemy się ...walczymy o siebie :1s_c:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...