Skocz do zawartości

Bank


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zamknęłam konto i kartę kredytową. Oczywiście baby z tego banku robiły mi milion problemów zanim się zgodziły na zamknięcie tej karty bez konsekwencji. Aktualnie trwa wypowiedzenie. 

Pytanie do kart. Czy wszystko pozytywnie się zakończy w tej sprawie?

 

Wisielec XII, diabeł XV, słońce XIX dołożyłam królowa monet

 

Kurde ten wisielec o diabeł jakby to się coś ciągnęło na szczęście kończy słońce i królowa monet pozytywne karty. Obstawiam, że tak. Proszę o wasze rady. 

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza

Panie chyba próbowały przeciągnąć decyzję o zamknięciu konta, aby może szły dodatkowe opłaty za nieuzywanie rachunku. Sprawa była dla Ciebie jasna, więc postapilas rozsądnie jak przystało na Denarów. Nie ma co się obawiać, że się przypomną. 

Odnośnik do komentarza

Możesz dostać od banku  propozycje nie likwidowania konta np. zmianę warunków na lepsze i atrakcyniejsze niż były. To taka przebiegła taktyka bankowa, gdy tracą klienta.  W rezultacie będzie tak jak Ty postanowiłaś. Czyli wypowiedziałaś umowę i tak zostanie. A 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Mi po tym kartom się wydaje, że sprawa będzie się ciągnęła przez nich najdłużej jak się da i będą celowo tworzyć jakieś utrudnienia i pułapki (Diabeł). Mimo wszystko, powinnaś z tego wyjść z "czystym kontem" - Słońce, no i Królowa Monet to super karta na sprawy bankowe. Rozwiązanie będzie korzystne dla ciebie :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam podobnie, że zakończy się wszystko pomyślnie, ponieważ kończy rozkład Denarowa, a ta jest dobra na sprawy finansowe. Diabeł może mówić o jakiś problemach i przeszkodach, a Wisielec odwleka zdecydowanie w czasie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...