Skocz do zawartości

Nauka pływania


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzę na naukę na grupę, ale zajęcia się już kończą w połowie czerwca, a ja wiem, że jeżeli będę mieć przerwę to wrócę do punktu wyjścia i znów od nowa będę musiała walczyć z lękami:( 

wpadłam na pomysł, aby przez okres wakacji iść do trenera moich dzieci, żeby mieć ciągły kontakt z wodą...

 

Jak mi pójdzie nauka pływania przez okres 2 miesięcy z  panem X?
 
Księżniczka mieczy, 8 buław, królowa mieczy, 8 pucharów, 6 denarów, kapłan 
 
Wydaje mi się, że nauka nabierze tempa i to mocno, widziałabym rozstanie się z negatywnymi emocjami, uspokojenie się i zrównoważenie w 6 denarów, a Kapłan na końcu zawsze mi mówi, że mam się nie martwić, bo cokolwiek się nie zadzieje to będzie dobrze:)
 
Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że w ciągu tych 2 miesięcy pokonam wszelkie lęki związane z pływaniem?
 
10 buław, 5 pucharów, książę (krol) denarów, księżyc, mag, księżniczka mieczy, królowa mieczy
 
No widać kalejdoskop emocjonalny:( jest i przeciążenie i rozczarowanie, że się nie udaje, za chwilę złapię równowagę i znów w księżycu dorwą mnie lęki... ale po tych lękach przyszedł mag i pomoże mi się odciąć od lęków i powinnam poradzić sobie... 
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Nauka pójdzie dobrze, zdystansujesz się wobec emocji, Mieczowe są dobre na wszelką naukę, poza tym dalej masz dwie karty bramy, wieńczy układ Papież, a to bardzo pozytywna karta :)

 

Będzie ciężko, mogą być łzy wylane, potem zmaganie z lękami i obawami w Księżycu, dalsze karty mówią, że skupisz się na nauce pływania i podejdziesz zdecydowanie z dystansem, emocje będą pod kontrolą !

 

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Nauczyć się to się nauczysz, ale sporo emocji i nauki przed Tobą. Ksieżniczka mieczy mówi mi o podstawach teoretycznych, 8 buław o szybkim tempie, nauki 6 denarów o potrzebie dodatkowych zajęciach i ostatecznie sukces bo rozkład wieńczy Kapłan czyli karta najwyższego autorytetu i wiedzy. Kapłan to poziom ekspercki, ale nim do niego dojdzie wiele pracy i emocji skoro mamy 8 pucharów z 6 denarów  :)

 

Natomiast w ciągu dwóch miesięcy z lękami się nie uporasz, co więcej może być potrzebna jakaś pomoc specjalisty, ale 10 buław z 5 kielichów z księżycem mówią że lęki i trudności będą i się ich nie pozbędziesz tak łatwo.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jak pójdzie nauka?

Widać, że progres napewno będzie (8 buław, Kaplan), pan napewno pomoże ci pokonać strach (8 kielichów - jako niechęć i nieprzyjemne emocje, wywołane pływaniem, w 6 monet - konkretne wsparcie nauczyciela - Kaplan).

Mieczowe są tu też dobre, bo pokazują i naukę i dystans do emocyj.

Co do 8 buław, to jeszcze coś takiego napisze: w jednej z moich talii  na 8 buław jest narysowany statek i delfiny obok - czyli dosłownie, pływanie :) Na wielu talii na tej karcie też są ptaki - będziesz pływać, prawie jak latać ;)

 

Co do pokonania strachów:

Widać, że z początku będzie sporo ciezkich, męczących emocyj, będziesz ledwie dawać radę - ale dasz (10 buław, 5 kielichów), znowu widać wsparcie trenera (Król Monet) w tej walce, w Magu widać opanowanie i mistrzowskie pokonanie lęków (Księżyc, Mag), a potem już spokojne, zrównoważone podejście Królowej mieczy i Księżniczki

Powinno się udać, chociaż i będzie to nieproste :)

Trzymam kciuki, aby wszystko się udało ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...