Jump to content
Sign in to follow this  
Marta330

Zły duch w moim domu

Recommended Posts

Marta330

Witam. Mam jeszcze jeden rodzaj prześladującego mnie snu, więc postanowiłam tu napisać, do tej pory się absolunie nie zawiodłam na tej grupie. 
Swojego czasu kupiliśmy z mężem dom. Natomiast mam sen o domu, który trzeba urządzić, podobnie jak ten na jawie. Wygląda on oczywiście nieco inaczej niż rzeczywisty, w każdym śnie jest inny wariant domu do remontu. Łączy je jedno. Do określonego, albo do kilku pomieszczeń nie można wchodzić, gdyż znajduje się tam duch osoby w żanen sposób ze mną nie związanej, nieznanej (który sobie nie życzy łażenia po tych pokojach, które de facto do mnie należą i chciałabym, żeby były moje), lub mam świadomość, że stało się w tych wnętrzach coś niedobrego. To zło jest odpychające i wręcz namacalne. Nie znalazłam interpretacji w żadnym senniku, więc proszę o pomoc tu. Za wszelką jestem z góry wdzięczna. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Luisss

Cóż, prawdo podobnie sen odnosi się do Twojego wnętrza, czujesz, że, są takie sprawy, których nie poruszasz, nie otwierasz do nich drzwi, i z jednej strony chciałabyś się nimi zająć, a z drugiej obawiasz się tego.

 

  • Super 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marta330

Serdecznie dziękuję za odpowiedź!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...